Vyberte položku Stránka

Holá realita islamizácie. Dokument z čias, keď politická korektnosť ešte nevládla

Holá realita islamizácie. Dokument z čias, keď politická korektnosť ešte nevládla

V roku 2005 ešte Česká televize nebola pod kontrolou „pravdy a lásky„. V tom čase ešte vedela vysielať programy, ktoré niektoré javy v spoločnosti hodnotili inak ako dnes.

[sociallocker][/sociallocker]

Jedným z týchto dokumentov je slávny dokumentárny film „Já muslim„. V ňom sa infiltroval do radov postupne silnejúcich islamistov jeden dobrovoľník, ktorý ich nahral skrytou kamerou. Na pozadí dnešnej reality, príbeh z roku 2005 doslova mrazí.

Z filmu je dôležitá jedna pasáž, kde úprimne hovorí predstaviteľ moslimov o plánoch islamskej komunity. Opäť na pozadí informácií z prípravy prvého teroristického útoku v Česku, je to šialený postreh.

Vladimír Sáňka nádejného džihádistu poznal – vraj sa nijako špeciálne neprejavoval… Pritom Sáňka bol obvinený zo šírenia extrémistickej literatúry, ktorá nabáda na násilie (v roku 2018 súd rozhodol, že šírenie extrémistickej islamskej literatúry neporušuje zákon).

Česko má problém. A ten je oveľa hlbší ako je na prvý pohľad viditeľné.

Ako sme ukázali na seriáli o islamských mýtoch, pri hlboko veriacich moslimoch sa stráca rozdiel medzi pravdou a lžou, medzi hlásaním náboženstva a politickou doktrínou.

Vladimír Sáňka vie veľmi dobre, kto bol ten džihádista a jeho slová o tom že „sa nijako zvlášť neprejavoval“ ukazujú charakteristickú črtu islamu. Potichu je násilie schvaľované a podporované. Pár jednotlivcov sa obetuje, aby šírilo strach a hrôzu za podpory celej islamskej komunity. A aby sa ľudia ako Sáňka dostali k moci. Pretože o to celý čas ide.

Džihádista, ktorý bol tentoraz odhalený, je len začiatkom. A práve Sáňka by mohol vedieť, kto bude ďalší. Tentoraz úspešný…


P.S. Mimochodom, hlavný predstaviteľ dokumentu „Já muslim“ podal o desať rokov ďalší rozhovor. Aj ten stojí za zhliadnutie.

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This