Vyberte položku Stránka

Slovensko podľa Smatanu by malo oslavovať gardistov Slovenského štátu.

Slovensko podľa Smatanu by malo oslavovať gardistov Slovenského štátu.

Aké by bolo Slovensko, keby sa sem mechanicky preniesli pojmy a vzťahy z dnešnej Ukrajiny? Rasistické, nacistické, s oslavou a podporu genocídy. Paralelné pojmy by logicky viedli k oslave Slovenského štátu ako základu našej štátnosti, masoví vrahovia by sa stali hrdinami histórie a ideológia, ktorá ich k tomu viedla by sa stala štátnou ideológiou.

[sociallocker][/sociallocker]

Nasledujúce riadky sú trpkým sarkazmom, inšpirované Smatanovým výrokom: „To, že niečo používali Banderovci, neznamená to, že nemôžeme používať aj my

Slovenské dejiny podľa dejepisca Smatanu

Keď sme sa už rázne rozhodli zatočiť s minulosťou, očistiť našu históriu od falošných predstáv, ktoré nám sem v minulosti zavliekli odporní boľševici z Moskvy, pred našim národom sa otvára nová veľká výzva.

Napísať nový dejepis, kde konečne všetko zapadne na svoje miesto.

Myslíte že to nejde? To je veľký omyl. V našom laboratóriu spoločenských zmien na Ukrajine sme si to už odskúšali a tak môžeme aplikovať už overené veci.

Pohotovostné oddiely Hlinkovej gardy

Základným východiskom musí byť predpoklad, že Slovensko sa, rovnako ako Ukrajina, rozhodlo tvrdo zatočiť s komunistickou minulosťou. Každý, kto akýmkoľvek spôsobom bojoval proti boľševickým podľuďom a ich pomáhačom, musí byť očistený a jeho pamiatka vyzdvihnutá na čestné miesto histórie

Niet čestnejšej služby pre vec národa ako služba so zbraňou v boji proti jeho nepriateľom. To si Praví Slováci uvedomovali a preto z vybranej elity národa utvorili na základe rozkazu veliteľa Hlinkovej Gardy Otomara Kubalu Pohotovostné oddiely Hlinkovej Gardy (POHG) pre boj so židoboľševickým morom

V statočnom boji im podarilo zneškodniť okolo 4 tisíc nepriateľov, takže si zaslúžia plnú rehabilitáciu a prehlásenie za Národných hrdinov.

Obete slovenských nacistov v Kremničke

A nielen to, rovnako ako na Ukrajine aj u nás by sme mali vyhlásiť zákon, ktorý zakáže pod trestom kriminálu akúkoľvek kritiku ich heroického boja. To je jedine správna cesta – každý, kto by sa len trošilinka krivo pozrel na hrdinský odkaz týchto ľudí musí byť trestne stíhaný.

Otomar Kubala musí byť, opäť po vzore Ukrajiny, samozrejme plne rehabilitovaný, jeho meno očistené a musí dostať posmrtne najvyššie slovenské vyznamenanie. Už to vidíme živo pred sebou, ako jeho vnúčence a pravnúčence kladú venčeky k jeho pomníku a clivo spomínajú, slzičku si z kútiku oka zotierajúc, na krásne časy, keď ich dedo bojovali za roduverné Slovensko, očistené od boľševickej, židovskej, panslávskej a maďarónskej zberby.

Gabčíkovo premenujeme na Kubalovo, z mien námestí a ulíc sa roduverným Slovákom budú prihovárať mená ako Šaňo Mach, už spomínaný Kubala, či Jozef Nemsila. Desiatky tisíc Židov odpravených do Ríše a následne popravených bude označených za vedľajšiu škodu pri čistení slovenského národa od rôznych nesprávnych prímesí.

Medzitým by mal, opäť po vzore Ukrajiny, predseda SIS vystúpiť s prejavom a vysoko ohodnotiť bojové a organizačné skúsenosti POHG a povedal, že organizácia zabezpečujúca bezpečnosť krajiny musí vychádzať z toho najlepšieho, čo krajina v histórii poskytuje. Príklad POHG je práve tým, čo SIS potrebuje pre svoje nové národné základy.

Je jasné, že na úspechy členov ukrajinských organizácií OUN (b) a UPA Slovensko nemá šancu so svojimi 4 tisíckami presných zásahov dosiahnuť – ale Babij Jar (100-150 tisíc mŕtvych) a Volyň (50-100tisíc mŕtvych) budú pre nás svetlým príkladom, že keď sa chce, národná práca ide od ruky

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This