Vyberte položku Stránka

Nová doba: Rozbijete žene lebku a ešte vás za to pochvália a zaplatia vám.

Nová doba: Rozbijete žene lebku a ešte vás za to pochvália a zaplatia vám.

Portál Caldron Pool priniesol zamyslenie na tému pohlavnej „prelietavosti„. Riziká tejto politiky sa obracajú aj proti tým, ktorí ju podporujú.

[sociallocker] [/sociallocker]

Konkrétne išlo o prípad spred štyroch rokov. Chlap, ktorý sa rozhodol stať ženou, oficiálne zmenil svoje pohlavie a získal pomenovanie transgender žena.

Potiaľto ide o príbeh, ktorý nikoho nevzrušuje. Politika západných krajín je dostatočne zvrátená, aby zabíjala deti z nedostatku finančných zdrojov a zároveň preplácala extrémne náročné a drahé chirurgické a hormonálne zmeny, ktoré si zmena pohlavia vyžaduje.

Treba pripomenúť, že zmena pohlavia je vždy len kozmetická. Človeku ostáva genetická a hormonálna výbava pôvodného pohlavia a keďže chirurgická zmena nasleduje až po ukončenom fyziologickom vývine, do nového života si transgender jedinec prináša aj kompletnú stavbu tela, zodpovedajúcu rodnému pohlaviu.

Už samotná nemožnosť vymeniť geneticky podmienené prepólovanie mozgu je problém. Napriek idiotskej ideológii, že pohlavie je len sociálny konštrukt, naše vlohy, schopnosti a spôsob myslenia závisia od tej nenávidenej a „rasistickej“ genetiky.

Mužský jedinec má naviac chromozóm Y a tento rozdiel ho predurčuje na to, aby bol lovcom a agresívnym predátorom. Môže si nechať odoperovať a prioperovať čokoľvek, jeho predurčenie je definované už v momente počatia. K tomuto sa jeho telo začne vyvíjať a pri morfologických zmenách rastúceho plodu získava pevnejšiu kostru, prevahu výbušného priečne pruhovaného svalstva, dokonalejší odhad vzdialenosti, postreh apod.

Čo sa stane, keď vznikne transgender žena, ktorá sa vrhne do ženského boxu, alebo zápasenia? Z uvedeného vyplýva, že hoci bude stáť v ringu proti novej „žene“ majsterka sveta, nemá šancu. Nikoho by ani vo sne nenapadlo postaviť zabijaka typu Mike Tyson proti skutočnej žene. Vzhľadom na prirodzenú a tréningom posilnenú odolnosť mužského tela by boxerka nemohla mužskému šampiónovi ublížiť. Na druhej strane aj relatívne slabý úder mužskej päste by ženu poslal do ríše snov.

V zápasení vo voľnom štýle MMA k takejto udalosti došlo. Ideológovia, ktorí to dopustili, vystavili ženu riziku smrti.

Fallon Foxová, transgender „žena“ nastúpila do ringu proti Tamikka Brentsovej.

Rovnocenný“ boj trval jedno kolo a skončil za dve a pol minúty. Bohužiaľ, obavy sa skoro naplnili. Úder preoperovaného chlapa zápasníčke rozdrvil lebku.

Nie je to pohľad pre slabé nervy. Ale ak chcete, celý boj, vrátane krvavého konca, je možné vidieť na videu:

Neskôr sa Brentsová vyznala zo svojich pocitov. Tvrdí, že hoci je ona sama mimoriadne silná žena, ešte nikdy sa s takou silou v zápase nestretla. A tak opatrne si myslí, že to asi nebol dobrý nápad púšťať chlapa do ringu so ženou…

Spisovateľka Ashley McGuirová na margo udalosti poznamenala: „Pred dvadsiatimi rokmi, ak by muž udrel ženu tak tvrdo, že by ju poslal do nemocnice, bol by vo väzení. Teraz sa mu za to zaplatí.

Pre drobné percento ľudí, ktorí majú problém so sexuálnou identitou, by sme nemali mať nič iné ako súcit. Mali by sme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme im pomohli a ochránili ich dôstojnosť, ale nemusíme popierať biologicky definované rozdiely medzi pohlaviami.

Muži a ženy sú prirodzene odlišní a ženy budú platiť mimoriadne vysoké ceny, ak budeme pokračovať v predstieraní, že to je inak. Incident s Foxovou a Brentsovou dokazuje, že muž môže v mene pokroku dolámať žene kosti, pretože každý je príliš „politicky korektný,“ aby sa vyrovnal s realitou.

Psychológ Jordan Peterson diskutuje o probléme so spisovateľkou Camillou Pagliou

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This