Vyberte položku Stránka

Antifa je v skutočnosti fašistická organizácia – máme dôkaz

Antifa je v skutočnosti fašistická organizácia – máme dôkaz

V Nemecku sa minulý týždeň vzdala organizátorka protivládnych demonštrácií „Merkel muss weg“ (Merkelová musí odísť). Dôvodom bolo, že Antifa začala fyzicky napádať jej rodinu.

Nemecko sa za posledných sto rokov stalo laboratóriom spoločenských nálad. Pamätáme si Bavorskú republiku rád, formovanie sa kultúrneho marxizmu, nacistické Sturmabteilung, nástup nacizmu, genocídu židov a dnes sledujeme v priamom prenose pokus o likvidáciu európskej civilizácie.

[sociallocker][/sociallocker]

Namiesto toho, aby sme pri hodnotení Nemcov boli opatrní, mnohí politici vzhliadajú na západ akosi s nádejou na ukázanie smeru, vízie ako ďalej. Pokiaľ by to bolo vzhliadanie, aby sme sa poučili z chýb, bolo by to v poriadku. Avšak prehliadanie omylov sa stáva spolupáchateľstvom, rovnakým zločinom.

Nemecko je dnes na rázcestí. Na jednej strane je tu pokus o založenie demokratickej tradície, ktorá by krajinu vymanila z pút nutkania neustále niekoho „zachraňovať„, „spasiť„, kontrolovať. Na druhej strane je to návrat do pohodlného kolotoča starých zvykov len v novom kabáte. A tak ako v minulosti boli oddiely Sturmabteilung považované za „záchranu“ pref boľševickým morom, aj dnes je Antifa organizácia, ktorú potichu vláda a elita podporujú – vraj aby bojovali proti „pravici„.

Na stránkach nemeckého časopisu Epoch Times sa nachádza článokAntifa jasá: Iniciátorka demonštrácie „Merkel-muss-weg“ Uta Ogilvie to vzdáva – ‚Sú to fašisti, žiadni antifašisti‘

Uta Ogilvie, ktorá iniciovala v Hamburgu demonštráciu proti kancelárke Merkelovej, ukončila svoju aktivitu po masívnych vyhrážkach a niekoľkých útokoch na svoju rodinu zo strany hnutia Antifa.

Na Facebooku Ogilvie napísala:

„Všetko sa skončilo o Popolcovej strede? Za mňa áno, vzdávam to. Prečo? V prvom rade je dôvodom fakt, že nemôžem ochrániť svoju rodinu. Kto sledoval moju aktivitu za posledné dva týždne, vie, že v noci z nedele na pondelok došlo k útoku na môj dom. Stojí za ním Antifa.

Títo samozvaní anti-fašisti nielen že prepichli pneumatiky našim autám, ale aj zničili fasádu domu nečistotami a rozbili okno. Títo anti-fašisti svojim činom riskovali aj životy a zdravie mojej rodiny. V tomto prípade životy a zdravie mojich detí, pretože inkriminované okno vedie do detskej izby. Nechcem pomyslieť na to, čo by sa mohlo stať, keby postele detí stáli priamo pod oknom. Našťastie tomu tak nebolo.

To však nebola jediná vyhrážka. Cestou na demonštráciu som bola opäť napadnutá. Antifa totiž zatarasila cestu k miestu zhromaždenia. Keď som sa snažila prebojovať davom, bol môj otec a ja násilne napadnutí. To znamená, že Antifa nenapadá len deti a ženy ale aj seniorov. My sme však mali šťastie, policajti nás z davu vyslobodili skôr, než sa stalo niečo horšie. Podobným útokom však čelili ďalší účastníci demonštrácie, ktorých počet sa tým pádom znížil.

Kto vlastne sú anti-fašisti a kto za nimi stojí?

Musela som sa teraz zaoberať touto otázkou a dospela som k záveru, že „anti“ škrtnem. Pretože u tohto spolku sa jedná o fašistov. Kto týchto fašistov financuje? Samotný štát, a to z peňazí daňových poplatníkov. Posledných pár rokov je verejným tajomstvom, že Antifa dostáva peniaze od štátu. Samozrejme existuje aj oficiálna verzia podpory, ktorá sa schováva pod pláštikom „boja proti pravici„. Jednou z najznámejších organizácií „boja proti pravici“ je Nadácia Amadeu Antonia.

Inými slovami: je to štát, kto ma ohrozuje. Kým sú fašisti a ich dcérske organizácie financované miliónmi, ja nemôžem v žiadnom prípade s ochranou zo strany štátu počítať. Tú dostanem len vtedy, keď vstúpim do politiky, ako mi bolo povedané. Skrátka: štát ma umlčal.

Ustúpila som, ale moje levie srdce nikto nezlomí

A tu je moja výzva: odovzdávajte môj príbeh ďalej, hovorte o ňom so svojou rodinou, priateľmi a kolegami. Spoločne premýšľajte: žijeme v krajine, kde je upierané základné právo na slobodné vyjadrenie názoru. Snáď, aspoň v to dúfam, nás jedného dňa bude toľko, že tento stav skončí. Ja sama teraz zatiaľ ustúpim a budem premýšľať. Ale buďte bez starosti: moje bojovné srdce nikto nezlomí.

PS: Všetkým, ktorí ma v posledných dňoch podporovali, hlboko ďakujem. Môj veľká vďaka patrí samozrejme tým, ktorí so mnou demonštrovali (alebo sa aspoň pokúsili). A prirodzene ďakujem polícii Hamburgu. Obdivujem všetky ženy a mužov za ich profesionálnu prácu a ich odvahu. „

Video z obrázkami demonštrácie

Antifa pochoduje a agituje teraz tiež za Merkelovej CDU

To boli slová Uty Ogilvie, so svojou analýzou má úplne pravdu. Antifa je po dlhé roky finančne podporovaná a udržiavaná pri živote, dalo by sa povedať, že bola vypestovaná predovšetkým stranou SPD a Zelených. Tieto strany to deklarujú ako „boj proti pravici“ – nie proti extrémizmu, ako by bolo správne. Dokonca ani nehovoria, že vystupujú proti pravicovému extrémizmu (tu by potom vznikala otázka – prečo nie aj proti ľavicovému extrémizmu?). To samo o sebe už vypovedá veľa.

Ale tento „boj proti pravici“ sa už dávno zmenil na boj proti nemeckým občanom, proti strednej vrstve, proti demokracii, proti základným právam, proti slobode, proti liberalizmu, proti ľudským právam. Tí, ktorí neustále hovoria o ľudských právach a liberalizme, sú nepriateľmi oboch. Na mnohých miestach je možné dokázať, že ide o novú totalitu. Bohužiaľ, príliš veľa ľudí ešte stále verí na slová, jazyk a teda aj myslenie a názory týchto nových totalitárov.

Znovuzískanie jazyka a myslenia

Kto prijíma slovnú zásobu nepriateľa, dostáva výsledky bez svojho vedomia. Pred tým, než sa vety vyslovia explicitne, existujú implicitné v slovách,“ hovoril kolumbijský filozof Nicolás Gómez Dávila. Prvá vec je získanie slov naspäť.

Takzvaní liberáli, ktorí redukujú liberalizmus na ekonomický liberalizmus (obchodovať a špeciálne obchodovať s nepriateľom liberalizmu) nie sú liberáli. Pretože sloboda zahŕňa aj kultúrny liberalizmus (právo na slobody, vrátane práva na slobodu názoru a prejavu, umenia, akademickej slobody, právo na demonštráciu…) a tiež politický liberalizmus (oddelenie cirkvi a štátu, deľby moci, ústava a právny štát …).

Predstieraní demokrati nie sú demokrati

Hypokritickí aktivisti v oblasti ľudských práv, ktorí iným upierajú slobody, a to najmä právo na slobodu názoru a slobodu prejavu, slobodu informácií, ľudské právo vlastniť majetok, právo kritizovať akúkoľvek vieru, či  ideológiu, nie sú obrancovia ľudských práv.

Falošní demokrati, ktorí najprv presne vymedzia hranice, v ktorých sa prejavy môžu pohybovať a nastavujú ich mnohokrát užšie než je rozumný rozsah základných a ľudských práv, aby potom salámovou metódou, centimeter po centimetri ukrajovali z práv a slobôd, nie sú demokrati.

Táto vojna za slobodu, demokraciu, za suverenitu ľudu, za sebaurčenie nemeckých a európskych národov, za základné a občianske práva sa rozhodne v mysliach a srdciach. Jasnosť myslí a sŕdc automaticky spôsobuje, že ľudia idú do ulíc.

Antifa sa raduje

Krátko potom, čo Ogilvie oznámila, že chce skončiť, Antifa začala jasať a prehlásila sama seba za víťaza demonštrácie v pondelok.

Tweetovali: „Nespravila z Hamburgu svoju scénu. Antifa funguje! Vďaka Antifa!

Ostatní užívatelia Twitteru naskočili na vlak a reagovali výsmechom na oznámenia odchodu Ogilvie.

Pre obyvateľov Západu je príliš zima. #NoNazisHH„, tweetoval jeden. Ďalší sa poďakoval všetkým, ktorí „naďalej  idú na uliciach proti nacistom, ktorí pátrajú, informujú a likvidujú„.

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This