Vyberte položku Stránka

Žena, ktorá privádza libtardov v Amerike do šialenstva

Žena, ktorá privádza libtardov v Amerike do šialenstva

Brenna Spencer: Politická korektnosť ma uráža

Žena vzbudila rozruch po celom svete po tom, čo pózovala pre svoju fotografiu na záver štúdia s ručnou zbraňou zastrčenou za pás s tričkom, na ktorom bolo napísané Women For Trump (Ženy podporujú Trumpa).

[sociallocker][/sociallocker]

Verejná mienka sa rozišla po tom, čo 22-ročná Brenna Spencerová po zverejnení pútavej momentky s textom: „Nebavia ma bežné fotografie pri ukončení štúdia…

Jej Twitter vzbudil pozornosť po celom svete

O prípade písal portál Metro, ktorý pripomenul množstvo zdieľaní (vyše 17 tisíc do tejto doby), rovnako ako sa to páčilo mnohým ľudom (viac ako 115 tisíc). Ďalší zas študentke University of Tennessee nadávali.

Brenna neskôr dodala: „Pre tých z vás, ktorých to znepokojuje, bežne nosím pás na brucho so zbraňou, povytiahla som pištoľ vyššie, aby ju bolo možné vidieť.

Pre stanicu ABC povedala: „Myslela som si, že to vzbudí nejakú pozornosť, ale nie až do takej miery. Bolo to naozaj prekvapujúce zistiť, koľko nenávisti sa mi dostalo.

Brenna z Nashvillu hovorí, že vlastní niekoľko zbraní a nosí svoju zbraň „všade, kde ju môžem nosiť.

Na svojom Twitteri tiež uvádza: „Politická korektnosť ma uráža.

Brenna podporuje konzervatívnu politiku, verí v budúcnosť krajiny založenú na patriotizme, rodinných hodnotách a vieru v boha

Mnohí z tých, ktorí komentovali, jej fotku schvaľovali.

Ale mnohí ďalší označovali správanie Brenny za nezodpovedné. Tvrdia, že zdôrazňuje dvojitý štandard. Podľa podobných komentárov, vadí, že je beloška a zdôrazňuje svoje „biele privilégium„.

Politické texty Brenny Spencer: Politics Freedom of Faith

Instagram Brenny Spencer: https://www.instagram.com/brennaaspencer

 

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This