Za fašizmus je zodpovedná fazuľa!

(tak trocha aj fikcia)

Nie len vedci na to prišli, ale je bežne k vygoogleniu, že Adolf Hitler obľuboval fazuľovú polievku, veď bol aj vegatarián. To, že potom nadmieru prdel, je už aj bežne prijímaným faktom.

Fazuľa sa objavila v jedálničku mnohých kultúr, ktoré sa správali násilne. Ide hlavne o mezoameriku povedzme s Aztékmi, ktorí vytrhávali zajatcom srdcia a inými. Oni tie srdcia nejedli, ale fazuľu, a ak aj áno, tak jedine údené srdce s fazuľou, cesnakom, paradajky, paprika, prosto lečo.

Vlastne slovo fašizmus je zo slova fazuľa. Tie fasces sú v tomto prípade prdy, čo dokonca prešlo aj do nášho jazyka. Ako?

Tu musíme pripomenúť niečo iné, a to je to, že naši predkovia, rovnako ako predkovia iných národov si ctili prdy ako produkty silné človeka.
Takéto slová ako prúd, prút, prvý, prudký a mnohé iné majú základ v slove prd.

Slovo prd, bolo zdá sa vyjadrením niečoho božského v zmysle energie. Preto ak to vieme, pochopíme i známe Svätoplukove prúty, ktoré boli vtedy za tých čias v skutočnosti jeho prdami. Svätoplukove prdy.

Ale vráťme sa k fazuli. Jej odnožou je aj bôb a všimnime si stravovanie ľudí v islamskom svete. Radikáli sa živia jedine fazuľou a mnohokrát sa nevedelo rozoznať, či dotyčného odpálila pyrotechnika, alebo len sa prežral fazule.

Čo sa týka chémie, tak fazuľa rozkladom bielkovín v rade aminokyselín pôsobí výbušne až na mozog. Stimuluje tam gén pre fašizmus. Okrem toho ale ju majú radi fašisti spätne preto, lebo sa cítia byť neustále v boji, prdia ostošesť, ako povedzme ten Hitler.

Nuž vychovali ho tak, nič iné jeho mamka v dedine Hnedné na Ine nemala, len to, čo sa krútilo okolo palíc v záhrade.

A vôbec to nie je tak, že mne je fazuľa odporná, preto si myslím, že každý, kto ju je, je fašista. Naozaj nie, ja podávam dôkazy a myslím, že veľmi zrozumiteľné.

K ďalšiemu výskumu spojitosti fazule a fašizmu mi organizácie s výborným cvengom zatiaľ vyhradili a už sa na účte aj našli, 1 000 000,- €


Ale zatiaľ musíme nájsť mechanizmus na minimalizáciu spotreby fazule, a ono sa to už niečo rysuje, veru zatiaľ chválabohu poriadne zdražela. No je to málo, stále je to nič. Treba prijať takú legislatívu, aby fazuľa už nikdy nevytvárala fašizmus!!!Publikovaný

v

,

od

Značky: