Vyberte položku Stránka

Výuka dejepisu v roku 2020: Kto nás oslobodil

Výuka dejepisu v roku 2020: Kto nás oslobodil

Pravdu sa nikde nedozviete, jedine u nás 😀

[sociallocker][/sociallocker]

Kto nás oslobodil

Niekedy možno ešte budete počuť od vašich pomýlených rodičov, že našu vlasť oslobodila nejaká „Červená armáda„. Nemajte im to za zlé. Žili ešte v inej dobe ako vy a pre ustavičné chodenie do práce nemajú čas čítať nový dejepis, ktorý máte pred vami.

Milé deti,

je začiatok mája a dnes si niečo povieme o oslobodení našej krajiny od nacistickej okupácie. Vojna síce prišla z Deutschlandu, ale to nie je dnešné priemyselné Nemecko, ktoré dáva vaším oteckom a mamičkám desaťhodinovú prácu za minimálnu mzdu, aby boli šťastní a mohli si kúpiť každý rok nové topánky a vám každý tretí rok novú školskú tašku. Celá táto Veľká vojna bola dávno pred veľkým Neoliberálnym skokom, kedy som ako štátny zamestnanec prišiel o dôchodok.

Ale namiesto toho som dostala lístok na koncert vtedy ešte živého Karla Gotta. A veľký Karel mi tú vstupenku tiež vlastnoručne podpísal, rovnako ako všetkým ostatným miliónom usilovne pracujúcich dôchodcov. A vy si milé deti ten lístok už budete musieť kúpiť zo svojho, pretože nič nie je zadarmo.

A teraz k tej Veľkej vojne, ktorá bola pred tou dnešnou Malú vojnou. Tú sme zatiaľ nevyhrali, ale robíme, čo môžeme. A ak máte otecka pri Stalingrade a nemáte od neho zatiaľ správy, tak na neho myslite, aby sa zdravý a čulý vrátil zase domov, a mohol ísť znova do práce.

Veľká vojna skončila 2. septembra 1945, kedy bol podpísaný akt o kapitulácii Japonska. Vtedy to bola zvláštna krajina, ktorá nepočúvala Veľkého Brata a ten na ich dve veľké mestá zhodil atómové bomby. Tí Japonci, ktorí sa nevyparili, potom podpísali prímerie a Veľký Brat tejto popletenej krajine nezištne pomohol.

Ako viete, dnes ich otcovia tiež bojujú pri Stalingrade s našimi oteckami za novú Neoliberálnu Demokraciu. V Európe bol 8. mája 1945 podpísaný Akt o bezpodmienečnej kapitulácii nacistického Nemecka.

Tak to bolo milé deti. Niekedy možno ešte budete počuť od vašich pomýlených rodičov, že našu vlasť oslobodila nejaká „Červená armáda„. Nemajte im to za zlé. Žili ešte v inej dobe ako vy, kedy Neoliberalizmus úplne nezvíťazil a myseľ ľudí bola temná. Navyše pre ustavičné chodenie do práce nemajú čas čítať nový dejepis, ktorý máte pred vami.

Ak na tom budú trvať, tak im trpezlivo vysvetlite, ako to bolo naozaj. Nech nemajú zbytočné nepríjemnosti, doba je aj tak dosť zlá.

Už v roku 2016 napísal hlavný historický odborný časopis menom Aktuálne.cz veľmi dôležitý článok nazvaný „Padli za Československo, vie to ale len málokto. Pri oslobodzovaní umierali tisíce Poliakov a Rumunov„. Najal si na to takú skupinu ľudí nazývaných „historici„. Dnes už táto sorta neexistuje, pretože vraj umreli od hladu. Ale buďte pokojní, tento dôležitý článok napísal spomínaný odborný web úplne sám, a nikto mu pritom nepomáhal. Bola to významná práca a priniesla nové svetlo do pravdivej histórie Veľkej vojny.

Tento odborný web upozornil na to, že už vtedy existoval totalitný Sovietsky zväz, ktorý sa zmenil na dnešné totalitné Rusko. Ale nebola žiadna Červená armáda, ktorá by nás mohla oslobodiť, ako niekedy tvrdia vaši pomýlení rodičia. Namiesto nej na fronte bojovali a umierali tisíce Poliakov, Rumunov, Tatárov, Čechov a Slovákov.

Zatiaľ nie je úplne vyjasnené, kde vzali zbrane a kto im velil. Pokiaľ viem z posledného obežníka Ministerstva pravdy, spomínaný odborný web na tom stále ešte pracuje a určite čoskoro zverejní ďalšie objavy.

Ale už teraz je jasné, že veľká časť zbraní darovaných Poliakom, Rumunom, Tatárom, Čechom a Slovákom pochádzala od amerického Veľkého brata. Ten bohužiaľ vtedy dal zbrane aj tým barbarským Rusom, ktorí tiež boli medzi vojskami Poliakov, Rumunov, Tatárov, Čechov a Slovákov.

Veľký americký neoliberálny brat sa vtedy nad Rusmi zmiloval, aby neboli úplne vyhubení. Videné dnešnou tragickou bitkou pri Stalingrade to možno bola chyba, ale Neoliberáli sú strašne dobrí ľudia, ako viete.

Keď ešte nebola táto Malá vojna, tak vášmu oteckovi každý rok dávali jeden továrenský obed navyše, a k tomu dostal aj americkú coca-colu. Tú naozajstnú, prosím, dovezenú z Ameriky, ak tomu tiež naozajstný hamburger, tiež dovezený až z Ameriky.

Táto armáda Poliakov, Rumunov, Tatárov, Čechov a Slovákov dobyla celkom veľkú časť nášho územia, ale išlo im to pomaly. Zato na druhej strane, keď Veľký brat skoro dobyl Berlín, sa dali pohybu jeho legendárne armády. Iste tam tiež boli Siuxovia, Apači a dnes už vymrelí poslední Mohykáni.

Táto armáda Neoliberálnych Demokratov bola strašná a neporaziteľná. Veď ste videli ten posledný povinný školský film minulý týždeň.

Na rozdiel od Poliakov, Rumunov, Tatárov, Čechov a Slovákov bola táto armáda pod jednotným vedením Veľkého neoliberálneho kapitalistického brata. Potom je jasné, že ju nemohlo poraziť vôbec nič a nikto. A tak to aj bolo, milé deti.

Táto veľká Neoliberálna armáda prekročila dnes už neexistujúce hranicu na Šumave a prešla až do Plzne. Keď to nacisti v Prahe videli, tak uznali svoj omyl, a radostne bežali vzdať sa tejto legendárnej armáde.

Výsledky hovoria za všetko. Víťazná Neoliberálna armáda mala len minimálne padlých. Ako všetci dobre viete, pri oslobodzovaní českého územia padlo 116 Američanov, ďalších 406 bolo ranených.

Zato zmätočná armáda Poliakov, Rumunov, Tatárov, Čechov a Slovákov mala mŕtvych oveľa viac, pretože oslobodzovala našu krajinu záhadným spôsobom od východu na západ, miesto aby postupovala opačne, čo by urobil každý rozumný človek.

Pri oslobodzovaní ČSR celkom padlo na 144.000 takzvane „sovietskych vojakov„. Ale dnes už vieme, že to boli hlavne Poliaci, Rumuni, Tatári, Česi a Slováci.

Svetlo a demokracia predsa prichádzajú zo Západu, a nie z Východu. Keby šli tí Poliaci, Rumuni, Tatári, Česi a Slováci opačne, ušetrili by si mnohé trápenia.

A preto dnes slávime Deň víťazstva, aj keď dobre vieme, že víťazstvo pri Stalingrade zatiaľ ešte dosiahnuté nie je. Ale mamička chodí dňom i nocou do práce, aby otecko mrznúci u tohto hrozného mesta konečne dobyl pre Neoliberalizmus aj tú poslednú baštu totalitarizmu.

Potom bude konečne mier. Potom zase budete chodiť na brigády do miestnych korporátnych podnikov len v sobotu, a mamička s oteckom budú od desiatich hodín večer opäť doma a to každý deň.

Zdroj: e-republika

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This