Vyberte položku Stránka

VIDEO: Defend Europe sa ako prvý postavili mimovládkam importujúcim imigrantov v Stredozemnom mori

VIDEO: Defend Europe sa ako prvý postavili mimovládkam importujúcim imigrantov v Stredozemnom mori

Defend Europe sa ako prvý  pokúsili na Sicílii zablokovať jednu loď nemeckej organizácie SOS Mediterran, ktorá do Talianska pašuje afrických imigrantov.

Ich hnutie však nezostáva len pri tejto jednej akcie. V zápätí po tejto akcii bol spustený projekt nesúci príznačný názov Defend Europe, ktorý si nekladie za cieľ nič menšieho než zastaviť inváziu do Európy, ktorá v súčasnosti prebieha práve cez Stredozemné more a Sicíliu.

V oficiálnom vyhlásení umiestnenom na webe projektu možno nájsť:

„Každý týždeň, každý deň, každú hodinu – lode preplnené ilegálnymi imigrantmi zaplavujú európske hranice. Prebieha invázie. Masívna migrácia mení tvár nášho kontinentu. Strácame bezpečia, náš spôsob života a stávame sa menšinou vo vlastných krajinách. Naša budúcnosť je v ohrození.

Zhromaždili sme sa z celej Európy na Sicílii, aby sme prešli k činom. Naša misia je jasná a jednoduchá: Brániť Európu. Konfrontovali sme loď organizácie „SOS Mediterran“ a ukázali, že ich akcie už nebudú tolerované. A to bol len začiatok.

Pripravujeme veľkú záchranou operáciu v Stredomorí. Jej poslaním je záchrana Európy zastavením nelegálnej migrácie. Chceme zhromaždiť posádku, vybaviť loď a vztýčiť plachty v Stredozemnom mori k prenasledovaniu pašeráckych lodí. Chceme ukázať, že takzvané „humanitárne“ mimovládne organizácie spolupracujú so zločineckými pašerákmi ľudí, ktorí žijú z ľudskej biedy. Chceme chrániť naše hranice pred ilegálnou migráciou a chceme čeliť nepriateľovi na mori.

Aby sme mohli našej misii začať, potrebujeme vašu pomoc. Imigračná lobby je financovaná stovkami tisíc eur tak vládou, ako aj veľkými darcami. Na druhej strane, s financovaním tejto misie na záchranu Európy sme závislí čisto len na vás.

Pracujeme spolu pre našu budúcnosť.

Vyzývame týmto všetky našich členov a sympatizantov, ktorým nie je ľahostajný osud nášho kontinentu, aby v rámci svojich  možností podporili tento odvážny a ojedinelý čin!“

Defend Europe rovnako zverejnila aj účet, kde možno ich akcie podporiť.

O autorovi

6 komentárov

 1. Tomáš Bachratý

  Len tak dalej, mate moju podporu…

 2. Tomáš Bachratý

  Len tak dalej, mate moju podporu…

 3. Tana

  píšete, že zveřejnili svůj účet. A kde je? Můžete mi ho poslat? Ráda přispěju.

 4. Tana

  píšete, že zveřejnili svůj účet. A kde je? Můžete mi ho poslat? Ráda přispěju.

  • Gabina

   Pokud si je vygooglujete a otevrete jejich webove stranky, tak to tam najdete. Plati se pres PayPal.

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This