Vyberte položku Stránka

V Anglicku odsúdili pedofilný gang. Ale nesmie sa povedať, odkiaľ sú.

V Anglicku odsúdili pedofilný gang. Ale nesmie sa povedať, odkiaľ sú.

Denník Guardian sa rozčuľuje nad výrokom ministra vnútra, ktorý napísal, že boli odsúdení členovia ázijského pedofilného gangu. Podľa denníka je to urážlivý výrok.

[sociallocker][/sociallocker]

Minister vnútra Sajid Javid (mimochodom tiež „Ázijčan„) napísal na Twitteri

Títo chorí ázijskí pedofíli nakoniec čelia spravodlivosti. Chcem pochváliť odvahu obetí. Príliš dlho boli ignorovaní. Nie počas môjho mandátu. Nebudú existovať žiadne oblasti, ktoré sú tabu.

Konkrétne išlo o článok z BBC, kde sa spomínalo, že za roky 2004 až 2011 zneužil gang 20 mužov z Huddersfieldu minimálne 15 dievčat. Najmladšej obeti nebolo ani 11 rokov. Muži použili alkohol a drogy, aby z dievčat spravili sexuálne otrokyne.

Znásilňovací gang z Huddersfieldu

Podrobnosti o procese mohli byť zverejnené až teraz, keď súd zrušil zákaz informovania. Za porušenie zákazu bol do väzenia odsúdený Tommy Robinson.

Guardian cituje množstvo „osobností“ ktoré kritizujú príspevok ministra vnútra.

Podľa nich je neprípustné poukazovať na etnicitu páchateľov. Vraj treba v prvom zistiť, prečo dochádza k masovým znásilňovaniam organizovanými skupinami. Vraj to je celé len pravicová propaganda. Vraj je jeho výrok, že nemôžu existovať žiadne tabu nebezpečný.

A vraj je mimoriadne, ak minister spustil vyšetrovanie, ktoré má zisťovať prečo sú gangy „ázijských mužov“ čoraz častejšie zapletení do sexuálneho zneužívania detí  gangov. Vraj mala byť jeho prioritou vyšetrovanie, prečo a ako obete boli zraniteľné a kde zlyhali bezpečnostné opatrenia.

Neuveriteľné.

Tommy Robinson bol zavretý, keď on a jemu podobní aktivisti konečne dosiahli, že sa o probléme začalo hovoriť. A že boli konečne páchatelia vyšetrení a postihnutí.

Dôvodom, prečo unikali z hľadáčika masmédií, nebolo to, že sa to nedialo, či to robili tajne. Išlo o verejné tajomstvo. Vedeli o tom policajti, politici aj novinári. Ibaže o tom nesmeli hovoriť ani písať, pretože tu bolo uložené tabu. Každý, kto sa tejto témy dotkol bol obvinený z rasizmu, pretože pri páchateľoch nešlo o Britov, ale o mohamedánov, väčšinou pochádzajúcich z Ázie. Dnes sú opisovaní ako „ázijskí muži„.

Paradoxom teda je, že hoci pôvod a náboženstvo páchateľov boli dôvodom, prečo mohli tak dlho terorizovať ženy a dievčatá, minister nesmie spomenúť ich pôvod. 

Guardian pokračuje v tejto téme rovnakým spôsobom. Namiesto toho, aby ministra podporili, útočia na neho. Novinári z Guardian sú spolupáchateľmi. Krv a utrpenie obetí je aj na ich rukách.

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This