Vyberte položku Stránka

Tommy Robinson je obeťou praktík, ktoré používalo gestapo. Veľká Británia sa stala totalitným štátom.

Tommy Robinson je obeťou praktík, ktoré používalo gestapo. Veľká Británia sa stala totalitným štátom.

Pred niekoľkými dňami sme informovali o prepustení aktivistu Tommyho Robinsona. Odvolací súd zistil, že konanie v jeho prípade bolo zmanipulované a tak ho prepustil. Bohužiaľ, história šikany a neuveriteľného tlaku za porušovania akýchkoľvek práv je dlhšia, ako si ktokoľvek vie predstaviť.

[sociallocker][/sociallocker]

Pred pár dňami poskytol Robinson rozhovor stanici FoxNews. Je to len ochutnávka toho, čo sa dozviete neskôr

Príbeh aktivistu

Tommy Robinson vlastnil úspešnú firmu a niekoľko nehnuteľností. To mu dávalo možnosť cítiť sa nezávislý a venovať sa obrane práv obyvateľov Veľkej Británie.

Pochádza z Lutonu, čo je mesto neďaleko Londýna, kde je extrémne veľké množstvo moslimov. Jeho činnosť, kde upozorňoval na vytváranie paralelných mocenských štruktúr v Británii na základe islamu a rastúcu kriminalitu, mu vyniesla nenávisť moslimov. Mnohí z nich ho chcú zabiť. Vyhrážky sú jeho denným chlebom.

Napriek tomu štát mu neposkytol žiadnu ochranu, naopak, snaží sa ho zničiť za každú cenu. V priebehu rokov zatvorili jeho tehotnú manželku, rodičov, blízkych príbuzných, pripravili ho o firmu a majetok pod vymyslenými zámienkami. Moslimský gang mu kompletne vybil zuby, jeho zdravie je nalomené.

Robinson dnes už nemá nič, len odhodlanie, Toto je jeho príbeh.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This