Vyberte položku Stránka

THE HILL: V Kapitole štátu Colorado bol namiesto portrétu Trumpa vyvesený portrét Putina

THE HILL: V Kapitole štátu Colorado bol namiesto portrétu Trumpa vyvesený portrét Putina

Portál The Hill informuje o akcii neznámych pranksterov, ktorý na miesto, vyhradené pre Trumpov portrét umiestnili obrázok jeho rivala Putina

[sociallocker][/sociallocker]

Vo štvrtok bol na krátky čas vystavený v budove Kapitolu v Colorade portrét ruského prezidenta Vladimíra Putina v priestore určenom pre portrét prezidenta Trumpa.

Portrét Putina bol údajne postavený na stojan pri stene, ktorá je v Kapitole určená pre prezidentské portréty neznámym pranksterom. Podľa denverskej pobočky NBC, 9News, portrét dal dole turistický sprievodca, .

Pred odstránením portrétu však senátor štátu Colorado Steve Fenberg (Demokrat) zdieľal fotografiu scény na Twitteri.

Čo je dnes možné vidieť v sieni Kapitolu prezidentských portrétov štátu Colorado

Miesto, ktoré je určené pre Trumpov portrét je údajne prázdne kvôli nedostatku darov pre fond „Občania Colorada pre kultúru„. Skupina má za úlohu zozbierať dary pre prezidentské portréty, ktoré majú byť objednané a umiestnené v Kapitole.

Stanica uviedla, že skupina nebola schopná zadať vytvorenie portrétom prezidenta, pretože nedostala žiadne dary pre portrét Trumpa. Suma, ktorá je potrebná na vytvorenie portrétu je 10 000 dolárov.

Fond „Občania Colorada pre kultúru“ informoval, že zvyčajne zhromaždí peniaze na prezidentské portréty do štyroch mesiacov. Podľa skupiny dokázali v tomto termíne získať približne rovnakú sumu na portréty bývalých prezidentov George W. Busha a Baracka Obamu .

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This