Vyberte položku Stránka

Švédsko verejne a úplne otvorene falšovalo voľby, Európa na rozdiel od Maďarska mlčí.

Švédsko verejne a úplne otvorene falšovalo voľby, Európa na rozdiel od Maďarska mlčí.

Andrej Ruščak na svojom profile na sociálnej sietizverejnil šokujúce poznatky o švédskych voľbách. Podľa neho by mali byť vyhlásené za neplatné

[sociallocker][/sociallocker]

Maďarsko bolo označené za zvrhlú krajinu. Za krajinu, kde vraj voľby boli slobodné, ale vraj neboli spravodlivé. Zrejme preto, že nevyhral „správny“ kandidát a Maďarsko nie je ochotné zlikvidovať svoju kultúru.

Na druhej strane, voľby, ktoré sa konali vo Švédsku boli otvorene manipulované. Avšak na pôde európskeho parlamentu sa nikto neozval. Zrejme preto, že Švédsko si plní úlohu pri „výmene obyvateľstva„, drasticky sa islamizuje a vo voľbách aj zásluhou „správneho prístupu“ pri organizácii volieb nevyhrala strana, ktorú miestni „demokrati“ označili za nevhodnú.

Andrej Ruščák na svojom Facebookovom profile uvádza

Keby boli švédske voľby v Česku, boli by dávno neplatné. Medzinárodní pozorovatelia vytýkajú najmä tri veci:

  • Hlasovacie lístky rôznych strán majú navrchu farebne a veľmi viditeľne vyvedená logá kandidujúcich strán a nie sú v jednej obálke, ale roztriedené v stojane vo volebnej miestnosti. Každý teda môže ľahko vidieť, s akým lístkom ide volič za plentu.
  • Za plentu chodia rodiny pohromade
  • Obálky hlasovania sa otvárajú príliš skoro

Vzhľadom k tomu, aká je Švédska spoločnosť konformistická, považujem to za škandalózne. Je to z toho dôvodu, že veľa ľudí sa môže báť hlasovať podľa svojho svedomia a skôr budú hlasovať podľa toho, čo povedia ľudia. Najmä v malých okrskoch sa tak ľahko môže medzi ľuďmi rozšíriť informácie o tom, kto koho volil.

To je neprípustné, a tie voľby sú podľa mňa celkom fraška, keď k tomuto – systémovo – dochádza.

Kliknutím na obrázok sa dostanete na profil Andreja Ruščáka

Ku svojmu komentáru priložil článok z verejnoprávnej televízie SVT, kde tieto, ale aj mnohé ďalšie nedostatky konštatovali medzinárodní pozorovatelia

Ruščák pritom nebol jediný, kto poukazoval na manipulácie volieb.

Portál denných správ Samhälls nytt, ktorý je nálepkovaný ako nacionalistický a ultrapravicový, priniesol výpoveď medzinárodného pozorovateľa z Dánska.

Dánsky politik Michael Aastrup Jensen, ktorý sa volieb vo Švédsku zúčastnil ako pozorovateľ, ich priebeh silne kritizuje. Túto otázku chce nastoliť na najbližšom zasadnutí Rady Európy.

Podľa neho ešte nikdy nevidel také nedemokratické voľby ako vo Švédsku. A že to berie do Rady Európy

Michael Aastrup je hovorca pre zahraničné otázky strany konzervatívnej liberálnej stredovo orientovanej strany. Ako pozorovateľ sa zúčastnil aj volieb v Rusku a niekoľkých ďalších európskych krajín.

Hovorí, že videl volebné lístky voľne ležať vo volebných miestnostiach a že „stranícki aktivisti“ stáli vonku a pokúšali sa vnútiť svoje hlasovacie lístky voličom.

Vo videách na sociálnej sieti sa vyjadruje sám za seba, že osobne sledoval voľby on line a bolo viac ako zreteľné, kto stojí za hlasmi pre strany naľavo od politického spektra. V hlasovacom obvode Rinkeby v Štokholme, „imigrantskej oáze„, kam ani polícia zbytočne nechodí, dostali sociálni demokrati 77% a komunisti 17%. Takže, odtiaľ sú tie hlasy.

 

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This