Vyberte položku Stránka

Sudca prepustil ilegálneho imigranta, ktorý o pár dní neskôr vraždil

Sudca prepustil ilegálneho imigranta, ktorý o pár dní neskôr vraždil

Portál Il Mattino informuje o 31 ročnom migrantovi z Ghany, ktorý brutálne zavraždil 77 ročného starca.

V sobotu v noci navštívil bar, kde si objednal pivo. Za pivo nezaplatil a ešte požiadal majiteľa o sto eur. Následne začal demolovať bar. Policajti ho zatkli, ale vyšetrujúci sudca ho prepustil ešte v ten istý deň večer.

[sociallocker][/sociallocker]

Ale Charles Opoku Kwasi, narodený v Ghane pred 31 rokmi, nemá trvalé bydlisko a žije bez povolenia v Taliansku najmenej štyri roky. Na konci roka 2013 mu bola zamietnutá žiadosť o udelenie štatútu utečenca z humanitárnych dôvodov. Mal byť repatriovaný, ale vyhostenie zostalo na papieri. Evidentne je v Taliansku rozhodnutie o vyhostení zdrapom papiera.

Od toho okamihu sú Kwasiho pohyby vysledovateľné prostredníctvom série zatknutí. Ešte v roku 2015 bol zatknutý za krádež v Andrii, Puglia. Na jeden rok uviazol za bitku na Litorale Domitio. Znovu zatknutý v meste Castel Volturno minulú sobotu. A bol oslobodený.

Mestečku Castel Volturno na pobreží Caserty je bohužiaľ známe prítomnosťou takmer 15 tisíc nelegálnych prisťahovalcov. Za týchto okolností sa Opoku Kwasi vyhlásil za „šéfa Castel Volturna„.

Pred dvoma dňami opäť stratil nad sebou kontrolu. Šiel okolo Domitiany, kde začal poškodzovať zaparkované autá. Keď ho chytili policajti, zistili, že bol viditeľne pod vplyvom drog. Kwasi bol ako zmyslov zbavený, kričal, tackal sa. Policajti museli zavolať sanitku.

Kwasiho zaviezli do nemocnice v Sessa Aurunca. A z pohotovosti ho presunuli na psychiatrické oddelenie. Na oddelení ho nechali v starostlivosti štyroch ošetrovateľov v službe. Tri ženy a jeden muž.

Ráno sa  Kwasi zodvihol z postele a rozhodol sa odísť. V tej chvíli mu cestu skrížil Luca Toscano. Starček na dôchodku mal 77 rokov a do nemocnice bol prijatý kvôli stareckým problémom. Ironicky, Toscano pracoval roky ako ošetrovateľ v meste Teano.

Nedozvieme sa, čo sa v hlave Kwasiho stalo. Ošetrujúci personál videl, ako sa zrazu vrhol na dôchodcu. Začal ho mlátiť do tváre. Pokúsili sa zasiahnuť, ale bolo to zbytočné. Kwasi dokončil masaker v malom koridore oddelenia. Tam sa stál s bezduchým telom Luca Toscana, kým desať pacientov z oddelenie a ošetrovatelia sa v strachu o svoj život zavreli v jednej z miestností.

Potom prišli karabinieri a Kwasi stále vykrikoval vyhrážal sa. Bolo treba päť karabinierov a masívna dávka sedatív, aby zvládli Kwasiho zúrivosť. V omámení ho odviezli do väznice Santa Maria Capua Vetere. Zostane v Taliansku ešte veľmi dlho, ale už za mrežami po obvinení z úkladnej vraždy.

Článok končí snahou pochopiť „chudáka migranta„. Veď mal psychické problémy. A vraj mu treba porozumieť. Celé dni sa len bezcieľne potuloval, ako mnohí ďalší zo zástupov migrantov v okolí Castel Volturno. Zúfalý, bez nádeje na zlepšenie, s vedomím, že nemá čo stratiť. Práve z tohto dôvodu, keď sa niekedy „náhodne“ pretne cesta migranta z geta s iným človekom dôjde k nešťastiu.

Jeden komentár z Internetu bez servítok

31 ročný emigrant brutálne zavraždil 77 ročného starca.

Tomuto tchorovi, bol pred štyrmi zamietnutý politický azyl, čiže polopate povedané, zamietnuté parazitovanie v štáte, do ktorého pomocou mimovládok a duševne postihnutých slniečkárov ilegálnou cestou priplachtil.

Kedže tento žumpár bez azylu bol vyhostený len na papieri (s ktorým si každý emigrant vytrie zadok, lebo sa nemá kam vrátiť), nemohol mať ani povolenie na pobyt ani žiadnu rezidenciu, v ktorej by ho mohli stíhať. Jeho cestovanie po Taliansku bolo pravidelne evidované. Tam kam prišiel robil bordel a živil sa vykrádaním bytov. Naposledy ho prepustil slniečkársky sudca v deň jeho zaistenia. Ved predsa neurobil „nič zlého„, keď rozbil polovicu baru, pretože mu majiteľ nechcel dať 100 euro a naliať pivo. Na druhý deň, čiže minulú sobotu začal skákať po autách a robiť výtržnosti v Castel Volturno.

Mestečko, do ktorého by som poslal celý Brusel a podaktoré tupé kotrby slovenského internetu, nech sa idú pokukať a objasniť si slovo multikulturalizmus. Okrem sedem statočných Talianov so šerifom mesta tam žije najväčšia spodina celej zemegule. Prechádzal som tade autom, ale to čo som tam videl, nenájdete ani v zbombardovanom Aleppo.

Polícia Ghančana zaistila a previezla ho na pohotovosť, pretože sa počas rozbíjania áut pomocou značky, ktorú vytrhol z chodníka poranil. Bolo úplne evidentné, že bol pod vplyvom toho najväčšieho sajrajtu. Ghančana polícia nechala na oddelení a odišla.

Ráno, približne o siedmej sa žumpár zobudil, vyšiel na chodbu, na ktorej mu do cesty vošiel 77 ročný deduško, ktorý sa bol v nemocnici preventívne vyšetriť. Ghančan zobral deduška pod krk a druhou rukou ho začal boxovať do hlavy. Keď personál zbadal ako boxuje do zakrvaveného starca, chceli tomu zabrániť, Ghančan zobral svoju „korisť“ do izby, kde ho dorazil úplne…Bola privolaná polícia.

Tažze milí slniečkári. Je zbytočné vygrciavať rečičky o extrémizme, o rasizme a xenofóbii v Európe, pretože tejto podaktorej extrémnej hávedi máme spolu aj s tou hornou vrstvou žumpy, ktorá z nich robí obete rasizmu a prepúšťa ich na slobodu v domnienke, že sa polepšia, naozaj už pok***!!!

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This