Vyberte položku Stránka

STOP rasizmu.

STOP rasizmu.

Ja si myslím, že my, Európania si neuvedomujeme jednu vec: podstatná časť takzvaných vítačov imigrantov má sama genetické korene v migrantských krajinách. A títo ľudia prirodzene sledujú ich kmeňovú prioritu, ktorú sme my, ako kresťania a demokrati, odložili.

[sociallocker][/sociallocker]

Kresťanstvo hynie na svojich vlastných princípoch, lebo tie princípy, ktoré kresťania automaticky predpokladajú, že budú dodržiavané, tak tieto princípy ich primitívni invajderi prirodzene porušujú.

Pre normálneho človeka je smiešne počuť Cema Özdemira, bývalého predsedu strany zelených v Nemecku, keď s plnou vážnosťou pripomína pred kamerami Nemcom ich demokratické princípy a zakrýva, že Turci sa ani po desiatkach rokov života v Nemecku nedokázali integrovať. Cem Özdemir totiž nerobí nič iné ako zneužíva demokratické princípy Nemecka na to, aby otváral dvere ďalším svojím súkmeňovcom bez ohľadu na ich morálne či iné hodnoty.

Sawsan Chebli, štátna sekretárka v Nemecku palestínskeho pôvodu, prehlásila, že Rami Malek je “pýcha Arabov”. Neviete kto je Rami Malek ? Malek  hral Freddie  Mercuryho vo filme o skupine Queen.

Neviete, ako to súvisí s Arabmi? Ale jednoducho – pre pani Chebli je prioritou to, že jedna z holywoodskych celebrít je Arab.

Freddie Mercury, Queen, ich hudba, je pre kmeňových rasistov druhoradá. Títo kmeňoví rasisti ľudia sú doslova rakovinou demokracie.

Takto sa pod kepienkom tolerancie presadzuje rasizmus a je kardinálnou otázkou, ako sa tejto rakovine podarí presadiť na Slovensku. Metastázy sú tu už nasadené:  politické mimovládky, SME, Progresívne Slovensko, Kiskovci a Čaputovci, Lajčák, Havran, Hríb, Smatana. Tento problém síce existoval už po stáročia v demokracii, ale teraz sa vďaka migrácii tento kmeňový rasizmus prevaľuje na povrch  ako hnisavý vred.

Je typické, že  nakoniec tento proces zožerie aj tých “zdemokratizovaných” primitívnych migrantov, lebo oni sami si neuvedomujú že ich prioritou je kmeňový rasizmus a nie humanizmus. Dôkaz: Nalin Pegul. Typická Švédka. Skutočne typická, v určitom smere obraz dnešného Švédska:

Preklad jej výroku: “Už sa tu viac necítim bezpečne. Muslimskí fundamentalisti ovládli túto časť mesta a ja viac nemôžem chodiť do centra bez toho, aby som bola napádaná.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This