Anglický denník Daily Mail priniesol zaujímavú správu, ktorá komentuje výraz tváre prvej dámy, keď sa prestane s niekým zhovárať.

Používatelia internetu upozornili na tvár prvej dámy Spojených štátov Melanie Trump po tom, čo sa so svojím manželom stretla v Helsinkách s ruským prezidentom Vladimírom Putinom.

Na videu je vidieť, ako si Melanie potriasa rukou s Putinom a vrela sa usmieva. Potom otočí hlavu a výraz tváre sa náhle zmení. Pozerá priamo do kamery, pričom sa jej oči rozšírili, bleskovo zmizol úsmev a potriasla hlavou,

Vyzerá to ako keby si nasadila inú masku. Denník to opisuje ako výraz šoku, alebo hrôzy.

Na sociálnych sieťach sa premýšľa o tom, čo sa mohlo zmeniť v hlave prvej dámy po stlačení ruky.

Užívateľ @daisygirlmg, napísal: „Zdá sa, že sa tam na chvíľu uzavrela„.

Aaron McCord napísal, že Melania bola „jediná v miestnosti, ktorá rozumela tomu, aký nebezpečný je v skutočnosti ten človek„.

Podobne sa vyjadruje aj @7bugglettes, kde sa hovorí: „Vyzerá, ako keby sa práve pozrela do do očí diabla…

Užívateľ Twitteru @ rmduke87, napísal: „Myslím, že vyzerala vystrašená na smrť.

Denník píše, že poznámky vznikli po tom, ako sa prezident Trump snažil objasniť komentáre, ktoré urobil počas tlačovej konferencie s Putinom.

V podstatne neutrálnejšom tóne sa však vyjadrili iní užívatelia Twitteru.

Napríklad @MadameMinge si myslí, že Melanie koná mechanicky

Je to robot? Akonáhle stratí očný kontakt, prepne sa do pohotovostného režimu.

Nechce si poškodiť face-lifting. Musí byť po operácii opatrná, keď použije na tvári príliš veľký falošný úsmev,“ navrhuje ďalšiu verziu @KathyMarie355.

Zakaždým, keď sa objaví na verejnosti, stane sa to isté. Napríklad, pri prezidentskej inaugurácii. Urobila to isté,“ pripomenul @ melorsballivor5.

Video Melanie Trump