Vyberte položku Stránka

JOZEF KAMENSKÝ: Slováci, veď my sme Židia!

JOZEF KAMENSKÝ: Slováci, veď my sme Židia!

Teda ak ešte chcete byť vyvoleným, či iba úspešným  národom.

[sociallocker][/sociallocker]

Nechcem len bezobsažne apelovať na mesianizmus, lebo aj by sa zišlo páliť na idiotizmus, no buďme optimisti, Slováci trpia na sebanenávisť, to tvrdia ľudia zo Západu.
Teória o Chazaroch je totiž výmysel, ktorým vás obtiahli muslimovia, ale to je už neustály problém Slováka –  žije v snoch a pociťuje odpor k mysleniu, i k nachádzaniu svojho Ja.

Je taká teória, že ľudská rasa vždy pendlovala medzi dvoma extrémami, ktoré zneli tak, že – ani moc do hmoty, ani moc do neba. Vždy tu ale boli extrémisti, ktorí to prehnali buď extázami smerom do nirvány a potom boli šprtači do Matky Zeme, kadejakí obrábači pôdy, remeselníci, a tak.

No ale tá zlatá niť to bol ten stred, preto archu zmluvy Židia obili aj striebrom, aj zlatom, teda Gabrielom, aj Michaelom, Lunou, aj Slnkom ….  Aj keď ich zotrvanie v čase dával do poriadku „Orifiel“ (Saturn)  a pracovali tam aj iní „elohim„, čiže „bohovia„.

Boh Židom nedovolil ani extrém smerom do ducha, čiže astrológiu, špiritizmus a pod., ale ani extrém do smeru materializmu, teda ani do  pudov, nerestí, obohacovania sa, je tam náznak solidarity. Ako vieme,  toto nedodržali a preto prišiel Ježiš Kristus a ten jeho akýsi „stred medzi extrémami“ sa uchytil najmä u barbarov v Európe. A oni to svoje uletené pohanstvo, ktoré ich povedzme nútilo obetovať človeka pre jeho krajšiu budúcnosť,  už nejaké tie stáročia vyrovnávajú.

A vyrovnávame a aj už prerovnávame – hmota prevýšila ducha.

Kto má ale ideu, že jedine fyzickí Židia sú záchrancovia, nech si uvedomí, že oni stáročia k onomu Stredu boli vychovávaní eugenikou, teda úchylov hore či dole, vpravo či vľavo vyhnali, zabili a inak trestali.

Zničenie tela človeka, ktorý chce hrešiť,  malo síce taký dopad, že sa do Izraela, presnejšie do Židov mohol inkarnovať Mesiáš,  vysoký duch, ktorý potrebuje čím dokonalejšie telo, no čo to nakoniec spôsobilo?

Napríklad to, že Židia dnes a vlastne vždy  preukazujú vysoké IQ. Lenže IQ nie je všetko. Stále sa pohybujeme iba v okruhu matérie, doslova -mäsa.

To, že Židia sú v popredí aj toľko rokov po holokauste, aj po vysťahovaní sa do Izraela, to je len vďaka ich inteligencii, nič iné.

Pýtam sa. Vy nechcete byť úspešní? Máme ako Slováci potenciál byť vyvoleným národom vďaka aj geografii, aj Duchu miesta, ale my nie, my si budeme vyčerpávať energiu v antisemitských mémoch.

Duch Židov je tak silný, lebo odjakživa bol napojený na Boha, teda na nejaký živý spiritualizmus. Akí máte spiritualizmus vy, ktorí tak často brýzgate na Židov? No rovnakí ako vaši imaginárni nepriatelia – brucho, mamon, chtíč a pudy.
No lebo poukazovanie na majetok iných,  je len o jednej rovnici – závisť.

Aj keď IQ Židov je v mnohom prekážkou, ako myslieť aj srdcom a citom, a spirituálne, no myslím, že to IQ by sa zišlo aj mnohým Slovákom. Hoci keď som pozrel posledné výsledky testov žiakov základných škôl, sme na úrovni Izraela. V preklade – sme blbí ako Židia, sme proste ako Židia a možno sme Židia … Ešte je tu poľahčujúca okolnosť, že ich blbý priemer robia Rusi, Ukrajinci a Arabi … Čo by bolo rovnako dôkazom, že sme Rusi … O tom, ale potom …

Ono je tu taký starý princíp – Duch porazeného ťa raz ovládne. A nie len preto. Keď raz istý rakúsky spisovateľ a novinár sa vôbec zapodieval otázkou, či sme vyvoleným národom, ja to ešte priostrím – My sme Židia Európy! Aj svojim strácaním sa v iných, aj svojim mesianizmom, aj tým, že sme ešte nezmizli z  mapy sveta a mali by sme. Aj tým, že naša vychcanosť, náš intelekt, nám iba ubližuje … Pozri povedzme BA –  kaviareň.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This