Vyberte položku Stránka

Šéfka Scotland Yardu Cressida Dicková: Národnosti obetí londýnskeho útoku vypovedajú o „mestskej rozmanitosti“

Šéfka Scotland Yardu Cressida Dicková: Národnosti obetí londýnskeho útoku vypovedajú o „mestskej rozmanitosti“

Šéfka Scotland Yardu Cressida Dicková uviedla, že skutočnosť, že sa teroristické udalosti v Londýne dotkli ľudí rôznych národnosti a etnického pôvodu je niečím, na čo by malo byť hlavné mesto Veľkej Británie hrdé.

„Rozmanitosť nám dáva silu,“ povedala komisárka

„Je to naozaj smutné a bolestné, ale medzi tými, ktorí zomreli, boli ľudia z Británie, Francúzska, Austrálie, Kanady i Španielska,“ povedala Dicková v rozhovore pre The Associated Press. „Pokiaľ ide o našich svedkov, s ktorými sme hovorili, v rámci 300 ľudí bolo zaznamenaných 20 rôznych národností,“ uviedla šéfka Scotland Yardu.

„Londýnska populácia pochádza z rôznych druhov zázemia, viery aj etnického pôvodu. Veríme, že práve táto rozmanitosť robí naše mesto tak skvelým a dáva nám silu,“ dodala.

Dicková nastúpila do čela Scotland Yardu až v apríli, odvtedy už musela riešiť ako teroristický útok v Londýne, tak bombový útok v Manchestri na koncerte Ariany Grande.

Podľa The Associated Press je Dicková, ktorá sa pri vstupe do novej funkcie priznala k svojej lesbickej orientácii, nadšená spôsobom, akým sa po sobotňajšom útoku v Londýne vrátil tunajší bujarý život do ulíc.

„Je to odporné využívať obete džihádistov k propagácii rozmanitosti!“ Napísala na Twitter Jodi McPhee Giddingsová.

Ideológia „diversity“ je súčasťou neomarxistickej kultúrnej ideológie. Kedže Dicková sa otvorene hlási k homosexualite, jej vlastná indoktrinácia neomarxizmom a feminizmom neprekvapuje. Avšak „diversity“ obetí je niečo, čo už je za hranicou obyčajného ľudského vkusu.

Pripomína to podobný výrok ľavicového slovenského spisovateľa a komentátora Michala Havrana, ktorý sa vyjadril po útoku v Nice, že „Atentáty z Nice, Paríža a iných európskych miest sú dôkazom životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This