Z dobre informovaných zdrojov sme sa dostali k informáciám, ktoré náš mocenský aparát zatiaľ prísne tají z obavy, aby sa vírus ruskej epidémie nerozšíril ďalej.

Verejnosť však má právo vedieť pravdu!

Na úvodnom obrázku je zaznamenaný útok obrnenej päste, tankového vojska novej agresívnej proruskej republiky

Obavy liberálno-kaviarenských trotlov sa naplnili!

Zo základne Nočných vlkov v Dolnej Krupej sa v noci zo štvrtku na piatok vyrojilo všetkých päť po zuby ozbrojených zelených mužíčkov-motorkárov.

Síce nie sú zelení, lebo sú to čierni motorkári a síce nie sú z Ruska – dvaja sú z Lotyšska, dvaja z Estónska a jeden zo Slovenska, ale to nevadí.

Síce ani neboli po zuby ozbrojení, ale ani to nevadí. Slovenské silové zložky zastihli aj tak totálne nepripravené a bez odporu obsadili obecný úrad v Dolnej Krupej, ako aj miestne potraviny, poštu, krčmu a klasicistický kaštieľ, v ktorom sídli oficiálna vláda.

Pred miestnym divadlom bol na 12tu hodinu zvolaný míting prívržencov Dolnokrupskej ľudovej republiky, na ktorom sa lídri separatistov údajne chystali ohlásiť termín referenda, v ktorom sa obyvatelia obce môžu vysloviť za samostatnosť od SR.

Dnes o siedmej hodine ráno, ale aj tak oficiálne vyhlásili Dolnokrupskú ľudovú republiku po vzore ľudových republík na Donbase a zároveň vyzvali všetkých chrabrých mužov zo širokého okolia – z Kostolian cez Bíňovce až po Ružindol, aby sa pridali k povstaniu. DĽR-2 už oficiálne uznali Donecká ľudová republika, Luhanská ľudová republika, Náhorný Karabach, Abcházsko, Južné Osetsko a Kiribati.

Dolná Krupá

Podrobný popis tajnej ruskej základne v Dolnej Krupej 😀

Medzitým sa naplnili aj prognózy proamerického lobistu (rozumej vlezdoprdelku) Jara Naďa, ktorý vyjadroval obavy z toho, že základňa sa nachádza len kúsok od jadrovej elektrárne Jaslovské Bohunice.

Elektráreň sa vydal medzi piatou a pol šiestou hodinou rannou obsadiť 0. motostrelecký prápor Slovenských brancov na 2 vyradených BVP-čkách a 3 muzejných T-34-kách.

Pričom tankom došla za dedinou nafta, tak museli z dvoch zvyšnú naftu preliať do tretieho, aby došli do cieľa.

Rovnako aj ich samopaly vz-58 boli všetky expanzné.

Napriek tomu, že areál elektrárne chránil 58 ročný príslušník SBS, odpor im nekládol – je to čitateľ Zem a vek, Sputniku a poslucháč Slobodného vysielača, a preto s brancami sympatizuje a pri obsadzovaní elektrárne im aktívne pomáhal.

Mladá Dolnokrupská ľudová republika tak expanduje hlboko za hranice svojho teritória. Momentálne sa čaká na posily z Bíňoviec za asistencie ktorých sa uskutoční ofenzíva na Boleráz a Bohdanovce nad Trnavou.

Boľševický zmrd túto iniciatívu víta, tým viac, že sa blíži 50. výročie augusta 1968 a kurva to by bola polstoročnica, aby sme si ju dačím takýmto nepripomenuli. Boľševický zmrd týmto mladej Dolnokrupskej ľudovej republike ponúka svoje služby.

ČESŤ A SLÁVA DOLNOKRUPSKEJ ĽUDOVEJ REPUBLIKE!

Zdroj: tajný