Predseda predstavenstva Zornice: Richard Sulík mi v telefonickom rozhovore neodporúčal podpísať so štátom zmluvu o dodávke ochranných rúšok.

Predseda predstavenstva Igor Maukš  to uviedol na brífingu, ktorý sa uskutočnil  po rokovaní na Úrade Vlády SR. V tejto súvislosti tiež uviedol, že sa týmto doporučením riadiť nemieni a komentoval to slovami „čo je ho do toho“.

Nepodpísanie zmluvy by  s vysokou pravdepodobnosťou znamenalo, že štát by ochranné prostriedky od Zornice proste nedostal.

V tejto dobe je samozrejmé, že Zornica by bezproblémovo svoje výrobky umiestnila inde a naozaj nie je v tejto veci odkázaná na objednávku od štátu. Po medializácii jej ponuky pre štát  je Zornica už  kontaktovaná potencionálnymi záujemcami z rôznych krajín.

Hovorkyňa Richarda Sulíka Katarína Svrčeková telefonický rozhovor potvrdila ale popiera, že by Richard Sulík v ňom navrhol nepodpísanie zmluvy. (zdroj, zdroj)

(zdroj – FB Tablet.tv, video, od 8 minúty videa)

Richard Sulík urobil aktuálne ešte jednu zvláštnu vec– pobozkal v štúdiu Rádia Slovensko mikrofón, čo neuniklo posmechu od Ľuboša Blahu.

(zdroj – FB Lubor Blaha, video)


Publikovaný

v

od

Značky: