Vyberte položku Stránka

Radovan Bránik: O absurdnom prepojení Danka, Kočnera a Penty.

Radovan Bránik: O absurdnom prepojení Danka, Kočnera a Penty.

Najnovší článok tímu okolo Radovana Bránika prináša šokujúce informácie. A sú také nebezpečné, že sa pre istotu s obsahom servera presunuli z domény SK. Mafia oligarchov má totiž dlhé prsty.

[sociallocker][/sociallocker]

Bránik popisuje dráhu Aleny Zsuzovej, z ktorej sa pri vyšetrovaní vraždy Kuciaka a Kušnírovej ukázala volavka Mariána Kočnera. Podľa odhalení Zsuzová nie je len tak hocikto. Ide o bývalú príslušníčku SIS, ktorú vyškolil jeden z najvplyvnejších ale aj najbezohľadnejších členov tajnej služby Dušan Kemény. Zsuzová bola Keménymu priamo podriadená a jej kolega bol Štefan Ágh.

Meno Štefana Ágha sa objavuje pri Kočnerovi od čias, keď chcel prevziať Markízu. Najneskôr v roku 2012 sa cez Ágha dostal k Zsuzovej a jej SISkársky výcvik a talent na zbieranie kompromitujúcich údajov začal využívať on. Platil jej za to, aby zbierala šteklivé informácie pomocou sexu a sexuálne explicitnej komunikácie.

Jedným z cieľom Zsuzovej bol súčasný predseda parlamentu Danko. Podľa Bránika sa jej podarilo získať nahé snímky predsedu SNS.

Kočner sa rád chválil svojimi úlovkami. Keď to o Dankovi povedal pred ľuďmi z Penty, politik okamžite prerušil so Zsuzovou kontakty.

Z toho Kočner zistil, že ľudia z Penty Danka informovali a on chcel, aby mu nahradili stratu, keďže za prácu na Dankovi zaplatil svojej informátorke 30tisíc eur.

Šéfovia Penty o Zsuzovej a jej činnosti vedeli odvtedy, ako bol nabúraný telefón Dana Lipšica a informácie z neho boli zverejnené na Internete. A o prepojení Zsuzovej s Kočnerom sa dozvedeli, keď od nich začal Kočner pýtať peniaze.

Penta a jej predstavitelia klamali, keď tvrdili, že s Kočnerom a Zsusovou nič nemajú. Rovnako doposiaľ neboli nútení priznať, že s Keménym v skutočnosti spolupracovali niekoľko rokov a že dokonca v čase vážneho ochorenia jeho manželky spoluorganizovali a pomáhali financovať jej nákladnú liečbu vo Švajčiarsku. Referencie spred revolúcie mali od bývalého šéfa ŠtB Lorenza, ktorý u nich robil šéfa ochranky. Činnosť Keményho po revolúcii im objasnil Lexa.

A tak sa všetko krásne prepojilo

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This