Vyberte položku Stránka

JOZEF KAMENSKÝ: Pudofili o pedofiloch

JOZEF KAMENSKÝ: Pudofili o pedofiloch

Ateisti a ľudia mimo RKC – Prečo zverujete svoje deti do rúk katolíckych kňazov? Aha, vy si len utvrdzujte svoje ideologické postoje, tak pardón, pri tejto autohypnóze nebudem rušiť …

Ak by nás teraz navštívili mimozemšťania a nevedeli by nič o komplikovanej povahe potomkov humanoidov, určite by si odvodili, že Rímskokatolícka Cirkev vznikla ako organizácia pre pedofilné vyžitIe sa, hoci ešte len nedávno do portfólia patrila aj homosexualita, tá je ale už niečim normálnym, neradno teda kritizovať homosexuálnych kňazov, naopak – treba im dať manželstvo.

[sociallocker][/sociallocker]

Kdeže sú tie zašlé časy, kedy sa pretriasali milenky kňazov, deti s ich kuchárkami, návštevy bordelov v zahraničí a pod. Kdeže sú pikantné satiry typu Zvonodrozdovo, veď každý farár je len taký Obrobťa. Naozaj toto už nikoho nevzrušuje vo svete, kde nie že nevera je normou, ale aj manželstvo na ústupe. Tak aby sme boli pravdiví, jedine pre homosexuálov. Laťka etiky sa posunula nižšie, ľudí hýčkaných bordelom z internetu i médii vyruší už máločo a medzi tým málo, patrí aj pedofília, hoci aj toto tabu sa nemeckí zelení pokúšali zrušiť. Okrem incestu.

Nechcem tu riešiť ani tak slovenskú Írku, ktorá si po dvadsiatich rokoch spomenula, že ako šesťročná sedávala terajšiemu gréckokatolíckemu vladykovi na kolenách a on ju hladil po chrbte a bozkal ju na čelo. Pre média ale uviedla ešte jednu vec, no ja sa držím iba policajnej správy.

Nechcem to riešiť nie len preto, že proste neviem čo je pravda, ale v prvom rade si myslím, že tento pedofilný škandál v Cirkvi, ako aj iné škandály sa zrejme vôbec netýka ani pedofílie a Cirkvi iba okrajovo.

Pod povrchom toho všetkého, čo sa teraz deje je boj dvoch princípov. Na jednej strane stoja trvalé hodnoty, ktoré by sme nazvali aj klasickými, hoci aj oni sa samozrejme menia. Ide o hodnoty morálky, mravov a niečoho, čo by sme mohli nazvať budovaním človeka ako samotnej, slobodnej a preto duchovnej individuality.  Ide o hodnoty, ktoré sú chrbtovou kosťou nie len človeka, ale aj spoločnosti, ide o tie, ktoré sú srdcom, ktoré nachádza vyšší zmysel života. Ide o tie, ktoré chcú vychovávať samostatnú osobnosť v zmysle premeny pudov na cnosti.

Na druhej strane je postoj, ktorého filozofia vyčnieva povedzme v Denníku N v podobe názorov, že slobodná vôľa neexistuje, neexistuje ani zmysel života.  Je to postoj, ktorý síce hlása krajný individualizmus, ale tento je predsa len dôsledne realizovateľný v stáde, v akomsi neokomunizme.  Je to smer, ktorý poznáme aj pod pojmom postmoderný nihilizmus. Hlása slobodu ja, ale definuje človeka iba ako pudovú bytosť, čím ja vlastne neguje, lebo čím sme individuálnejší, tým máme viac pod kontrolou svoje pudy, ktoré  patria človeku ako druhu, nie sú individuálnym, ale všeobecným, preto krajný individualizmus materialistického  druhu sa preklápa do niečoho ako je socializmus, či komunizmus, alebo neomarxizmus.

Pojmy by ale nemali miasť, dokonca som včera počul u Emila Páleša hlášku, ktorú ešte vždy spracovávam, že ide proste len o zlo a dobro a tieto princípy idú naprieč ideológiami, stranami a pod.  Pretože možno nejaký komunista môže byť menej nihilista ako liberál,  a pod. Všetko závisí len od ľudí, menej ide o stádo kam sa navonok hlásia. Nezáleží na vonkajších proklamáciách, deklaráciách, vyhláseniach, nálepkách.

Všetko je len o jednom – Ide ti o vyššie hodnoty, chceš im podriadiť svoj život, si ochotný pre nich aj trpieť, alebo si len chceš pudovo užívať,  a hoc deklaruješ dobro, v skutočnosti týmto zákonite musíš ubližovať!

Neexistuje žiaden čin, ktorý by sa vôbec nikoho netýkal, neexistuje uzatvorenie sa to nejakého vákua, kde si budem ubližovať a vôbec to nebude na nikoho pôsobiť. Bude. Neexistuje nič ako že „to je len moja vec“. Je to len napoly pravda.

Elity a ich nohsledi uvideli, že malé, málo organizované skupinky, ktoré už kriminalizovali vo svojich plátkoch,  sú zrejme neškodné. Veď si pripomeňme ako počalo ťaženie voči „šarlatánom“, ktorí tu vytvárajú fašizmus, ako akupunkturisti nakupujú guľomety, homeopati chemické zbrane a vedci, ktorí ukazujú zmysel života si budujú armády, ktoré chcú zničiť svet.

Medzitým Kotlebovci nie a nie zorganizovať spanilé jazdy na Rómske osady, teror sa nedeje, hoci to chceli zachrániť teroristom Kuffom s nebezpečnou soškou že vraj z Dráčika, to bude asi nejaký Military shop.

Cirkev je ale ešte vždy nositeľkou klasických hodnôt, je symbolom pre všetky hodnoty odporujúce postmodernému nihilizmu, a to aj hodnoty v skutočnosti s Cirkvou v rozpore. Konečne ani ja tu nebránim Cirkev, iba pravdu.

Elity chcú povedať toto: “ Pozrite sa ľudia, zástancovia klasických hodnôt vás nemôžu a nesmú priťahovať, lebo sú tam zvrátenci, pedofili. A preto, že tam sú, znamená, aj to, že nemajú pravdu, duchovno neexistuje, Boh nie je, lebo kňaz je pedofil.   Proste nie je možné nebyť pudový a tak ak si chceš skutočne užiť, poď medzi nás, my ti všetko dovolíme, možno časom aj tú pedofíliu.!“

Tu si môžme v diskusiách všimnúť, akí sú ľudia konformní  a duševno-duchovne leniví. Ale v skutočnosti aj naozaj nerestní.

Človek má slobodnú vôľu hlavne pre rozhodovanie sa v morálnych a mravných kategóriách, teda medzi dobrom a zlom. Vybudujem si Ja, budem v sebakázni, dám pod kontrolu pudy, alebo sa naopak dám nimi unášať?

Ľudské ego sa rado klame a nachádza si milión výhovoriek ako niečo nerobiť, veď to každý poznáme. Veď na sebakázeň potrebujem vydať nejakú energiu, snahu, ducha musím hľadať, kdežto pôžitky sú tu všade vôkol, stačí sa len nimi nechať unášať ….

Je Boh, alebo nie? V novinách písali, v telke dávali, že kňazi sú pedofili, tak určite nie je!

Takže tento diskurz o  pedofilných kňazoch mnoho vypovedá aj o morálne i mravnej úrovni a dokonca aj o IQ tých, ktorých tieto správy potešujú.

Ono keby kňazi boli  pedofili aj všetci do jedného, na mojom postoji voči duchu a Bohu to nič nemení, ak hlavne nežeriem  katolícku náuku aj s topánkami. Hoci som ako katolík kacír, sú chvíle, kedy ma preniká aj hrdosť na to, že ma rodičia dali pokrstiť a že na papieri som katolík. Som proti niektorým veciam v RKC, ale som ochotný aj trpieť spolu s nimi, ak ide o pravdu. Koniec koncov pre pravdu som ochotný trpieť s každým. Pravda ťa oslobodí, pravda je Kristus.

Naozaj tu nejde o záchranu detí, naozaj tu nejde o ochranu kňazov pred morálnym spustením sa, veď kritici sú podobnej krvnej skupiny ako oní legalizovania chtiví pedofílie v Nemecku. Naozaj sú uveriteľní? Vôbec nie, boh postmoderných nihilistov práveže je o takýchto a podobných úletoch.

Nezmyselné sú názory insitných „psychológov“, že všetkému na vine je celibát (grécko katolíkov sa netýka, iba ak by chceli sa stať viac ako kňazmi, čo je ale postup), ktorý napokon podstupujú dobrovoľne a ktorý sa dá riešiť aj rôznymi inými spôsobmi ako je pedofília,  ak už k tomu príde a je to aj veľmi známe. Tieto názory ale chcú podčiarknúť jedno – sex je najvyššia hodnota  a bez neho sa nedá žiť.  Freud je už ale dávno prekonaný a máme tu napr. aj Viktora Frankla, ktorý hovorí o niečom inom ako o hnacom motore života človeka.

 

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This