Vyberte položku Stránka

Prezident Andrej Kiska je vraj vojnový štváč, ozýva sa poslanec Blaha

Prezident Andrej Kiska je vraj vojnový štváč, ozýva sa poslanec Blaha

Kiska v Poľsku opäť potvrdil, že je len americký pudlík a obyčajný agresívny vojnový štváč.

[sociallocker][/sociallocker]

Vraj sa bojí Ruska za to, čo robí na Ukrajine. A Ukrajincov, ktorí začali krutú občiansku vojnu proti vlastným ľuďom na východe krajiny, tých sa nebojí? Nebojí sa fašistov, ktorí oslavujú Banderu a organizujú vojenské milície za peniaze oligarchov? Nebojí sa tých, čo páchali zverstvá v Odese? Tých, čo zorganizovali Majdan? Nie, tých sa Kiska nebojí, pretože je taký istý ako oni – rusofób a oligarcha s nulovou morálkou.

Kiska sa vraj bojí Rusov aj za to, čo robia v Sýrii. A za čo, preboha? Bojí sa ich za to, že zlikvidovali Islamský štát a oslobodili Sýriu od teroristov? Bojí sa ich za to, že do regiónu priniesli viac stability? Neuveriteľné! Hlavne, že sa nebojí Američanov, ktorí Sýriu protiprávne bombardovali a vôbec ich nezaujímalo, že porušujú medzinárodné právo – tých sa Kiska nebojí. Pretože je presne taký ako oni – arogantný surovec a zotročená myseľ bez akejkoľvek schopnosti aplikovať jeden meter na všetkých.

Kiska vyzýva k zbrojeniu. Chce, aby bolo NATO ešte viac rusofóbne, ešte viac militantné, ešte viac narvaté zbraňami. Americký zbrojársky biznis to potrebuje, že pán Kiska? Lebo o nič iné nejde, len o biznis. Vojna je biznis a niekto si chce urvať – ako vždy.

Len či ste sa, pán Kiska, zamysleli nad tým, že to Vaše „zlé“ „agresívne“ Rusko má desaťnásobne menší rozpočet ma armádu ako krajiny NATO. A že dokonca svoje výdavky na zbrojenie znižuje. Zatiaľ čo vy voláte po ďalšom zbrojení a tvárite sa, že Vy ste tu ten mierotvorca a oni sú tí agresori. Však ste na smiech! Ste obyčajný vojnový propagandista, ktorý sa v ničom nelíši od tých, čo chceli dobyť Rusko v minulosti – je tragédiou, že človek s takýmito temnými a extrémistickými názormi môže byť prezidentom.

Vždy mi bolo zle z toho, že slovenským prezidentom môže byť úžerník. Hanbil som sa, že prezidentom môže byť daňový a volebný podvodník. Desí ma, že prezidentom môže byť niekto, kto figuruje v pozemkovom podvode. Ale čo ma doslova uráža ako občana Slovenskej republiky, je to, že hlavou štátu môže byť nebezpečný vojnový štváč, ktorý v zahraničí o našej mierumilovnej vlasti vytvára falošný obraz, že sme rusofóbny a agresívny národ. Nie, nie sme! Slovensko považuje Rusko za svojho priateľa a odmieta militarizmus a vojny.

Priatelia zo zahraničia, prosím, odpustite, že náš prezident šíri militarizmus, rusofóbiu a imperialistické zlo. Neberte ho vážne. Kiska nie je Slovensko. Kiska je len jeho najväčšou hanbou.

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This