Vyberte položku Stránka

Potrebujú civilisti zbrane, alebo majú byť všetky zbrane zakázané?

Potrebujú civilisti zbrane, alebo majú byť všetky zbrane zakázané?

Sú zbrane v rukách ohrozením, alebo prejavom slobody?

Dnes 15.5.2018 od 21:30 do 22:30 bude na túto otázku v diskusii o Anarchokapitalizme odpovedať Urza na Slobodnom vysielači.

Pred tým, než sa zapojíte do diskusie, prebehnite si obrázky z priloženého súboru

[sociallocker][/sociallocker]

K tomu pár poznámok od Františka Matejku

Zabudnite na to, že nepriateľom EÚ je terorista s ilegálnou zbraňou. Terorista slúži ako zámienka na uťahovanie skrutiek. Nepriateľom EÚ je v skutočnosti slušný občan členského štátu, ktorý má zbraň legálne.

Nezaškodí malá exkurzia do minulosti:

Jeden človek s puškou je schopný kontrolovať sto neozbrojených. Prevádzajte plošné prehliadky a za nájdené zbrane popravujte.“ (Lenin)

Tento krok sa zapíše do histórie. Vôbec prvýkrát zaviedol civilizovaný národ úplnú registráciu zbraní. Naše ulice budú bezpečnejšie, naša polícia efektívnejšie a celý náš svet bude nasledovať ústrety budúcnosti.“ „Najhlúpejšia chyba, ktorú by sme mohli urobiť, je dovoliť otrokom rasám držať zbrane. História ukazuje, že všetci dobyvatelia, ktorí dovolili otrokom rasám držby zbraní, si tým pripravovali vlastné pád.“ (Hitler)

Nemci, ktorí chcú používať zbrane, by mali vstúpiť do SA alebo SS – obyčajní občania zbrane nepotrebujú, pretože v ich rukách štátu k ničomu nie sú.“ (Himmler)

Nové Európske zákazy samonabíjacích zbraní síce neznížia riziko terorizmu, avšak sú dôležitou súčasťou bezpečnostnej politiky,“ bolo naposledy počuť z Bruselu. Aha, takže to s tým presvedčením o boji s terorizmom bude trochu inak. Ide o súčasť bezpečnostnej politiky, slúžiace k väčšiemu bezpečiu vládnucich elít.

Od okamihu, keď Komisia s návrhom na obmedzenie držby zbraní prišla, vysvetľujem, že spoločne s platnosťou Lisabonskej zmluvy a zavedením väčšinového hlasovania, ale aj s doterajšími právomocami Európskej komisie a jej práva nariadenie, neexistuje efektívna obrana proti tejto socialistickej svojvôli.

Každý, kto je zástancom a obhajcom súčasného práva na držanie a nosenie zbraní občanov, si bude musieť vybrať. Čím skôr to urobí, tým lepšie. Buď sloboda, alebo Európska Únia. Iná možnosť nie je

O autorovi

Príspevky za Máj

Pin It on Pinterest

Share This