Vyberte položku Stránka

Popredná proimigračná aktivistka tvrdí, že Nemecko je stratené a Poľsko bude prijímať kresťanských utečencov z Nemecka

Popredná proimigračná aktivistka tvrdí, že Nemecko je stratené a Poľsko bude prijímať kresťanských utečencov z Nemecka

Rebecca Sommerová dala rozhovor poľskému časopisu Do Rzeczy. V ňom sa vyjadrila, že Nemecko je stratené a ona sama sa sťahuje do Poľska.

Vedúci nemecká feministka a podporkyňa otvorených hraníc priznala skutočnosť, že experiment s otvorenými hranicami a masová migrácia, ktorú obhajovala, bola úplná katastrofa a teraz plánuje utiecť z Nemecka do Poľsko.

[sociallocker][/sociallocker]

V roku 2012 založila Rebecca Sommer združenie pre pomoc utečencov „Pracovná skupina Azyl + Ľudské práva“ (Working Group Asylum + Human Rights) a bola nadšená z rozhodnutia kancelárky Merkelovej o otvorení nemeckých hraníc a hraníc Európy miliónom moslimských migrantov v roku 2015.

Nemecko je zničené a situácia je neznesiteľná,“ hovorí dnes Rebecca Sommer

Sommerová a jej organizácia, v ktorej bolo okolo 300 dobrovoľníkov, organizovala vzdelávacie a integračné kurzy pre migrantov, ale nakoniec si uvedomila svoju zavádzajúce naivitu.

Sommerová alebo „hlúpa nemecká kurva„, ako o nej hovorili migranti, si uvedomila, že otvorená hraničná politika, ktorú podporovala, skutočne doviezla „kultúru znásilnenia„, proti ktorej ona a jej priatelia feministi vystupovali.

Svoju aktivitu začínala s nádejou, že „stredoveké názory Arabov sa musia časom zmeniť„.

Sommerová si čoskoro uvedomila, že „moslimskí utečenci vyrástli vo výrazne odlišnom hodnotovom systéme, pretože im od detstva vymývali mozgy náboženstvom a nemajú túžbu prispôsobovať sa životu na Západe„.

Poznamenala tiež, že sa k nej migranti správali „arogantne a s pohŕdaním“ a v rozhovoroch medzi sebou ju nazývali „hlúpou nemeckou kurvou„. Tento postoj viedol k tomu, že dobrovoľníci začali ticho opúšťať svoje posty.

Sommerová

Sommerová v Amazónii

V súčasnosti sa chce Sommerová presťahovať do Poľska, pretože jej ani odchod z dobrovoľnícke organizácie nedáva pocit istoty: počas intenzívnej fázy migrácie bola päťkrát napadnutá arabsky hovoriacimi mužmi.

Sommerová tiež upozornila na rastúcu politickú moc islamu, ktorú možno už cítiť v školách, politických stranách aj vo vláde. Podľa jej názoru môžu byť islamské názory čoskoro v nemeckej spoločnosti dominantné.

Plán kancelárky Merkelovej zostáva napriek rastúcej nespokojnosti rovnaký. Verí, že Nemecko potrebuje stovky tisíc nových migrantov ročne. Kritikov tohto rozhodnutia je čím ďalej tým viac, pretože nedávne správy o rastúcom počte zločinov spáchaných migrantmi potvrdzujú obavy, ktoré sa predtým považovali za konšpiračné sprisahania, rasistické výpady, xenofóbne postoje a tak ďalej.

Od začatia politiky otvorených hraníc, Nemecko zaznamenalo veľký nárast násilného antisociálneho správania a najmä sexuálnych zločinov proti ženám a deťom.

Voči nepretržitej hrôze migračných krutostí voči nemeckým občanom sa  v súčasnosti pravidelne konajú po celom Nemecku hromadné protesty.

Sommerová tvrdí, že krajiny ako Poľsko a Maďarsko sa môžu stať ostrovom stability a mali by sa pripraviť na príval utečencov ako je ona.

Pre Nemecko je už príliš neskoro

 

 

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This