Vyberte položku Stránka

Plastový Doom, alebo Európa nie je zodpovedná za celý svet

Plastový Doom, alebo Európa nie je zodpovedná za celý svet

Servus všetkým. Vzhľadom k tomu, že neustáva ten kompletný ekomindfuck [výplach mozgu ekológiou] okolo „plasty tu, plasty tam, plasty kam sa pozriem, plasty tu, plasty tam, čo ja s nimi urobím“ a vynorilo sa to zase ako taká „módna vlna,“ ešte sa v tom pohrabem.

Čítal som článok, že podľa pozorovaní sa 90% toho svinstva dostane do mora z desiatich veľkých riek, pričom osem je ich v Ázii, dve v Afrike. Kde v Ázii a v Afrike je ČR, ale fajn. USA sú až dvadsiaty najväčšie sviniteľ, pričom, koľko majú obyvateľov? 260 miliónov, alebo tak nejako? A v obľube jednorazových plastových vecí sú ešte ďalej než my. Zasvinenie sveta spôsobené Českou republikou bude v desatinách percenta, ak vôbec.

A teraz, prečo do toho stále vŕtam, to ako nechcem čistú prírodu a podobne? Ale jasne že chcem. A keby bola nejaká propaganda typu „lesy a príroda v Česku sú plné bordelu, tak sa zdvihnite, vy prasce a choďte si vykydať, čo ste tam narobili,“ nezaprotestujem ani slovkom a budem jedine za. Kúrnik, bol by som dokonca ochotný sa aj zapojiť, keby niekto prišiel a povedal „Řezník, nechceš nám pomoc vykydať bordel tu z rieky/z lesa/kdekoľvek?“ Ale áno, samozrejme, že helfnem. S týmto úplne súhlasím a som plne za nesviniť, som plne za obmedziť spotrebu plastov, som plne za nehádzať to všade, atď. Prečo nie.

Tak čo ma serie. Že zase v krajine, ktorá má snahu recyklovať a nesviniť, sa tlačia kaleráby, ako je to všade zahnojené a práve štýlom, že to vyzerá, že za to zase môžeme my, Európa, prípadne Euroamerika a nikto iný, tak „to začni riešiť, začni pri sebe, rob, makaj,“ zatiaľ čo čierni a Gookovia budú ďalej veselo sviniť štýlom, že ten svinčík jednoducho vyhodia za dedinu do rieky a ono sa to „uprace,“ že to niekam odpláva. Hej, odpláva. Zas ten nepomer, že sa tu s tým robí hudry hudry, ale nejako sa už „zabúda“ spomenúť, ako si na tom reálne stojíme.

Ono je to podobné ako s tým údajným „preľudnením,„, kedy tu veľa ľudí blbne s tým, že sa „planéta preľudňuje, ona to neutiahne, ľudí je moc a bude nás ešte viac, hudry hudry brekyty brek„, pričom zabúdajú na to, že Európa sa reálne fakt nepreľudňuje a najviac sa preľudňujú čierni a Gookovia, akoby som o tom už nepísal. Definitívne ma serie, keď ma na jednu stranu jedni doomsayeri [alarmisti] otravujú s „preľudnením“ a „akobyzmetotumaliriešiť“ (štúdia nejakej švédskej univerzity, „Majte o jedno dieťa menej a pomôžete planéte viac, ako keď nebudete lietať a budete celý život triediť odpad„- fajn, dementi severskí, vytlačte milión výtlačkov a vyhoďte to niekde v Nigeri) na druhú stranu zase iní alarmisti budú panikáriť že „nám v Európe starne populácia. a nebude na dôchodky. A nebude sa mať kto o tých starých obsmŕdačov postarať. Preto sem musíme nasockovať bžilión nemakačenkov z preľudňujúcich sa regiónov, s ktorými na tie dôchodky už teda nebude vôbec“ (pár dôchodkov by zaplatil len ten múr z neprestrelného skla okolo ajfelovky, všakže áno). Päsťou do ksichtu, fakt. Otravuje ma to porovnateľne s tým, ako na jednu stranu kecy proti „pohlavným stereotypom„, na druhú stranu fňukačky „kam sa ztrááácajú praví muži„. Nech si to tie dve frakcie poriešia medzi sebou. A tieto tiež. Vrcholný odrb.

Takže, tej štúdii švédskej univerzite som viacmenej ústrety vyšiel, pretože neposielam prachy na nejaký UNICEFF, bezhraničných felčiarov a podobnú zbierku otravov, čiže som predpokladám niekde prispel k tomu, že sa tam stav ľudí zredukuje prirodzenou cestou. Preto mám reálne „o jedno dieťa menej,“ splnené, planéte som prospel a na eko sa môžem už vykašľať. Úplne sa na to nevykašlem, nie som prasa, aby som si sám svinil v regióne. Ale zase sa z toho rozhodne nepretrhnem.

Stav, kedy Európan trávi dni v arbajtu pomaly od úsvitu do súmraku, aby sa do Európy potom vozili flákači, čo steblo trávy neprekrížia, ale množia sa ako myši, ma dôkladne nasiera, rovnako ako ma bude dôkladne nasierať stav, kedy ma tu bude niekto buzerovať za plastový pohárik, zatiaľ čo tamto nejaký Gookovia lejú ortuť do rieky, že ono to odpláva. Tá nevyváženosť je otravná.

A hlavne, hlavne, to zase vyzerá ako taká tá módna vlna. Čo si to nepovedať, týchto takpovediac „ekokatastrof“ som ja zažil niekoľko, čo si pamätám. To bola „ozónová diera„. Tamto je ozón a je v ňom diera a to je des a hrôza a všetci zdochne, v Austrálii slepnú ovce a katastrofa. Potom teda ozónová diera zmizla a nejako už o nej počuť nie je. Potom to bolo zase „topia sa ľadovce a roztopia a bude to v prdeli, pretože bude všade voda a všetko pod vodou a budú bitky o súš, hudry hudry„. Realita? Hovno. Čo ďalej. „Globálne otepľovanie,“ ono sa otepľuje a bude všetko v prdeli a všetci budeme v prdeli, pretože sa to tu globálne oteplí. Zistilo sa, že globálne otepľovanie je hovadina, minimálne tá práca s dátami tam je veľmi inovatívna, takže sa od toho upustilo. Pár článkov k tomu:
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globalnimu-oteplovani-aneb-jak-konsensus-a-politika-zabili-vedu/
http://dfens-cz.com/od-mimozemstanu-ke-globálnemu-oteplovani-2-cast-vedci-media-a-politici/

Niekde písal aj DFens, že podľa predpovede nejakej überklimatickej organizácie malo byť do roku 2010 asi 50 miliónov klimatických utečencov, no a že sa to už asi úplne nestihne 😀 takže sa k tomu postavili veľmi vedecky a vyzmizli tú predikciu zo svojho webu.

A potom človek nájde ešte také alarmistické kecy napríklad zo sedemdesiatych, či osemdesiatych rokov, ako „jadrová energia je zlo a budú všade tie Černobyľ a deti sa budú rodiť s chujom na čele a všetci budeme ožiarení svetielkovať„, blablabla. Už päťdesiat rokov plynule „dochádza ropa,“ keď si človek prečíta texty, čo písal trebárs King niekedy v sedemdesiatych rokoch, tak to sú predpovede, že okolo roku 2000 to tu bude vyzerať ako vo filme Mad Max (a vtedy to ľudia nejako predpokladali), aj v časopisoch z deväťdesiatych rokov som nachádzal také desivé predikcie. Dôjde voda. Bude moc ľudí. Bude sucho. Tak nie, budú povodne. Bude sa globálne otepľovať, až to spôsobí dobu ľadovú. A podobne. Reálne? Hovno.

Nehovorím, že nejaké tie hrozby tam neboli, len hovorím, že minimálne v Európe v tomto ideme dobrým smerom, snažíme sa moc nesviniť a je potrebné sa z toho neposrať. Odmietam, že mi tu budú zakazovať fáro v mene ekológie, zatiaľ čo miliarda Číňanov bude jazdiť nejakými dymiacimi rachotinami, čo dymia ako poškodený bombardér a budú dymiť, že to tam vyzeralo mnohokrát ako v Mordore.

Európa je jednoducho malá a je tu málo ľudí v porovnaní so zvyškom sveta, tak je potrebné sa prestať hrať na nejakého záchrancu, ako že my sa tu poserieme, nikto iný neurobí nič a tak sa ako niečo zmení, nie, pristupovať k tomu vyvážene prosím, áno?

Vo finále, zmizlo „globálne otepľovanie,“ už sa s tým všade neosiera a zrazu sa vynorili ….. plasty v oceánoch. Hudry hudry hudry, všetko obsahuje plast a ten je jedovatý a hudry hudry ekokatastrofa. Nie je ten timing zvláštny?

Takže, vzhľadom k tomu, že som tých „ekologických katastrof“ zažil už asi päť a furt sa reálne stalo hovno, som voči tým alarmistickým kecov tak nejako už dosť rezistentný a necháva ma to celkom chladným. Je mi jasné, že ľudia behom chvíle prídu na to, čo s tými plastami robiť, sa to spracuje, z toho oceánu sa to vykydá a zase to vyšumí a objaví sa nejaká iná ekologická katastrofa, treba nedostatok vakojazvecov, alebo prebytok vačkovcov, alebo že japonské sršne konvertovali na islam a stavajú si schválne hniezda v budhistických chrámoch, aby tam pichli dudlajlámu, bo niečo podobného, ono sa zase niečo nájde.

Ako hovorím, som jedine za, keď niekto sa snaží vykydať našu krajinu od bordelu, snažia sa obmedzovať svoju spotrebu obalov, prečo nie, ja som za, pokojne to urobím tiež. Avšak zábery na pláž na Filipínach, bo na Havaji, ktoré sú zakydané akýmsi svinstvom, ma nechávajú úplne pokojným, pretože všimnite si, že na žiadnom tom otravnom video neuvidíte partiu miestnych Sandokanov, bo Aloha surfistov, ako by po tej pláži išli s vrecami a ten bordel odpratávali. Čo by som nejako aj čakal v regiónoch, kde žijú z turizmu, ale to nie, to sa tam nechá ležať a bude sa čakať, až s tým „niekto niečo“ a nás tu s tým bude otravovať. Na takom Bali som nikdy nebol, ergo ako to tam vyzerá, je mi ganzegál, ma zaujíma, ako to vyzerá v Řezníkove alebo v dočasnom Řezníkove (áno, v jednom meste mám trvalé bydlisko, avšak v inom operujem) a pretože som južan, tak ma najviac zaujímajú Južné Čechy, pretože to je môj rajón. S Indiou sa obráťte na Milionára z chatrče.

Proste, podľa mňa je to zase novodobý strašiak, nový strašiak, ekostrašák. Globálne otepľovanie zdochlo, tak prišla „doba plastová,“ išlo to do módy a tie rôzne uvedomelé miss a spol, čo ešte nedávno znižovali emisie pomocou lietania tryskáčom na nákupy, teraz zase budú presadzovať znižovanie spotreby toho a tamtoho.

By ma zaujímalo, s akými diletantskými nápadmi zase politkravy prídu, či to bude niečo na úrovni „znížime emisie obmedzením osobnej autodopravy a radšej naženieme ľudí do smradľavých Karos, čo čmudia ako F-16 na forsáž,“ uvidíme, ale určite výstup bude, môže za to Biely Euroameričan, pretože je to kolonizátor, Devastátor, zasmraďátor a mal by si znížiť stavy. Ja k tomu zase pristúpim veľmi uvoľnene a počkám, až to vyšumí a potom sa zasmejem, až prídu alarmisti s niečím novým.

Veď to je furt, „videá budú spôsobovať degeneráciu, pretože ľudia nebudú čítať, budú len čumieť na filmy„, „akčné filmy vychovávaj psychopatov„, „mobily rozbíjajú rodiny a vzťahy pretože ničia medziľudskú komunikáciu„, „sociálne siete žerú deti„, „videohry vychovávajú psychopatov„, „selfie sú symptómom degenerácie jednotlivca„, ku všetkému kýble rádoby chytrých kecov od nejakých „odborníkov“ aj odborníkov, kýble varovania a des a hrôza, príde apocoolypsa, zase sa stalo hovno a nič.

Pred skutočnými symptómami spoločenskej devastácie a tým, kto ju tvoria sa v týchto zdrojoch v skutočnosti nevaruje. Je pravda, že rodina ide do zabudnutia, výchova detí ide do zabudnutia, vzory pre mladých idú do zabudnutia, ale rozhodne za to nemôže X-Box, Play Station, hranie Mortal Kombat, alebo World of Tanks, môžu za to veci, ktorý tí istí „varujúci lebkolezovia“ inde adorujú. Ale o tom som písal už inde a viackrát.

Je vtipné, že na jednej strane je veľa ľudí chytrých ako rádio Jerevan s tým, že sa „nenechajú manipulovať strachom, neboj sa, že tí tamto nejaký kokotenko vyhodí do luftu metro, alebo že ti tu zavedú šaríju,“ na druhej strane často tí istí neskrývane strašia Putinom ( „Kámo, akonáhle sa nebudeme viac a viac integrovať do Európy, natúrujú sem Rusi a zoberú nám všetku slobodu, napr. slobodu hovoriť a myslieť si to, čo hovorí Európska Komisia„), no a alebo nejakou ekologickou katastrofou, každý týždeň teda inú, podľa toho, aká je práve v kurze.

Len hovorím, že keby sa splnili všetky tie desivé strašikecy tých rôznych random no name odborníkov, ktorými sa túto tamto tapetuje, tak by celé ľudstvo muselo byť vyhladené už tak najmenej päťkrát. Takže, nehovorím, že tie ekologický problémy nie sú, len hovorím, že skoro nič sa nežerie tak horúce, ako sa to upečie a títo eko doomsayeri to pečú teda veľa horúce.

Pekný článok o týchto „antinatalistoch,

https://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=668776

čo sú idioti, ktorí sa nemnožia, aby uľavili planéte, komédia je, že sú opäť skoro všetci z regiónov, ktoré skôr vymierajú, že v Pakistane alebo v Nigérii sa „antinatalisti“ nevyskytujú a tam majú nejaké preľudnenie skutočne hlboko u riti.

Je to presne ako som hovoril, tlačia do belocha nejaký mozgomrd, zodpovednosť za toto, zodpovednosť za tamto, zachráň toto, zachráň Vyblbajho, zachráň utečencov, až to nejaké labilnejšie povahy psychicky poškodí a začnú takto blbnúť a cieľ je splnený, zase sa budú menej množiť.

Kurva roma, aký zmysel má to, že sa presvedčí beloch, aby sa nemnožil, pre planétu, kde belosi už aj tak miznú? Nulový? Nie, záporný. Prečo. Pretože čím menej belochov, tým menší pokrok a tým menšia pravdepodobnosť, že si s tým bordelom ľudstvo reálne poradí.

Keby teraz zmizol každý beloch, zmizne až treťotriedny tvorca toho znečistenia, ale jediný riešiteľ, pretože v Afrike a Ázii na to budú ďalej srať, ďalej hádzať bordel tam, kam im to vypadne z paprčí a ďalej sa množiť a produkovať viac bordelu, pričom, vieme, koľko pokroku prišlo z Afriky, prípadne z arabských krajín, že áno. Takže tých tu nechať samotných, tak sa v tom vlastnom humuse čo si narobia, utopia.

Krásny kontrast, predtým sa nadávalo Čechom, že sú prasatá v porovnaní s národmi na západe. No a od tej doby, čo sa zo západných krajín stalo niečo ako Zimbabwe krížené s Alžírskom, pozrite sa na tie zábery, je tam bordel že by z toho povracalo aj prasa, na uliciach, nedávno som videl zábery pekného svinčíku aj pri Stonehenge. Takže títo by to fakt vyriešili. Tí kokotskí antinatalisti ešte viac serú do topánok sebe aj planéte, o ktorú im údajne ide 😀

Takto, mne je to fuk, nikoho nenútim mať pankharta, argument s „dôchodkom“ neberiem, ja osobne deti tiež nemám, možno mať budem, možno nie, sa uvidí, reálne však podľa súčasného stavu pôjdem do penzie niekedy v šesťdesiatich ôsmich, ak to ty choromozgovia pri moci nejako ešte viac nedoserú, teda, tou dobou už nemusím vôbec existovať. A ak ten, čo decká nemá, radšej tie prachy, čo by do nich vrazil, vrazí radšej do svojho staroby, že si ich bude niekde sporiť, nemusí to byť nutne takticky chyba. Na štátnu penziu sa v tom súčasnom smerovaní štátov môže spoliehať tak samovrah no a aj na vlastné decká spoliehať, že ťa budú živiť, je netaktické. Takže, maj deti, alebo ich nemaj, je to tvoja vec, do toho ti kecať nebudem.

Oceňujem, že tí, čo nechcú deti aby bránili preľudneniu, začali teda u seba, namiesto nejakej otravnej kokotskej pseudoosvety, síce je to blbosť robiť toto v starnúcich regiónoch, ale fajn, aj som im to odporúčal, že to je lepšie, než aby otravovali s rôznym alarmizmom „preľudňovaním„, hudry hudry.

Problém je, že to zase dopadlo len na belocha, v Euroamerike. A viete čím to je? Beloch moc rieši a príliš nad všetkým premýšľa. Je asi potrebné to hrať trošku tým černoarabským štýlom. Maňana, nejako to dopadne, za pár generácií, to nie je náš problém, ono sa to nejako porieši. Niekde som uvidel titul knižky, „Zprimitívnite k úspechu„, ja by som to smeroval na „ľahko zprimitívnite na prežitie a ochranu svojho zdravia pred idiotskými chorobami zo strachu„. Proste, rob čo vieš čéče, ale na tieto mediálne globálne problémy sa vyser.

Bavil som sa minule s jednou babou, čo hovorila, že bola v Malajzii, najväčší flákači na svete, že tam v nejakej dedine čakali na prachy na dotáciu na nejaký rastlinstvo na strešné krytiny, ona čumela okolo na tú džungľu a vraj „a prečo si to nenasekáte tu„, vraj „kto by sa s tým drel„. Miestne kávové bôby najlepšie na svete, miestna káva nepitná sračka, pretože spracovanie stojí za psí prd. Že vraj bola v nejaký dedine, kde zdochol autobus, zapadol do priekopy, oprel sa o barák a bol kaput. Ten autobus tam vraj bol štyri roky, nikto ho neodtiahol, chodili do toho baraku cez ten autobus, ani z neho vraj nevynosili tie krámy čo v ňom boli. A má tam niekto žalúdočné vredy zo stresu, poruchy kardio systému z akútneho nervovania sa v práci a sedenia jedenásť hodín denne v arbajtu? No divil by som sa ťažko. Myslím, že nikto z nich nerieši ako že „V Afrike je humanitárna kríza, to musíme, musíme, musíme nejako riešiť„. Myslím že títo žijú veľmi na pohodu štýlom „give no shit“ 😀 Aby sa nezabudlo, majú tam asi tri percentá Číňanov, čo im tam ťahajú celú ekonomiku.

Je potrebné, aby si beloch/Čech, prestal nakladať na chrbát sračky celého sveta. Pravda, raz sa celé ľudstvo možno vymláti, ale moja úloha nie je udržať pri živote päťdesiat generácií, všakže.

Zdroj: Řezníkův rajon

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This