Vyberte položku Stránka

Nový trend: Pedofília je normálna sexuálna orientácia, ktorá má právo na rešpekt okolia

Nový trend: Pedofília je normálna sexuálna orientácia, ktorá má právo na rešpekt okolia

Portál Caldron Pool prináša šokujúcu informáciu. Počas diskusie TEDx Mirjam Heine z univerzity vo Würzburgu tvrdila, že „pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita.

[sociallocker][/sociallocker]

Podľa súčasného výskumu je pedofília nemennou sexuálnou orientáciou,“ tvrdí Heine. „Rovnako ako napríklad heterosexualita. Nikto sa nerozhodne byť pedofilom. Nikto ním nemôže prestať byť.

Rozdiel medzi pedofíliou a inými sexuálnymi orientáciami spočíva v tom, že žiť s touto sexuálnou orientáciou končí v katastrofe … Je našou zodpovednosťou, aby sme sa preniesli cez naše negatívne pocity týkajúce sa pedofilov. A aby sme s nimi zaobchádzali s rovnakým rešpektom, ako zaobchádzame s ostatnými ľuďmi.

Mali by sme prijať, že pedofili sú ľudia, ktorí si nevybrali svoju sexualitu … Mali by sme prijať, že pedofília je sexuálna preferencia, myšlienka, pocit a nie čin. Mali by sme rozlišovať medzi sexuálnym zneužívaním detí a pedofíliou. Nemali by sme zvyšovať utrpenie pedofilov tým, že ich budeme vylučovať obviňovaním a výsmechom.

Celé vystúpenie

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This