Nemecká herečka zlikvidovaná kvôli „nesprávnym“ názorom, preklína Angelu Merkelovú

Silvana Heißenberg bola v Nemecku pred pár rokmi známa celebrita. Modelka a herečka mala všetko, čo si človek môže priať. Pracovala pre RTL, SAT1, Vox, RTL II, Pro 7 , ARD, ZDF, WDR a KIKA. Jej život sa obrátil naruby keď dala najavo, že nesúhlasí s oficiálnou politikou vlády „prijímať všetkých migrantov„.

[sociallocker][/sociallocker]

Silvana ako nemecká vlastenka, musela zaplatiť vysokú cenu za svoju odvahu hovoriť pravdu.

Silvana
Silvana Heißenberg v časoch svojej slávy

Dôvod: Verejne kritizovala politiku „utečencov“ a kancelárku, najmä na svojej Facebookovej stránke. Samozrejme, že sloboda slova v ľavicovom televíznom priemysle akosi nefunguje a tak na ňu dopadol politicky korektný úder. 12. októbra 2016 o nej vyšla zdrvujúca kritika na stanici NDR a odvtedy ju všetky nemecké kanály a televízie bojkotujú.

Jej profesijný život ako herečky je v podstate zničený po tom, čo všetky zmluvy s jej bývalými zamestnávateľov boli zrušené. Všetci sa od nej odvrátili a nielenže zrušili zmluvy, ale dokonca bolo zrušené aj vysielanie natočených dielov TV seriálu, v ktorom hrala.

Silvana Heißenberg sa však svojho presvedčenia nevzdáva a pokračuje v boji za svoju krajinu. Svoje komentáre píše nielen na sociálne siete, ale zverejňuje aj na vlastnej stránke. O svojej skúsenosti napísala knihu Hochverrat (Zrada elity), ktorá sa predáva veľmi dobre.

Dňa 2. januára napísala na Facebooku ostrý otvorený list nemeckej nemeckej kancelárke, ktorý viedol k zákazu Facebooku na sedem dní.

Tento list je tak znepokojujúci a výrečný, že by mal byť neustále široko zdieľaný.

Silvana Heißenberg ho poslala portálu PI-News, ktorý ho následne zverejnil

Odkaz Silvany Heißenberg pre nemeckú premiérku

Ste najviac opovrhnutiahodná a najkriminálnejšia spolková kancelárka, akú kedy nemecký ľud musel strpieť. Do našej krajiny ste nemeckému ľudu zámerne a protizákonne doviezli teror, vojnu, chudobu a smrť prostredníctvom ilegálnych azylových parazitov, státisícov žoldnierov, IS teroristov a ďalších ťažkých zločincov.

Podľa ústavy čl. 16 a.) nemá v Nemecku právo na azyl nikto, kto pricestoval z tretích bezpečných krajín, preto sa nachádzajú všetci Vaši hostia v Nemecku ilegálne. Schengenská a Dublinská dohoda boli tiež protiprávne a zámerne pozastavené. Vo Vašej úradnej prísahe prisaháte okrem iného, zdržať sa „škôd voči nemeckému ľudu,“ pričom denne robíte presný opak.

Nemáte mandát starať sa o potreby „všetkých ľudí,“ ale jedine o blaho nemeckého ľudu, len to bola Vaša úloha; Vy nie ste nič iné ako zamestnancom nemeckého ľudu, pretože všetka moc pochádza z ľudu a nie od Vás.

Nestarali ste sa o žiadne nemecké potreby. Štvali a štiepili ste celý národ vedome proti sebe a zničili ste celé rodiny.

Nám Nemcom by sa malo dariť tak ako nikdy predtým?

Verejné inštitúcie musia byť kvôli Vašim ilegálnym hosťom teraz masívne zabezpečené, oplotené a strážené policajtmi so samopalmi. Teraz sú nutné ochranné pásma pre ženy, ktoré sa musia skrývať, aby sa nestávali obeťami sexuálnych prepadnutí od Vašich nadržaných hostí. Každý deň sa Vaši hostia dopúšťajú násilných zločinov.

Chudoba nemeckých starcov a detí je vysoká ako nikdy predtým. Skoro 1 milión Nemcov žije na ulici. Pomáhať týmto ľuďom bola Vaša úloha a nie zaplaviť celú Európu okupantami, ktorým je kultúra cudzia a týchto zaopatrovať našimi ťažko získanými miliardami daní.

Vy žiadate rešpekt?

Vaši prevažne kriminálni okupanti, ktorí v Nemecku znásilňujú a vraždia, sú stále chránení ako obete „pravičiarskej agitácie„. Ak chcete rešpekt a mali by ste svedomie, zodpovedala by ste sa sama z Vašich trestných činov pred súdom.

Ak justícia konečne nezačne konať podľa práva, prevezme to ľud, lebo všetka moc pochádza iba z ľudu a nemecký národ je Váš šéf! Vy nie ste nikto.

Ešte žiadny spolkový kancelár Spolkovej republiky Nemecko nespôsobil nemeckému národu vedome a úmyselne toľko škôd a utrpenia a nebol tak nenávidený ako Vy, to ste pri každej volebnej kampani zreteľne cítili.

Ja si prajem pre rok 2018 len jedno: aby ste Vy a celá tá Vaša partia ľudí bola kvôli všetkému porušovaniu zákonov postavená pred riadny súd a aby ste všetci putovali najmenej na doživotie do väzenia.

Takáto velezrada na národe, ktorému vládnete, ešte nikdy v dejinách SRN nebola. Tí zaplatení, pokryteckí komentátori, ktorí Vám ešte lížu konečník, ktorí nie sú schopní samostatne a jasne myslieť, si môžu ušetriť každé pochlebovanie voči Vám, lebo takéto osoby neberie žiadny rozumný človek vážne.

Čo najhlbšie Vami opovrhujem a želám Vám spravodlivý trest. “

S hlbokým pohŕdaním kvôli Vašej Stasi spoločnosti, teraz bývalá herečka

Silvana Heissenberg

Herečka v časoch svojej slávy


Publikovaný

v

,

od