Natália Blahová píše, že Richard Sulík sa s Marianom Kočnerom viac krát stretol a nielen to.

Zo statusu Natálie Blahovej, bývalej predsedníčky poslaneckého klubu SaS:

„Trinásť krát na raňajkách nebol u mňa ani ten najlepší priateľ. Zatiaľ čo Sulík u Kočnera áno. V jeho dome. Ako druhý najvyšší ústavný činiteľ.

Čo myslíte, prečo sme boli vyštvaní z tejto strany?
Lebo sme zistili, že to nebolo žiadne omylom ani náhodou.
Lebo sme zistili, že sa obklopuje ďalšími Kočnerovými kamarátmi. Lebo ich tlačil do strany. Lebo sme sa snažili tomu zabrániť.

Preto boli všetci bojovníci proti korupcii odrazu v strane nepohodlní.

Preto Sulík opakovane na Joža Rajtára kričal – Ty okamžite prestaň s tými štekacími tlačovkami proti Kočnerovi a nájdi si normálnu tému! Preto hovoril mne osobne – Už nechaj na pokoji ten Čistý deň, už si sa na tom urobila!“

Richard Sulík kontruje:

„Chápem moju bývalú kolegyňu Natáliu Blahovú, že je frustrovaná. V strane SaS mala svoje pevné miesto, patrila k tým ľuďom, na ktorých sme stavali a na ktorých som sa vždy mohol spoľahnúť. Boli sme skvelý tím.

Bohužiaľ, nechala sa opantať intrigami a štvanicami, uverila hlupákom, ktorí jej vydávali klamstvá ako pravdu a spravila najväčšiu chybu svojho politického života, keď odišla zo svojej rodnej strany.

Mám pochopenie pre frustrovaných ľudí. Musí to byť strašný pocit vyskočiť z dobre rozbehnutého vlaku rovno do kravského lajna.“


Publikovaný

v

od

Značky: