Milan Mazurek: keď sa klaun stane kráľom.

Nachádzame sa v krízovej situácii, kedy potrebujeme silného lídra a zariadiť sa v štáte tak, aby ľudia trpeli čo najmenej a ich životov sa dotýkali najmenšie možné obmedzenia, nevyhnutné v danej situácii.

Bohužiaľ nám však vládne duševne nevyrovnaný narcis, ktorý bol doteraz zvyknutý robiť nekonečné tlačovky a vykrikovať na všetkých okolo. Stále robí to isté, no s tým rozdielom, že si ani v najmenšej miere neuvedomuje, že jeho psycho výlevy majú dopad na správanie sa celého národa.

O čom hovorím?

Jeden deň sa postaví a povie, že je potrebné otvoriť ďalšie množstvo obchodov, pričom vymyslí geniálny plán, ako pri takomto nakupovaní zamedziť šíreniu vírusu. Namiesto voľného pohybu v rámci obchodu, budú ľudia stáť v nekonečných statických radách pred obchodmi a šírenie nákazy je tak podľa Matoviča minimalizované… Všetky tie fotky a videá toho, ako to v realite vyzerá ukazujú, že toto mohlo napadnúť iba „génia“.

O pár dní nato, kedy je na Slovensku stále iba jedna obeť koronavírusu, a úmrtnosť je teda takmer rovná nule a množia sa správy z celého sveta o preukázanej účinnosti lieku plaquenil na zabránenie množenia vírusu v bunkách, sa Matovič nestará o zabezpečenie dostatku pľúcnych ventilácií a zásob tohto lieku pre pacientov, ktorí ho budú potrebovať (menej než 5 % všetkých nakazených), ale príde s nápadom na akýsi „blackout“.

zdroj: Milan Mazurek – poslanec NR SR

Milan Mazurek je slovenský politik, známy predovšetkým tým, že v minulom volebnom období stratil poslanecký mandát pre trest za kritiku prednostnej výstavby bytov pre neprispôsobivých spoluobčanov.

Aj na jeho prípade vidíme, aké „dôležité veci“ sa pred koronavírusom riešili na Slovensku, typu že čo kto kde povedal a ako ho za slová potrestať, to bola priorita 1. triedy.

Ale že by sa miesto toho ktosi zo štátneho aparátu pozrel na to, ako sme pripravený na prípadnú epidémiu, to sa v časoch „boja proti fašizmu“ nepokladalo za dôležité. A tak sme v prvých dňoch (v mnohých prípadoch aj dnes) stáli proti koronavírusu s holým zadkom…


Publikovaný

v

od

Značky: