Vyberte položku Stránka

Ľudia chcú byť „kisskaní“

Ľudia chcú byť „kisskaní“

Niccolo Machiavelli povedal niečo také, že ľudia sa uspokoja aj so zdaním, netreba im hneď pravdu. Ľudia chcú byť klamaní. Nuž a mocní sveta sa podľa toho vedia zariadiť, alebo už len marketingové oddelenia firiem.

A ono to predstavte si funguje, darmo, že „realita“ je len v hlavách ľudí a svet svedčí o opaku, to nevadí. Je jedno, či je človek veriaci, či neveriaci a akého smeru a akej ideológie, prevláda u každého viera v akési archetypálne súcna.

[sociallocker][/sociallocker]

Napríklad ako tak pozerám, upäť zrak na nejakú vysokú bytosť potrebuje často aj tvrdý libertarián, uctievanie potrebuje aj militantný ateista. Každý intuitívne cítime ako by mala vyzerať pravda, nuž a ľudia, ktorí chcú niečo dosiahnuť sa podľa toho tvária.

Preto taký Andrej Kiska rozdával svoju knižku „Cesta manažéra z pekla“ dávno predtým, ako ktokoľvek vedel akého filantropa tu máme. Dobrá knižka, aj by sa predávala možno ako The Secret a iné cirkusové kúsky, ale ak chcete ísť na prezidenta, tak musíte zadarmo.

Nevadí, že trocha podvádza, veď kto nepodvádza, sú predsa aj horšie veci, napríklad vraždy, ktoré určite spáchali naši nepriatelia a ak nie, my tomu budeme pevne veriť a oni to budú. Vražda sa musí vyšetriť!

Ale novinárov sa nič nepýtajte, pretože to je zločin, novinári sú predsa znesení anjeli z nebies, vy to ešte neviete? Samozrejme iba tí naši, pretože súkromná osoba, ktorá prináša novinky, ktoré sa nám nehodia patrí zas do basy, polícia, na fejsbúk!

Pre niekoho za všetko zlo sveta môže akupunktúra a povedzme „zhádzanie uhlíkov„, pre iného Židia, ale nedajte sa pomýliť, je to zas len marketing jedného „žida„. Samozrejme, zlo nemá národnosť, ani ideológiu, ani vieru, ja len tak pre poriadok.

Však najnemeckejší Nemec bol predsa Rakúšan, ktorému nadávali do českých kaprálov, pričom mal údajne ako dieťa slovenskú pestúnku (časy sa moc nezmenili), najfrancúzskejší francúz bol Korzičan, najväčší Rus bol Gruzínec, najväčší maďarský básnik zrejme Srb, najárijskejší Slovan je zas len údajne Žid Alexander Chinevič.

A najviac proslovenskí boli vždy tak trocha Nemci, a dnes aj mnoho ľudí s arabskými predkami by dalo dušu za túto krajinu. Pozor, prvý štátny útvar tu založil Frank, hoci sa mu možno do toho ani nechcelo, no keď mu dali celý hárem …To je ale v poriadku, národ je skôr kultúrnej podstaty.

Áno, máme problém s farmármi, a Matečná je Zmatečná, ale to mi skôr pripomína ADHD syndróm, teda že dieťa si robí úlohu z matiky, natrafí na číslo sedem, spomenie si na knižku o sedemhlavom drakovi, cestou k nej narazí na bicykel, tak sa ide bicyklovať a domáca úloha je v kely …No ale povedzme si, že to je také plánované ADHD, ľudí proste treba nejako zabaviť, aby moc nemysleli na Kuciaka, že ako to naozaj bolo.

Alebo z jedného filmu – „operujem, operujem a zrazu zisťujem, že ja vlastne už pitvám.“ Veru prechody sú plynulé, ani nezbadáte kedy ste už niekde úplne inde, napríklad od vrážd k tomu, ako ručné práce podporujú úbytok pánbožkových kravičiek z Ázie. Vrah je predsa známy už od začiatku, nesledujete média?

Otvorte si noviny a čítajte ako je nám fajn, lebo EÚ je fajn. Netreba ľudí trápiť správami o tom, že Nemci si vyštrajkovali vyššie platy a kratší pracovný čas, to nie. Našincovi treba tvrdiť, že je lenivý a má viac robiť, aby viac mal!

Že pracujeme na prosperite Nemecka a Francúzska? To sú predsa názory extrémistov, ktorí sa nimi stali tým, že veria v plochú Zem a chodia do čínskych reštaurácii, kde na nich pôsobí duch Mao Ce-tunga. Treba proste veriť len serióznym novinám, a nevadí, že práve také dostali Hitlera k moci.

Nacisti robili v koncentrákoch len serióznu vedu, Josef Mengele predsa v žiadne špagetová monštrá neveril, to len naši fašisti!

Neviem čo si počne mnoho ľudí bez upätia svojich zrakov na Dobrého anjela. Žeby začali niečo dobré robiť aj oni sami? Fuj a na tom zlom Slovensku za ktoré sa hanbia? To radšej utierať zadky dobrým východným ľuďom na Západe.

Apropo hanbiť sa za Slovensko patrí k dobrému bontónu, otvára vám to dvere do elitných klubov. V preklade – takto dobre ľahko zarobíte.

Ale zas sú aj mysliaci Slováci a patrioti, ktorí sa predsa nebudú dívať na kráľovskú svadbu nejakých anglánov, ktorí sa od nás navyše odtrhli. To nie je naša šľachta! Darmo, že majú pôvod pár kilometrov od Českých hraníc, my predsa patríme pod Viedeň Habsburgovcov, nás naučila čítať a písať Marika Terka. Medzi rodením svojich mnohých detí, a stíhala, veru vzorová rodová rovnosť.

My vieme, čo je spravodlivé, preto nechceme Rusko, veď tí nevedia ani bojovať! To USA podľa Kuciakových AKTUALÍT dokázali podporovať cez 30 zločineckých vlád preto, aby sa postarali o blahobyt svojich občanov.

Rusi sú tak leniví, že ani Ukrajinu nedokázali obsadiť, zmohli sa len na Krym na ktorom aj tak už mali základne, ktorý aj tak už bol raz ruský. To USA ovláda celý svet a my predsa budeme so silnejšími, lebo sme vedeckí, lebo sme čítali Darwina… Nejakú morálku už do toho vpašujeme, napr. aj cez toho manažéra, čo sa dostal z pekla.

Tak to som veru zvedavý, akého bozkávača našich a iných zadkov zas vyrobí „Bizniswood“, akého že „kissku“ ….

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This