Vyberte položku Stránka

JOZEF KAMENSKÝ: Kult AllForJan, Rasputin a chlysty

JOZEF KAMENSKÝ: Kult AllForJan, Rasputin a chlysty

Najsilnejšie mýty často počnú udalosti, ktoré sa vlastne ani nikdy nestali, resp. nestali sa tak, ako ich uctieva tradícia. Kto má záujem o realitu a čo je to napokon realita v zakrivenom priestore, kde dojem hmoty je naozaj len dojmom?  Ale mohlo to tak byť!

Obávam sa, že naozajstný záujem o vyšetrenie dvojvraždy vykonanej troma nábojmi, ktorú média už povýšili na generačný symbol (ide to zrušiť?) má už len zopár zvedavcov, zopár fanatikov pre pravdu.

[sociallocker][/sociallocker]

Ale aj keď dá sa rozumieť rozhorčeniu verejnosti, že po dvoch mesiacoch okrem rozohnania bandy feťákov  nemá polícia nič, no tu treba povedať, že profi vrah má ten najmenší záujem na tom, aby ho odhalili, takže tam určite nenechal občiansky preukaz.

Samozrejme, ak je v dvojvražde namočený SMER, ak je viac prelezený  mafiou ako iné entity na Slovensku, vieme kto by v prvom rade nechcel pravdu. Ale čo ak to nie je tak? Ak to nie je tak a  je možné, že to tak nie je, tak kto sa teraz pochváli s tým, že celý čas zavádzal a že sa mýlil a tak je nekompetentný, nedôveryhodný? Kto sa takto blamuje?

Rozumieme sa? Páchateľ je v podstate známy už od začiatku, už v deň medializácie vrážd – je to korupcia, ktorej otcom i matkou je jedine SMER a nikto iný a na večné časy a nikdy inak.

Medzitým si umelecké a  iné elity pripravujú dom zavraždeného páru ako múzeum, média vyrábajú z tejto udalosti akýsi dejinný míľnik, bod zlomu, bod Nového začiatku … Uff., a ako mi minule v akomsi médiu slovo „progresívny“ s čímsi zarezonovalo.

A zas tu máme z USA hlasy, že u nás je najväčší problém korupcia a diskriminácia Rómov. A teraz sa pozrite v ktorej novo vzniknuvšej strane našli svoj životný priestor rómski aktivisti.

Celý svet je už vlastne infikovaný vírusom AllForJan, je do tejto kampane investovaných veľa peňazí, teda návrat späť je reálne nemožný.

Ak by SMER bol naozaj skrz naskrz prelezený mafiou  a jedine SMER a nikto iný, tak čo? Nuž po nájdení vinníkov sa ostatní transformujú inam, niekoho aj obetujú a život ide ďalej.

Ale čo ak sa mýlia elity, ktoré už od začiatku vedia ako to bolo, čo ak mýlia strojcovia pochodov za Slušné Slovensko? Tento omyl by predsa mal pre nich katastrofálny dopad, dopad v podstate internacionálny. Dopustia to?

Kto v skutočnosti má teraz už ten najmenší záujem na vyšetrení vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej?

Napriek všetkému ale verím vo víťazstvo dobra, teda pravdy, ale k tomu dopomôže teraz skôr niečo ako náhoda. Je proste evidentné, že tu ide o niečo veľmi sofistikované. Všetko raz vypláva na povrch, len kedy? Konečne táto situácia testuje aj inteligenciu Slovákov. Nuž moc jej nemáme, ale snáď aj toto nás časom poučí.

Zlo je tu napokon k tomu, aby sme sa ňom učili, dokonca u Rasputina pre sektu chlystov, ktorá ho ovplyvnila, zlo je veľmi potrebné pre dobro. Aj keď osobne som skeptický voči umelému vytváraniu zla, aby som mal z toho dobro. Nie, zla tu je toľko, že toto prirodzené úplne stačí, iné je pokrytecká manipulácia.

Rasputin a chlysti totiž  mali názor, že dobrý človek je až ten, ktorý sa vzdáva hriechu, ale aby sa mal čoho vzdávať, musí ho prv mať a teda preto Rasputin sa účastnil všelijakých orgií. O svetlej stránke Rasputina ale inde.

Ja viem, že určití progresívni ľudia nenávidia osoby ako bol Rasputin, ale z časti majú podobné mentálne technológie ako on. „Nechajme tu zlo, zveličme ho a vyťažme z neho dobro!“ Pre seba. Je tam rozdiel, chlysti o nejaký ten chlp boli horší manipulátori ako naši progresivisti.

Mimochodom Fico je mimo, Kaliňák mimo … Bude aj Gašpar a asi pôjdu aj všetci. Pocítil to niekto reálne? Myslím, že na dobabranie svojich životov si stačíme úplne sami.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This