Kotlebovci museli prerušiť míting, pretože boli ohrozovaní agresívnymi osadníkmi. S osadníkmi bol Andrej Kiska.

V záujme bezpečnosti všetkých občanov sme sa rozhodli zrušiť dnešné, riadne ohlásené a povolené stretnutie s občanmi v Levoči.

Krátko pred začiatkom akcie sa približne päťsto členná skupina asociálov navozených z okolitých osád rozbehla smerom k improvizovanému pódiu a svojim agresívnym správaním narušila začiatok mítingu. Situácia sa vyhrocovala za aktívneho povzbudzovania lídrov Progresívneho Slovenska a strany Za ľudí. V dave asociálov sa pohyboval aj Kiska, rozdával osadníkom svoje letáky a štval ich proti predstaviteľom ĽS Naše Slovensko.

[sociallocker][/sociallocker]

Provokáciám podgurážených osadníkov sa celý čas nečinne prizerali policajti a naše žiadosti o zabezpečenie verejného poriadku opakovane ignorovali. Upozornili nás však, že v dave sa nachádzajú známi kriminálnici z okolitých osád, mnohí z nich sú už opití a zabezpečujú si rôzne útočné predmety.

Skôr tu niekto povedal jasné nie politickej kultúre a slušnosti. Progresívne či agresívne Slovensko ?

Vzhľadom na obrovské riziko napadnutia našich voličov zo strany agresívnych asociálov, sme sa rozhodli míting ukončiť. Organizačné prepojenie medzi liberálnymi politikmi a dovezenými osadníkmi bolo úplne evidentné.

Ich cieľom bolo vyprovokovať fyzický konflikt za každú cenu a tým nás zdiskreditovať v očiach verejnosti. ĽS Naše Slovensko sa však do týchto násilných provokácií organizovaných liberálmi nenechá zatiahnuť.

zdroj FB Milan Uhrík – europoslanec

Téme sa budeme venovať aj naďalej, akonáhle zistíme presnejšie informácie.

Zatiaľ 2 odkazy na sociálnu sieť Facebook: video ako Andrej Kiska ďakuje Rómom a v druhom video samotný pohľad na „demonštrantov proti fašizmu“.


Publikovaný

v

od