Konstantin Dolgov: Prichystajte sa na Majdan v Rusku

Ukrajinský novinár Konstantin Dolgov na svojom konte na sociálnej sieti zhodnotil, ako ďaleko zašla príprava na zvrhnutie Putina pri komentovaní demonštrácií zo soboty v Moskve. Vzhľadom na to, že ide o aktívneho účastníka hnutia proti kyjevskému Majdanu, za čo bol aj odsúdený do väzenia, k jeho slovám stojí za to venovať pozornosť.

[sociallocker][/sociallocker]

  1. Majdan v Rusku je možný ako v ktorejkoľvek inej krajine; nepomôže chlácholiť sa označovaním krajiny s „jedinečným prístupom“ či „božou milosťou„.
  2. Jediný spôsob ako zabrániť Majdanu vo vlastnej krajine, je organizovanie Majdanu u niekoho iného (iných). Útok namiesto obrany. Uvedomte si, prečo v USA zatiaľ nie sú Majdany (zatiaľ).
  3. Pozorovali sme nácvik, hlavné udalosti sa odohrajú v roku 2021 (voľby do Štátnej dumy) alebo v rokoch 2023-2024 (prenos moci).
  4. Z globálneho hľadiska nezáleží na tom, kto má pravdu, kto je na vine, koho podpis je sfalšovaný a koho nie. To je všetko pozlátko, dôvod, na Majdan sa dá nájsť v ktoromkoľvek meste ktorejkoľvek krajiny na ktoromkoľvek kontinente, hlavná vec je, že je nutné vyvolať chaos.
  5. A čo je najdôležitejšie. Po aktívnej účasti v Charkovskom povstaní proti Euromajdanu, po väznení, vojne, troch rokoch života v Dneckej ľudovej republike, atď. – veľmi dobre chápem, čo robiť, ak sa vo vašej krajine vyskytne Majdan. Nebudem hovoriť, aby mi neprišili paragraf 282. Trestného zákona [Verejné vyzvy k vykonanie extrémistických aktivít].
  6. Už dnes je nutné sa pripraviť na blížiace otrasy. Je nutné sa pripraviť po každej stránke: morálnej, finančnej, organizačnej.

A ešte jedno. Vládnuca strana nebude nevyhnutne vašim spojencom počas Majdanu. Je možné, že to povedie.

Samozrejme, už nemáme čo stratiť. Dnes nás ešte nebudú zatvárať, takže buď my, alebo oni nás.

Zdroj: Konto Konstantina Dolgova


Publikovaný

v

,

od

Značky: