Vyberte položku Stránka

KOMENTÁR Daniela Greenfielda: Ľavicová ilegalofília a nie islamofóbia zabila moslimskú teenegerku

KOMENTÁR Daniela Greenfielda: Ľavicová ilegalofília a nie islamofóbia zabila moslimskú teenegerku

Ľavica môže z vraždy Nabry Hassanenovej obviňovať iba seba.

Keď bola Nabra Hassanenová zabitá Darwinom Martinezom Torresom, médiá sa ponáhľali obviňovať islamofóbiu a Trumpa. Pravda bola jednoduchšia. Bola to vlastná ľavicová ilegálofília, ktorá zabila moslimskú teenagerku.

Torres, ilegálny prisťahovalec zo Salvádoru, nemal záujem o Hassanenovej náboženstvo. Dostal sa do prudkej hádky s jej priateľmi. Hassanenová bola náhodou tá, ktorú dostihol, keď ju jej priatelia nechali samú.

Vražda sa stala vo Fairfax County.

Začiatkom tohto roka šéf polície vo Fairfax County, Ed Roessler, ubezpečil ilegálnych prisťahovalcov, že sa nemusia ničoho báť. Polícia proti nim nebude zasahovať, kým niekoho nezabijú.

,, Neberieme si za cieľ niekoho na ulici, o ktorom by sme mohli, ci nemohli vedieť, že je tu ilegálne,” dodal námestník krajského riaditeľa David Rohrer.

Cecilia Wang, zástupkyňa právneho riaditeľa ACLU, požadovala „zodpovednosť“ za smrť Hassanenovej.To je priveľmi ľahké. ACLU vo Virgínii tlačilo na Fairfax County, aby ďalej nespolupracovalo s imigračnými úradmi. Wang môže požadovať od ACLU „zodpovednosť“ za smrť Hassanenovej.

Odmietnutie vyšetrovania zo strany Fairfax County spôsobilo, že sa stalo magnetom pre zvyšujúcu sa populáciu ilegálnych prisťahovalcov. Ich väznice majú takmer 2000 ilegálnych prisťahovalcov a dané územie sa stalo magnetom pre salvádorský gang MS-13. Nie je známe, či bol Torres členom MS-13, no jeho správanie kopíruje extrémnu brutalitu a bezbožnú barbarskosť, ktorou je skupina MS-13 vo Fairfaxe známa.

Členovia gangu MS-13 boli odsúdení za rozštvrtenie a zakopanie ich vlastných členov v parku.

,,Tento problém je hrozný,” komentoval v tom čase šéf polície Fairfax County Ed Roessler .

,,Ide o štyri vraždy v tomto parku.”

V tomto roku ICE zatkla 11 členov MS-13 vo Fairfax County, za, okrem iného, obchodovanie s drogami, pašovanie zbraní a ľudí a vraždu. Desať z nich bolo zatknutých za vraždu 15-ročného dievčaťa, ktoré ohrozovali členovia MS-13. Dospelí v tomto prípade boli ilegálni prisťahovalci.

Možno by sa o ňu médiá boli zaujímali, keby bola moslimkou.

MS-13 výrazne zvýšila svou prítomnosť v dôsledku Obamovej politiky otvorených hraníc pre „neplnoleté osoby bez sprievodu“. Zatiaľ United We Dream, ľavicová skupina podporovaná ľavicovým Sorosom, rozdávala letáky vo Fairfax County a naliehala na ilegálnych prisťahovalcov, aby neotvárali dvere imigračným úradom a bránili sa.

Ľavicová skupina chránila ilegálne osoby ako bol Darwin Martinez Torres pred Trumpom.

Sharon Bulova, ktorá slúži ako predsedníčka rady orgánov dohľadu vo Fairfax County za demokratickú stranu, kritizovala úsilie o presadzovanie prisťahovalectva zo strany orgánov činných v trestnom konaní na iných miestach vo Virgínii.

,,Fairfax County je veľmi, veľmi rozmanitá komunita,“ tvrdila Bulova. ,,Vo Fairfax County oslavujeme rozmanitosť, považujeme to za výhodu … My, v tejto krajine, sme sa rozhodli nevytvoriť to, čo by mohlo byť jedovatou atmosférou pre našu rozmanitú komunitu, komunitu, ktorú si ceníme.“

Po vražde Hassanenová Bulova uviedla: ,,Táto strašná tragédia by sa nikdy nemala v našej komunite stať.“ Nemuselo sa to stať. Ochrana ilegálnych prisťahovalcov bola voľba, ktorú urobila Bulova.

V Loudoun County, kde Darwin Martinez Torres žil, bolo vyvinuté určité úsilie na to, aby sa tento stav prelomil. Ale je len určité množstvo dobra, ktoré môže jeden kraj, kým iný pôsobí na zlo ako magnet.

Fairfax County je skutočne „rozmanité“. Asi tretina ľudí sa narodila v zahraničí. Médiá mali mizivý záujem o zločiny spáchané ilegálnymi prisťahovalcami vo Fairfax County, kým do toho neboli zakomponovaní moslimovia.

V apríli bol Oscar Perez Rangel zatknutý za sexuálne napadnutie 12-ročného dievčaťa. Rangel bol ilegálnym prisťahovalcom z Mexika, a už bol v minulosti zatknutý za pokus o lúpež a použitie strelnej zbrane počas trestného činu vo Fairfax County. Bol poslaný do väzenia a deportovaný. Vrátil sa a bol opäť zatknutý a deportovaný. A potom sa opäť objavil vo Fairfax County a zneužil malé dievča.

Keďže obeťou nebola moslimka a páchateľ bol jedným z tých úžasných „neregistrovaných prisťahovalcov“, ktorých sa médiá spolu s demokratmi z Fairfax County zaviazali oslavovať a brániť, tento príbeh nedostal ani zlomok pozornosti, ktorú dostal prípad Nabry Hassanenovej.

Napriek tomu, že zlyhania orgánov boli omnoho poburujúcejšie a neslýchané.

Ľavica može viniť z vraždy Nabry Hassanenovej iba seba. Vytvára fetiš rozmanitosti. Existujú však racionálne obmedzenia rôznorodosti. Môžete sa zastávať moslimov a ilegálnych prisťahovalcov pred Trumpom. Ale nakoniec členovia jednej skupiny zabijú ďalšiu. A to nebude Trumpova chyba. Bude to vaša chyba.

Utopická spoločnosť, ktorú vytvára ľavica, je nestabilná a neudržateľná ako jadrová kríza.

Nabra Hassanenová bola jednou z mnohých obetí ľavicových ilegalofílnych azylových zločinov. Väčšina týchto obetí sa nikdy nestala národnými osobnosťami. Keď zomreli, nikto, okrem ich priateľov a milovaných, za nimi netrúchlil.

Možno, keby boli potravou pre islamofóbne obvinenia, niekto z ľavice by sa bol zaujímal.

Médiá sa pokúšali skryť za obvinenia z islamofóbie. Dokonca aj potom ako polícia objasnila, že išlo o agresivitu za volantom, sa najhoršie mainstreamové médiá snažili udržiavať ich starú lož pri živote.

The Washington Post, ktorý pokračuje v kopaní hlbokej diery do alternatívnej reality, navrhol, aby Nabra Hassanenová, ktorá bola egyptskou Arabkou, bola skutočne napadnutá, pretože bola geograficky čierna. ,,Afroameričania sa pýtali, či je to další prípad, kedy sú za cieľ z dôvodu ich rasy.“

Možno ilegálny prisťahovalec, vrah, nenávidel celý africký kontinent, bez ohľadu na rasu, a ako študent etnografie bol schopný presne určiť, z ktorej arabskej krajiny pochádzal Hassanenovej otec.

Alebo možno médiá opustili realitu a žijú vo svojej vlastnej matici lží a konšpiračných teórií.

Petula Dvoraková z The Post, ktorá napísala početné obrany ilegálnych prisťahovalcov, trvala na tom, že by to mohol byť stále zločin z nenávisti, pretože ,,biť 17-ročné dievča s netopierom a zbaviť sa jej tela v rybníku by bolo činom zrodeným z nenávisti. „ Na rozdiel od väčšiny vrážd, ktoré sú motivované láskou.

Možno by sme mali trestne stíhať všetky vraždy ako zločiny z nenávisti. Alebo len tie, ktoré vyhovujú agende médií.

,,Nabra bola zabitá nejakou toxickou zmesou nenávisti a hnevu, o tom niet pochýb – aj keď to nespĺňa zákonnú definíciu zločinu z nenávisti,“ protestovala Petula.

Nabra Hassanenová bola zabitá ľavicovou láskou k ilegálnym prisťahovalcom. Nenávisť a hnev sú abstraktné. Dovolenie nebezpečného salvadorského gangu, založiť si obchod vo vašej komunite, skutočne zabíja.

Ľavica rada predstiera, že je to všetko o láske, zatiaľ čo jej zlomyselní oponenti predstavujú strach a nenávisť. Jej láska je však veľmi úzkoprsá a špecifická.

A často smrteľná.

Ľavicová ilegalofílna láska k ilegálnym prisťahovalcom zabila Nabru a mnoho ďalších. A bude pokračovať v zabíjaní.

Bezpečný priestor pre násilných salvadorských ilegálnych prisťahovalcov vo Fairfax County sa neúmyselne dostal do národných správ, keď zúfalé hľadanie islamofóbie médiámi krátko zakoplo o jedného ilegálneho prisťahovalca, vraha.

Po určitej zúriacej snahe zastrieť identitu vraha sa svetlá, kamery a agendy pohnú ďalej. Ale pokiaľ zákon neupraví ľavicovú ilegalofílnu lásku, zabíjanie ilegálnych prisťahovalcov bude pokračovať.

Daniel Greenfield, člen Shillman Journalism vo Freedom Centre, je investigatívny novinár a spisovateľ so zameraním na radikálnu ľavicu a islamský terorizmus.Článok pôvodne vyšiel na FRONTPAGE MAGAZIN.

 

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This