BBC nie je ochotné vysielať legendárnych Monty Python – sú príliš bieli a vzdelaní. Anglicko vraj potrebuje diverzitu

Šéf pre komédiu z britskej BBC šokoval kultúrny svet. Fascinujúcim spôsobom reagoval na oznam, že legendárna komediálna skupina Monty Python sa dala dokopy a chce pripraviť novú sériu krátkych komédií. Shane Allan totiž tvrdí, že pre dnešnú dobu sú príliš bieli a príliš vzdelaní. A že neexistuje šanca, že by televízia skupina niekedy vysielala.

Zdáa a, že pythonovský absurdný a politicko nekorektný humor, ktorý doteraz baví celý svet už nie je niečo, čo by si dnešné vedenie BBC cenilo.

Doslova povedal, že „Ak sa chystáte zostaviť tím, nebude to šesť bielych chlapíkov z Oxbridge [pozn.ed. – Oxbridge je skratka univerzít Oxford a Cambridge]. Bude to rozmanitá škála ľudí, ktorí odrážajú moderný svet.

Bohužiaľ, je možno ešte jeden nevyslovený dôvodo, prečo je humor Monty Python neprijateľný. Niektoré javy a problémy sú práve dnes ešte aktuálnejšie ako v minulosti a preto sú scénky stále živé.

Čo je to moderný anglický svet?

V minulých dňoch sme sa dozvedeli o tom, že sú znásilňované a mučené tisícky bielych anglických dievčat a žien. Dozvedeli sme, že o tom polícia a politici vedeli. Nie mesiac, ani rok, ale celé desiatky rokov. Ochraňovali gangstrov, ututlávali hororové príbehy len kvôli tomu, že násilníci boli nedotknuteľní.

Anglicko sa totiž rozhodlo spáchať samovraždu vlastnej kultúry a namiesto pôvodného obyvateľstva vytvoriť neurčitú chaotickú zmes kultúr rás a náboženstiev. Preto je možné bez problémov postihovať a obviňovať len pôvodných obyvateľov, ale pri podozrievaní migrantov a moslimov je to beh cez mínové pole.

Moslimské gangy, ktoré terorizovali a znásilňovali anglické obyvateľstvo za mlčanlivého súhlasu vládnej moci sú dnes skutočnými pánmi Anglicka.

Započúvajte sa do slov britskej premiérky pri ukončení pôstneho mesiaca Ramadán v roku 2018 a premýšľajte.

Iste ľahšie pochopíte, prečo sa tak dlho nedarilo zlikvidovať odporné pedofilné gangy a tí, ktorí sa o to pokúšali z radov polície boli prevelení na inú prácu.

Iste ľahšie pochopíte aj to, že tí, ktorí dané gangy kryli neboli nijako potrestaní a aj naďalej robia kariéru v štátnej správe.

Ľahšie pochopíte aj to, prečo sedí Tommy Robinson vo väzení po neférovo súdnom procese a prečo bol prevezený do väzenia, kde mu hrozí istá smrť.

Možno ľahšie pochopíte, prečo Británia už nie je krajinou, kde sa ctia hodnoty typické pre európsku civilizáciu.

Boh s nimi .

Pre ilustráciu obrázky anglickej premiérky

Anglická premiérka ukazuje zvláštny vzťah k moslimom – zrejme záleží, či sú to jej moslimovia, alebo cudzí

Theresa May v roku 2017 navštívila saudského kráľa Salmana v Saudskej Arábii. Nemala hidžáb, hoci to je súčasťou tzv. nariadení pre oblečenie žien v Saudskej Arábii

Theresa May oblečená v hidžábe navštívila moslimských spoluobčanov v roku 2018.

Pre britskú spoločnosť totiž podľa nej platí, že islamské právo šaria je na prospech Anglicka – ako sa Theresa May vyjadrila ešte v časoch, keď bola ministerskou vnútra.