Kiskovo tretie video, Trubanovo odmietnutie prezradenia dílera a Matovič v tranze ráta €uríky

Už je tu zas! Je to aj názov jedného filmu, ktorý odporúčam pozrieť. Kiskova telenovela pokračuje. Ten človek už stratil akúkoľvek súdnosť.

Oháňa sa rozsudkom Radačovského! No ten už nemá žiadnu hodnotu pri súčasnom stave vecí a krivých výpovediach.

Je zaujímavé, že on sa oháňa rozsudkom a bábkoherečka stráca akékoľvek morálne zábrany podporovať možného podvodníka! Morálneho určite, ten morálku videl akurát z lietadla, keď letel z Popradu do Košíc.

Proste jedna katastrofa tá dnešná opozícia. Oligarchov vystriedajú oligarchovia. Svine si vymenia válovy a korytá ako v Orwellovej Zvieracej farme.

Truban pre zmenu na polícii odmietol prezradiť meno dílera a radšej ostal v pozícii propagátora drog. Nevadí nikomu, že aktíve užíval LSD či iné omamné látky.

Ja môžem v pohode prehlásiť, že v živote som to vyskúšať nechcel a nikdy ma to ani len nelákalo.

Veľmi slabá nátura, čo podľahne drogám! Čo potom urobí chlapec v pozícii lídra? Nenájdu sa aj na neho nejaké tie videá? Nebude náhodou vydierateľný v pozícii ministra či hoci len poslanca? Veruže bude!

Prezidentka sa predviedla svojim zapožičaným FB svojej rodnej strane PS. Aká nezávislosť z jej strany, až to musela aj TIS priznať.

Vraj Fico bude mať z toho osoh podľa Kisku. Veruže nebude. Najväčší osoh má z toho Matovič a Sulík. Obaja s množstvom káuz. Je priam neskutočná obhajoba ich obdivovateľov! Správajú sa k svojim politickým idolom ako k mesiášom! Čistá hanba a totálna amorálnosť, Smer nevynímajúc.

Ešte spomeniem KDH, ktorá sa transformovala na neoliberálnu stranu. Dúfam, že to tento krát bude už absolútny koniec tejto neoliberálnej strany, ktorá popiera základné princípy kresťanstva! Ale oni môžu, oni sú demokrati a tak si odhlasovali zrušenie Krista!

Gabriel Hurej blog


Publikovaný

v

od

Značky: