Kotleba je bu. .ant, aj to je skupina Kiskových a Trubanových voličov

Čakal som od zverejneného videa z Levoče a iných antimítigov „slušného“ Slovenska, že sa od týchto výrokov títo páni dištancujú. No neurobili tak a v Trnave lietali kamene.

Naozaj som zvedavý, ako to bolo s tým chlapcom, čo napadol tie dve dievčatá a ktorého na webe identifikovali. Po tom sa jeho FB profil zázračne vyparil, podobne ako navádzača na zúčtovanie Emilka, zázračné to dieťa liberálnych rodičov.

Nejako podobne sa začal útok na Poľsko, keď prezlečení nemeckí vojaci zaútočili na rozhlas. Zvláštna paralela.

[sociallocker][/sociallocker]

Biháriová je vysmiata ako lečo s fotografiou z koncentráku. Keď som tam bol ja, nemal som chuť ani fotiť a už vôbec nie sa s tým prezentovať. Ide tak trošku aj o morálnu výšku osoby, vraj dlhé roky bojuje proti extrémizmu, až sa s ním stotožnila. Kto sa dokáže smiať s takouto fotografiou v rukách, na to si môžete dať odpoveď sami.

O iné ide. Kiskova skupina voličov nadávala Kotlebovi do buze..tov a vyzývala na zabíjanie.

Ktovie či by to NAKA nechala len tak, ak by niečo takéto dali von Kotlebovci.

Podobne to má Truban na svojich plagátoch „Youg Power“ s bielym písmom, vraj „Poďme do nich“! S takouto primitívnou a úbohou kampaňou som sa fakt od 89 ešte nestretol.

Skupina voličov, ktorá očividne neznáša homosexuálov a doslova nimi opovrhuje je skupina Kiskových voličov. Podprahový kontext je jednoznačný, táto skupina opovrhuje ľuďmi s inou sexuálnou orientáciou. Veľmi dobre vedia, čo to znamená podobne ako želanie zabiť, ako to už raz v diskusii navrhla aj Radičová.

No výborne, Slovensko môžete voliť Kisku, Trubana, Hlinu či Matoviča. Prinesú vám 1144 rýchlych riešení. Sulík sa akosi od tohto dištancuje, jemu úplne ku šťastiu stačí Nicholsonová a raňajky u Kočnera.

Gabriel Huraj


Publikovaný

v

od