Diskusné relácie – každý proti každému a všetci proti Kotlebovi.

No zbohom! Po dnešných diskusných reláciách to nevidím na nič iné, ako na čistú politickú katastrofu. Každý proti každému a všetci proti Kotlebovi.

Vraj nepôjdu s Kotlebovcami a každý jeden hlas pre nich je podľa Matoviča prepadnutým hlasom. No nie je, pán usvedčený daňový podvodník, ako ho nazval Béla.

Iste, aj kotlebovci potrebujú očistu, ale takto bola kedysi označovaná aj SNS. Neviem, kto z účastníkov najviac kradol a podvádzal, ale podľa všetkého tam nie je ani jeden jediný čistý. Nemôžu sa ľudia zmeniť? To hovoria o kotlebovcoch.

No a čo potom Matovič so svojim tlačiarenským strojom a účtovníctvom či priamymi klamstvami? Všimli ste si, ako vždy otočil debatu, ak prišli na jeho podvody a pretriasanie? Čo Dankove prešľapy s F16 či presláveným ministrom školstva? Trubanove drogy a Beblavého rodinné privatizácie či obratie ľudí o invalidné dôchodky, ešte z čias Dzurindových? Mimochodom, to Beblavému ostalo a znova neschválil dôchodky dôchodcom. Smeráci pre istotu ochoreli.

Sulíkova „Sasanka“ a raňajky u Kočnera, kde sme mohli vidieť v priamom prenose korupciu.

Kollár ako verný druh a spoludovolenkár Kočnera, ktorý tiež voľajako zabudol, ako prišiel k majetku pre svoj tridsať srdcový hárem tiež nie je vzorom tradičnej rodiny. Ani neviem, ktorý z tých pohlavárov môže vôbec reprezentovať tradičnú rodinu.

Bélovi tiež prirástli čudným spôsobom pozemky, o ktorých čvirikali parlamentné vrabce.

Kiska? Ten už ani nevie, kde všade má pozemky a kto každý ho nahrával, takým dobrým anjelom bol, že rezko úvery porozdával a následne aj exekúcie. Remišová ho obhajovala, vraj to má od súdu potvrdené, lenže zjavne klamal aj na súde, pani Remišová! Ak by bojovala proti korupcii, už dávno od Kisku odíde, ale jednoducho poslanecký plat láka, kdeže nejaká česť!

Všetci sa na seba len usmievali pri výčitkách ich morálnych pokleskov. Žiadne riešenia, čo by urobili pre ľudí, len čistá pretvárka, lož a faloš! Žiaden sypanie si popola na hlavu za chyby. Nič! Toľko egoizmu na jednom mieste v jednotlivých TV reláciách som už dlho nevidel.

Ani jeden jediný v dnešných diskusiách nemá žiadne morálne právo vôbec používať slovo morálka či česť. Aj sa tomu statočne vyhýbali! Je potrebné si priznať, že s týmto ansámblom toho veľa nenarobíme.

Vážení, znovu vyzývam, dajte mi meno jedného z menovaných politikov, ktorý nemá nič na rováši? Nechcem tu počuť žiadne drísty o tom, že súdy nedokázali a neodsúdili. Nejako sme si zvykli na to, že česť a morálka potrebuje štempeľ zo súdu!

Gabriel Huraj blog

(ilustračné foto: Pixabay)


Publikovaný

v

od

Značky: