Vyberte položku Stránka

FREIE WELT: Sedem miliónov imigrantov je na ceste do Európy

FREIE WELT:  Sedem miliónov imigrantov je na ceste do Európy

Takmer sedem miliónov imigrantov je na ceste do Európy. Už teraz, niektorí asi  2,5 milióna sa nachádza v severnej Afrike a čaká na prechod do Európy. Ale Brusel hovorí, že má všetko pod kontrolou, píše FREIE WELT.

Nemecké médiá sa širokým oblúkom vyhýbajú týmto správam. Koniec koncov, vláda Angely Merkelovej stále hlása, že počty utečencov klesajú a jej vláda ma vraj všetko pod kontrolou. Utečenci v Nemecku  spôsobil rast kriminality v niektorých prioritných oblastiach, no túto perspektívu „kvalitné“ nemecké média nechcú vidieť. Takže alarmujúce  správy, ktoré sú napríklad publikované v Daily Mail, nemecké média ignorujú.

Správy Daily Mail uvádzajú, že takmer sedem miliónov imigrantov je  na ceste do Európy.

Dva a pol milióna z nich sú už v severnej Afrike a čaká na blížiaci sa prechod do Európy.

Jeden milión sa nachádza v Líbyi. Okrem toho viac ako tri milióny imigrantov je stále v Turecku. Tých zradný samovládca Erdogan vyzužíva ako účinnú páku na EÚ.

Podľa správ, ďalší milión je v Egypte. Mnohí odborníci očakávajú ďalšie veľké vlny prisťahovalcov do Európy, ktoré budú možno v lete uvedené do pohybu. Štatistiky nepustia počet imigrantov valiacich sa stredomorskou trasou je o 12% vyšší ako v rovnakom období minulého roka.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This