Vyberte položku Stránka

FOX NEWS: Trump nie je politik, je to živý človek … to je tá ťažkosť!

FOX NEWS: Trump nie je politik, je to živý človek … to je tá ťažkosť!

Práve z tohto dôvodu chcel americký prezident nadviazať priateľstvo s Ruskom, ruských diplomatov zoznámil s utajovanými skutočnosťami. Politik by to neurobil, ale Trump nie je politikom, je to živý človek, a to je príčinou všetkých jeho chýb, pokračuje Greg Gatfeld na FOX NEWS.

Barack Obama, 44. prezident Spojených štátov: V príliš mnohých častiach sveta, najmä na Blízkom východe, bolo rozhodovanie pomalé, v priebehu niekoľkých rokov. Výsledkom je, že vzťahy sa uvoľňujú, a boj, ten bude otázkou niekoľkých generácií.

Donald Trump vyhlásil, že výmena informácií o spoločnom nepriateľovi umožňuje položiť základy priateľstva. To je to, čo ľudia zvyčajne robia. Tomu sa hovorí klebety.

Donald Trump nie je profesionálny zástupca washingtonských elít, je to obchodník z Queense. Je schopný predať hodiny umierajúcemu Židovi. Všetko sa dá vyriešiť úprimnými rozhovormi. Hlavná vec, ktorou Trump je odlišný od iných politikov, on nič neskrýva. Všetko, čo sa prejednávalo za zatvorenými dverami: úplatkárstva, bombardovanie, mučenie, – Trump vám povie priamo do očí. „Samozrejme, že som zaplatil demokratom! Samozrejme, že mučenie vodou je efektívne! Islamský štát? Bomby do pekla! “

Donald Trump je presvedčený, že je potrebné zvoliť menšie z dvoch ziel. Media, ktoré neboli schopné sa zmieriť s tým, že sme si vybrali mačku, a nie psa, robia povyk, keď odmieta korisť. A Trump komplikuje všetko. Chová sa na verejnosti bez zábran tak, aby desil médiá, ktoré preferujú spätné anonymné údery. Takže Trump je ich hlavným cieľom.

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This