Vyberte položku Stránka

FOX NEWS: Obama a Clintovová uzatvorili tajnú dohodu s Rusmi

FOX NEWS: Obama a Clintovová uzatvorili tajnú dohodu s Rusmi

Sean Hannity vo svojom programe Otvorené monológy na televíznej stanici Fox News uviedol, že tí, ktorí hľadajú konšpiračnú dohodu medzi prezidentom Trumpom a Kremľom, poukazujú na nesprávnu vládu v Bielom dome.

fox news

Hannity povedal, že prezident Obama a tiež vtedajšia ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová sú tí, ktorí sú previnili uzatvorením tajnej dohody.

Povedal, že FBI v roku 2009 našla dôkaz ruského úplatkárskeho sprisahania pri obchode s firmou Uranium One, do ktorého bola Clintonová zapletená.

V roku 2010 Clintonová schválila dohodu, na základe ktorej Vladimir Putin získal kontrolu nad 20 percentami amerického uránu.

Hannity uviedol, že o päť rokov neskôr federálna vláda obvinila len jednu osobu, ruského občana, za účasť na úplatkárskom sprisahaní.

Uranium One bude jedným z najväčších škandálov, ktoré táto krajina vôbec kedy videla,“ povedal.

Hillary Clintonová a jej manžel zapredali Ameriku Rusom kvôli peniazom, ktoré prúdili do Clintonovej nadácie,“ dodal.

Povedal, že „má niečo presne pre liberálnych ideológov„, ktorí „škriekajú o Rusku“ a hľadajú tajné dohody.

Hannity povedal, že Kongres a osobitný prokurátor Robert Mueller by mali „prestať strácať čas“ s Trumpom a obrátiť svoju pozornosť na dohodu Uranium One.

O prípade referoval už New York Times v roku 2015. Ale médiá, ktoré stáli na strane Hillary Clintonovej to prešli mlčaním

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This