Vyberte položku Stránka

DAILY CALLER: Všetky maily Hillary Clintonovej kopírovali Číňania.

DAILY CALLER: Všetky maily Hillary Clintonovej kopírovali Číňania.

Správa, ktorú prezentoval Daily Caller nie je dôležitá. To je slabé slovo. Význam tejto správy má veľkosť a dosah atómovej bomby. Viac ako tri roky vie FBI, že vtedajšia ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová mala napichnutý server Číňanmi, ktorí online sledovali, čo si píše so svetom.

[sociallocker][/sociallocker]

Hillary Clintonová porušila všetky predstaviteľné bezpečnostné postupy, keď nechala postaviť vlastný mailový server mimo akejkoľvek administratívy a cez tento server riadila vlastný úrad. Podľa informácie Daily Caller, prišli inšpektori ICIG, ktorí hĺbkovo sledovali toky údajov na serveri, že bol do servera vložený tajný kód. Tento kód posielal kópiu každého mailu na adresu americkej firmy pracujúcej pre čínsku vládu. Táto firma leží na predmestí Washingtonu v severnej Virgínii.

Svoje zistenia inšpektori posunuli v júli 2015 FBI. Keď sa okolo uvedených zistení nič nedialo – pripomenieme, že Hillary Clintonová získala práve v tom období požehnanie Deep State, aby sa stala prezidentkou USA – niekoľkokrát oslovili FBI.

Medzi predstaviteľmi FBI, ktorí boli terčom pripomienok inšpektorov, patril Peter Strzok, ktorý bol vtedy jedným z najvyšších predstaviteľov kontrarozviedky. Strzok bol prepustený tento mesiac po zistení, že posielal antitrumpovské texty svojej milenke a spolupracovníčke Lise Pageovej.

Peter Strzok odmietol konať v súvislosti s informáciami, ktoré mu poskytol ICIG. To má len jedno vysvetlenie. Útoky proti Trumpovi sú účelové a zamerané na jeho likvidáciu. Skutočný zločinec, ktorý ohrozil národnú bezpečnosť USA je Hillary Clintonová a jej nič nehrozí.

O autorovi

Príspevky za Júl

Pin It on Pinterest

Share This