Vyberte položku Stránka

CNN: Clintonová viní Rusko a šéfa FBI zo svojej prehry

CNN: Clintonová viní Rusko a šéfa FBI zo svojej prehry

Bývalá prezidentská kandidátka tiež na CNN povedala, že v prípade, že by voľby prebehli 27. októbra, stala by sa prezidentkou.

Hillary Clinton, bývalá kandidátka na prezidenta USA priznala, že to nebola dokonalá kampaň, a že takéto ani nie sú. „Ale bola som na ceste k víťazstvu, keď list Jima Comeya list z 28. októbra spoločne s ruským Wikileaks vyvolali pochybnosti v mysliach ľudí, ktorí boli naklonení, aby pre mňa hlasovali, ale báli sa. A dôkazy tohto zasahovania sú, myslím, jasné a presvedčivé. “

Uviedla, že ona a jej tím prekonal mnohé počas kampane. „Prekonali sme obrovský prúd negatívnej, falošnej analógie, a rad ďalšieho. Ako uzavrel Nate Silver, ktorý pre mňa nepracuje, a je nezávislý analytik, ktorý je považovaný za veľmi dôveryhodného – keby sa voľby konali 27. októbra budem váš prezident. Ale ony sa nekonali (27. október). A 28. októbra sa stalo veľa podozrivých vecí. “

„A spýtajte sa sami seba. Počas jednej až dvoch hodín po nahrávke Hollywood Access, bolo zverejnené, že Wikileaks publikovali Ruskom ukradnuté emaily Johna Podesty. Aká náhoda.Myslím, že je jednoducho nemožné si niečo také vymyslieť. Robili sme chyby? Samozrejme. Dopustila som sa chýb? Ach môj bože, to áno. Čítali ste moju spoveď aj prosbu o odpustenie, „uviedla Hillary Clintonová.

„Ale dôvod, prečo som presvedčená, že sme prehrali, zostalo zasahovania, ku ktorým došlo v posledných desiatich dňoch. A myslím, že viete, že som bola vo vedení na začiatku hlasovania. Mala som silnú pozíciu nielen podľa našich prieskumov a analýzy dát, ale aj v súlade s otázkami u volebných urien po celej krajine, pokiaľ ide nielen o nutné hlasy, ale aj hlasy voličov, „dokončila bývalá ministerka zahraničia svoju labutia pieseň.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This