Vyberte položku Stránka

Čaputovej alebo Kuffova starostlivosť o bezdomovcov, Kiska v prázdnom vlaku a kultúra cestovania

Čaputovej alebo Kuffova starostlivosť o bezdomovcov, Kiska v prázdnom vlaku a kultúra cestovania

To, čo predvádza v poslednom čase pani prezidentka sa už nedá ani komentovať.

Mala by asi zájsť za Kuffom a pozrieť sa, ako vyzerajú skutoční bezdomovci bez hrubých zlatých reťazí a mobilov. PR ako vyšité, „bezdomovci“ s mobilmi a doslova hrubými zlatými reťazami, ktorí si s pani prezidentkou robia „svojky“ a nevyzerali akurát podvyživení, ktorí trpia nedostatkom stravy. No, proste hrôza.

Zaklincovala to jej mladá poradkyňa či asistentka. Tam jej amaterizmus nabral takú silu, že aj Dr. Štrosmajer by stratil slová. Vraj máte s bezdomovcom prehovoriť zopár slov, ešte som toleroval pozdrav, že vraj „Dobrý deň“, pre bezdomovca skôr komu dobrý, komu nie.

Avšak spomínaná „čučoriedka“ to zaklincovala otázkou, na ktorú má zjavnú odpoveď každý jeden bezdomovec, vraj podľa tejto psychologičky pôsobiacej v prezidentskom paláci sa máme bezdomovcov opýtať: Ako sa máte????? To som išiel do kolien.

Obom, aj pani prezidentke aj jej „poradkyni“odporúčam, aby sa na skutočných bezdomovcov išli pozrieť ku Kuffovi na skutočnú pomoc a nie na také PR fotografie.

O pečení koláčikov a nezamúčených čiernych šatách už radšej pomlčím, ako amatér profík pri pečení koláčov sa mi ešte v živote nepodarilo mať také čisté oblečenie a ruky.

Ďalší „expert“ na PR je Kiska, cestuje si v ľudoprázdnom vláčiku a ďakuje za priazeň ľuďom, óóó, aké za ľudské! Náš letecký prezident presedlal na lokálky.

To, že slovenské železnice a kultúra cestovania je absolútne na dne, kde arogancia mnohých cestujúcich sa odvoláva na demokraciu prechádzajúcej do anarchie, to nikomu nevadí! Vreskot určitých skupín obyvateľov, hlasné hudba z mobilov, samé cinkanie mobilov, púšťanie si rádia nahlas z wifi reprákov a ak ich upozorníte, tak ste ten najhorší!

Sprievodcovia majú strach sa vôbec ozvať, pre jedných by boli rasisti, pre iných zase málo „demokratickí“.

Hlasné telefonovanie a doslova prehliadka mobilnej hudby vás donúti mnohokrát vytiahnuť slúchadlá a ničiť si vlastný sluch decibelmi, ktoré vás na chvíľu ochránia od hluku okolia, no zároveň vás postupne pripravujú o sluch. Tieto veci sa dajú veľmi ľahko a rázne riešiť, no nikomu sa do toho nechce a vraj máte potom využívať hromadnú dopravu. Jasné, ak si Kiska objedná a zaplatí celý vagón na jeho PR akciu, tak sa mu cestuje dobre tých zopár minút.

Aj na tomto kúsku videa je vidieť že Andrej Kiska sa vyhýba použiť slovo Slovensko. Miesto toho používa slovné spojenie táto krajina, alebo naša krajina. Rovnako postupujú iní slovenskí politici progresívneho typu. To nemusí byť len náhoda, skôr to bude pokyn alebo dohoda. Aj Zuzana Čaputová nazvala svojho času svoju cestu po Slovensku „vnútrokrajinnou cestou“
zdroj : FB stránka Andrej Kiska

(zdroj článku: blog Gabriel Huraj, obrázky Slobodný výber)

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This