Vyberte položku Stránka

Bloger Bránik začína púšťať hrôzu aj na „slušnoľudí“

Bloger Bránik začína púšťať hrôzu aj na „slušnoľudí“

Posledný príspevok Rada Bránika na sociálnej sieti usvedčoval podpredsedu strany Kotleba ĽSNS zo lži. V závere však zacielil aj iným smerom.

[sociallocker][/sociallocker]

V príspevku sa píše o žalobe Milana Uhríka na ochranu osobnosti, kde Bránik dokumentuje, že Uhrík klamal.

Popisuje okolnosti súdneho konania a popritom naznačuje, že portál Aktuality začal spochybňovať jeho dôveryhodnosť. V závere článku sa zas vyjadruje o statočnosti mimovládok v úvodzovkách a odkazuje tzv. slušným ľuďom, že v logu allforjan majú jedno písmeno N naviac.

Rado Bránik

Svet je malý, aj z veľkej vzdialenosti. Aj vzhľadom na náhly a nervózny odchod zo Slovenska som sa dnes nestihol dostaviť na Okresný súd v Bratislavskom Ružinove – za čo sa nesmierne ospravedlňujem sudkyni a advokátovi Tomášovi Kamencovi, ktorý ma pro bono a s plným nasadením obhajuje – na pojednávanie v žalobe na ochranu osobnosti, ktorú na mňa podal Milan Uhrík za nasledovné slová vyslovené na jeho adresu v rozhovore pre aktuality.sk poskytnutý ešte v čase, keď stáli za mnou a ja za nimi:

Ing. Milan Uhrík, PhD. dosť pohŕda radovými členmi ĽSNS, ale vysokému postaveniu v rámci strany zjavne nedokáže odolať a tak hovorí, čo musí.

Dnes mal na súde svedčiť aj samotný vodca, na čo som sa ešte pred pár dňami nesmierne tešil. Je mi ľúto že som ho nemohol osobne konfrontovať s otázkou, ako je možné že onen muž bez bázne a hany, ktorého dobrej povesti som sa údajne dotkol až do tej miery že zaťažuje súdy žalobami opäť v priamom prenose potvrdil, že som mal pravdu a on nemá žiadne zábrany nehanebne klamať.

Nižšie sú dva printscreeny: v jednom je Uhríkovo vyjadrenie na adresu muža, ktorý je jedným z tých čo mi pomohli vybrať sa na tento nedobrovoľný výlet.

Vyjadrenie poskytol redaktorovi SME Romanovi Cupríkovi.

V druhom je realita, snímka obrazovky priamo z oficiálneho youtube kanála Kotleba – ĽSNS.

Ale myslím že vec môže mať aj úplne prozaické vysvetlenie: Cupríkovi vyjadrenie v skutočnosti neposkytol Uhrík, lebo nie je poskytovateľ, Suja s Kotleba ĽSNS nič nemá a už rozhodne nie je jej špecialistom na bezpečnosť a správca kanála vlastne nevie používať počítač. A vlastne ani ten míting v Snine na ktorom Suja vystupoval sa neuskutočnil a za všetkým tým celým sú odporní židojašteri, ktorí nás chcú očipovať a posypať magnetickým pieskom; a možno to tak aj nie je, ale mohlo by byť.

Vďaka za výlet, páni Suja, Uhrík, Kotleba a všetci tí ostatní pokrytci, na ktorých čoskoro príde. Vrátim sa a so mnou – alebo možno až hodnú chvíľu po mne – sa vráti aj zákon a zabezpečí pobyt na tom správnom mieste tentokrát pre vás a pre vašich kamarátov v bezpečnostných zložkách, vďaka ktorým sa cítite nedotknuteľní.

Verte či nie, nie ste nimi a čoskoro vás hodia cez palubu ako Cibulku, Vrťa, Jaďuďa, Mališa. OLAF vie robiť svoju prácu dobre a príde aj na tých, čo vás živia.

Ešte raz sa ospravedlňujem sudkyni a advokátovi a stále ešte som celkom nepochopil, koľko úplne cudzích ľudí sa za nás postavilo a koľko bývalých priateľov nimi v skutočnosti nikdy nebolo.

Možno by radšej mnohí ktorí tak milujú ukrývať sa za #AllForYan mohli začať používať priliehavejší; #AllForJa..

Žijeme v krajine kde je ľud konečne múdrejší než politici, médiá a „statočný“ tretí sektor; česť výnimkám

Zdroj: Facebook Radovana Bránika

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This