Vyberte položku Stránka

BLESK: Pätorčatá oslávili narodeniny. Otec ich po štyroch rokoch nerozozná

BLESK: Pätorčatá oslávili narodeniny. Otec ich po štyroch rokoch nerozozná

Bola to dlhá bitka. Ale nakoniec sa prvým českým päterčatom podarilo sfúknuť sviečky na narodeninovej torte. Rodinka z Milovic na Nymbursku slávila štvrté narodeniny.

Alex, Martin, Terezka, Deniel a Míša. Hlavní oslávencovi sa zišli v obrovskom detskom zábavnom parku v Miloviciach.

Majiteľ areálu spoločne s rodičmi pripravil malú Oslavička, ale pre deti to bola veľká sláva! „On mi to sfouknul. Ja chcem znova, „pofňukával jeden z oslávencov, keď mu starší brat Tony pomáhal u torty s ťažko sfúknutelnými sviečkami.

Aj otec váha …

Ktorý to bol, to spozná bezpečne snáď len ich mamička Alexandra. „Toto je … to je Alex,“ váhal chvíľu otecko Antonín Kroščen. „Toho sa tak pýtajte. Ten ich tak spozná, „rýpla si s úsmevom mamička, ktorá svojím tehotenstvom v roku 2013 udivila celé Česko.

Pre deti bolo pripravených päť tort – dva zelené, dva modré a jedna ružová pre jediné dievčatko. „Rozkrájame najskôr tú modrú,“ rozhodoval starší brat detí.

Ten si spoločne s nimi „pošmákl“ na dobrote, a potom si spolu s capartmi utekal hrať.

„Dneska to bolo strašne divoké. Veď len, než sme sa sem dostali. Len vypravovania je na hodinu. Človek musí skontrolovať, či majú všetci všetko, a potom sa môže ísť, „opisovala mamička pätorčiat.

Hor sa do škôlky

S priateľom a kamarátmi pripravili pre deti darčeky. Väčšinou išlo vraj o výbavu do škôlky, kam nastúpi tento rok v septembri. „Už sa veľmi teší a stále sa pýtajú, kedy už tam pôjdu,“ smeje sa mamička.

Celý článok si možete prečítať na BLESK.CZ

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This