Vyberte položku Stránka

Arabi v Brne zaútočili nožmi na obrancov ženy. Polícia ich vyšetruje na slobode

Arabi v Brne zaútočili nožmi na obrancov ženy. Polícia ich vyšetruje na slobode

Správy o bitke cudzincov v Brne, ktoré zverejnila napríklad aj slovenská agentúra TASR sa zrejme líšia od reality. Útočníkmi boli zrejme Arabi.

Na sociálnej sieti zverejnil Jaroslav Štefec opis udalosti podľa ľudí z okruhu zainteresovaných. Tvrdí, že jeho opis verne popisuje celú udalosť. Píše, sa „začal o celú situáciu intenzívnejšie zaujímať“ a pokračuje „Získal som pomerne presné informácie k celému prípadu, vrátane rozhovoru s boxerom, kolegom oboch napadnutých.

Spúšťačom útoku skutočne bolo sexuálne obťažovanie spoločníčky dvoch mužov, zhodou okolností boxerov, jedným z troch Arabov, ktorých stretli pred barom, kam dievča v ich sprievode mierila. Jeden z tých troch ju úplne nečakane chytil a začal ohmatávať zadok a prsia. Dievča sa mu vytrhlo, a jeden z boxerov sa postavil útočníkovi, ktorý viditeľne hodlal v „kultúrnom obohacovaní“ pokračovať. Ten boxer je pôvodom Armén (volá sa Hamo Aperjan) a jeho rodina tu žije snáď už v druhej generácii.

Arab potom vytiahol nôž a niekoľkokrát naznačil útok na brucho obrancu. Jeho spoločníci sa tomu smiali a pokrikovali na nich, že Arabi sa nejakého Albánca alebo Čecha neboja, pretože nikoho nad Arabov nie je a Alah je s nimi. Keď potom útočník zmenil smer zatiaľ len tieňových útokov smerom do tváre obrancu, ten sa už neudržal a Arabovi jednu vrazil, až ten spadol. Vzápätí sa na neho vrhli obaja spoločníci útočníka a začali sa s ním biť. Útočník s nožom vyskočil a snažil sa do obrancu bodať. Našťastie bol pohyb trojice bijúcich sa mužov tak rýchly, že nemohol poriadne bodnúť, takže napadnutý má len plytké zranenia na chrbte a na hlave.

Bezprostredne po začatí „ostrého“ útoku nožom sa do bitky vložil aj druhý boxer, ktorý medzitým volal políciu. Aj ten utrpel niekoľko bodných a rezných zranení. Po jeho útoku neozbrojení Arabi ušli smerom k Námestiu Slobody, zatiaľ čo útočník s nožom zabehol do baru. Vnútri sa ho podarilo v spolupráci s personálom zariadenia rýchlo nájsť a účinne spacifikovať. Odzbrojeného útočníka potom odovzdali polícii, ktorá medzitým prišla. „Dvojičku“ na úteku plus ešte jedného ich viacmenej nezúčastneného „kolegu“ odchytili policajti vzápätí po tom, za čo im patrí uznanie.

Video z výpovede

Jaroslav Štefec ďalej spomína, že to „nie je ani zďaleka tak divoké, ako sa to prezentuje na alternatívnych médiách.“ Podľa neho všetci traja Arabi pochádzajú údajne „zo severnej Afriky“ a žijú na území ČR legálne. Podnikajú tu, majú tu trvalé bydlisko a vlastné menšie bistrá. (Poznámka: objavujú sa pochybnosti, či útočníci skutočne nepochádzajú z migračnej vlny. Polícia však tvrdí, že s azylantami nemajú nič spoločné)

O ich podnikaní má evidentné pochybnosti, keď konštatuje: „Či to sú práčky na peniaze, úložný pre peňažné transfery bežné v arabských krajinách, alebo kontaktné body pre imigrantov, to ťažko súdiť, ale vzhľadom k raketovo narastajúcemu počtu arabských „podnikov“ tohto typu v ČR je to pravdepodobné. Domnievam sa celkom oprávnene, že je to súčasť cielenej stratégie infiltrácie našej infraštruktúry imigrantami z moslimského sveta.

Podľa neho je situácia horšia ako zlá. Mainstreamové médiá dôsledne mlčia o mnohých útokoch moslimov, čo „ukazuje na rastúcu drzosť a útočnosť moslimských Arabov (ako útočníci sami seba prezentovali) a tiež na rastúcu intenzitu týchto útokov.

Myslí si, že „pokiaľ na podobné útoky nebudeme razantne a účinne reagovať, bude sa to ďalej zhoršovať až do bodu, odkiaľ už nebude návratu.

Záver jeho príspevku je úplne absurdný. Nechápe správanie sa štátneho zástupcu. Všetci štyria Arabi sú „údajne vyšetrovaní na slobode, a to vrátane útočníka s nožom. Čo je paradoxné, pretože toho polícia plánuje obviniť z pokusu o vraždu.“ !!! Dobodaní a porezaní obrancovia skončili v nemocnici, a po ošetrení už sú snáď doma. (Poznámka: Podľa portálu Novinky, polícia žiadala pre hlavného podozrivého uvalenie do väzby, sudca to však neakceptoval)

arabi

Jedna z obetí útoku moslimských Arabov

Jaroslav Štefec si nerobí ilúzie o efektívnosti vyšetrovania. Podľa jeho názoru „útočníci zmiznú v zahraničí, takže nakoniec nebude ani koho trestať a všetko „vyšumí“ v štýle ‚vyšetrovanie skončilo, zabudnite‘.“ Jeho odkaz je jasný: „Nech je mementom nielen nám, ale predovšetkým našej politickej reprezentácii vývoj v krajinách ako Belgicko, Holandsko, či „sladké“ Francúzsko

P.S. : Na sociálnych sieťach sa objavilo neoverené tvrdenie, že jeden z útočníkov bol v roku 2016 vyšetrovaný  pre násilný útok s náboženským podtextom. Malo byť  dokonca rozhodnuté o jeho vyhostení. Krajský súd v Brne ale údajne toto rozhodnutie zrušil, na čo Ministerstvo vnútra ČR podalo námietku.

Originálny príspevok

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This