Vyberte položku Stránka

ANN COULTEROVÁ: Chcem, aby Trump zničil médiá

ANN COULTEROVÁ: Chcem, aby Trump zničil médiá

Významná konzervatívna komentátorka Ann Coulterová povedal v rozhovore pre Breitbart, že si praje aby Trump porazil tzv. bažinu, svojich oponentov z establišmentu a ich podporovateľov v médiách.

[sociallocker][/sociallocker]

Najpredávanejšia autorka New York Times a populistická konzervatívna komentátorka Ann Coulterová tvrdí, že chce, aby prezident Trump „zničil médiá“ – hoci jeho administratíva nič nekoná.

V exkluzívnom rozhovore pre Breitbart News Coulterová povedala zástupkyni politického šéfredaktora Breitbart News Amanda Houseovej, že chce, aby Trump pokračoval v „ničení“ médií podporujúcich establišment. Coulterová je znechutená, že prezident iba tweetuje o zabíjaní bielych poľnohospodárov v Južnej Afrike.

Coulterová povedala:

Čím viac sa pozerám na niektoré veci, ktoré Trump robí – fajn, možno sa nechová ako prezident… Ale chcem, aby zničil veci. Chcem, aby zničil močiar. Chcem, aby zničil médiá. A ja … chcem, aby odhalil, kam smeruje Demokratická strana s heslami ako ‚Žiadne hranice, žiadny múr, dokonca ani žiadne USA‘, s guvernérom Cuomom, ktorý hovorí, že Amerika nikdy nebola skvelá, so Sarah Youngovou, ktorú zamestnal New York Times a ktorá píše tweety o nenávisti a strieka jed na bielych mužov.

Coulterová sa zmienila, že Trump dokáže nájsť správne témy.

A teraz s tweetom o Južnej Afrike, médiá sú rozzúrené, pretože chcú prejsť mlčaním genocídu bielych poľnohospodárov. Je úžasné, ako Trump vynáša na svetlo to najlepšie z nich. A toto neustále zosmiešňovanie, to neustále trápenie.

Avšak myslí si, že Trump sa len obmedzuje na prázdne reči a nekoná.

Rovnako ako by som chcela, aby mu niekto ráno poklepal na rameno a pripomenul mu: ‚Ty si prezident. Nie si obmedzený na tweety. Máš k dispozícii veľa právomocí. A čo robíš s niektorými vecami, o ktorých si sa zmienil?‘

Záver je, že zrejme bude treba všetko zničiť, aby sa to dalo vybudovať znova.

Rovnako ma otravuje zdanie, že si neuvedomil, že je prezidentom, ničením, ktoré spôsobuje. Možno musíme ničiť predtým, než budeme môcť obnoviť.“ dodala s dôrazom Coulterová.

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This