Vyberte položku Stránka

ANGLICKO: Ľavicový fanatizmus preberá vládu, elity sa postavili proti národu

ANGLICKO: Ľavicový fanatizmus preberá vládu, elity sa postavili proti národu

Správy z Veľkej Británie sú za posledné roky stále desivejšie. Od boja za zákaz vlajky s krížom sv. Juraja až po dnešné nenávistné výlevy voči každému kto nie je „s nami„. Anglicko má, ako sa zdá, podivnú predstavu, ako by „kaviareň“ mala prezentovať svoju ideológiu. A tiež predstavu, ako by to mali povinne prijímať ostatní.

Posledný článok z denníka Independent je však skutočne hitom. Hovorí sa v ňom, že progresívni aktivisti protestujú proti tomu, že pri evidencii kriminality mladistvých sa akosi často vyskytujú černosi, aziati a etnické minority (black, Asian and minority ethnic; BAME). Inými slovami, pri vyšetrovaní kriminality do sietí občas padnú aj deti. Hoci sa absolútne číslo tejto kriminality znižuje, naopak prudko narastá podiel nebielej a pôvodom neanglickej mládeže. Podľa aktivistov ide o inštitucionálny rasizmus a požadujú reformy trestného systému. Nedá sa však zbaviť dojmu, že nevadí veľa BAME mladistvých vo väzniciach. Ako keby im vadilo príliš málo bielych.

Diana Abott, asistentka poslanca Lammyho povedala:

Správa po správe hovorí o rovnakom probléme a spoločnosť sa pýta, koľko dôkazov je potrebných na to, aby vláda zaviedla reformy. Je načase podniknúť skutočné kroky na potlačenie inštitucionálneho rasizmu v systéme trestného súdnictva.

V Londýne, kde je 40% populácie BAME,  60 percent všetkých detských zatknutí metropolitnej polície sa týkalo černošských, moslimských detí a detí z etnických menšín. Išlo o 12 000 zatknutí z celkového počtu 20 000 .

BAME mladiství tvorili 42% uväznení v policajnej oblasti Bedfordshire, kde je z celkovej populácie len 23% BAME. Vo West Midlands, kde 30% celkovej populácie nie je biela, polícia zaznamenala mieru zatýkania BAME mladistvých na úrovni 41%.

Nepomer v niekoľkých regiónoch bol obzvlášť ostrý. V Dorsete, ktorý má len 4% nebielu populáciu bolo 14% BAME mladistvých. V Dyfed Powys, s 2% nebielej populácie, BAME mladiství tvorili 25% zatknutých

Z počtu uväznení na území celej krajiny skoro polovica (49%) mladistvých je z čiernej alebo inej etnickej menšiny, v porovnaní so 41% v predchádzajúcom roku a 35% pred dvoma rokmi. V roku 2006 bol podiel mladistvých páchateľov BAME vo väzbe len 25%.

Poslanec anglického parlamentu David Lammy vydal v septembri správu – „Lammyho správa“. V nej bolo poukázané na rastúcu neprimeranosť BAME v systéme trestného súdnictva.

Výsledkom hrozivého nárastu nebielej kriminality mladistvých však podľa aktivistov nemá byť analýza príčin.

V skutočnosti chcú prenasledovať policajtov a sudcov za to, že si dovolia niekoho z BAME vyšetrovať a nebodaj aj odsúdiť.

Frances Crook, výkonná riaditeľka Howardovej ligy pre reformu trestov, ocenila zníženie počtu detí vstupujúcich do trestného systému. Podľa nej to bolo značným pokrokom. Ale povedala, že „je ešte stále dosť práce„.

Pokračovala: „Neúmerný počet BAME mladistvých, ktorí sa dostali do systému, vyvoláva veľké obavy. Vzbudzuje vážne otázky týkajúce sa rozhodovania v priebehu cesty trestného súdnictva – od rozhodnutia polície o zatknutí, rozhodnutia o odvolaní a rozsudkoch súdov pre mladistvých.

Paradoxom potom je vyjadrenie hovorcu vlády, ktorý povedal: „Diskriminácia je rovnako neprijateľná v systéme trestného súdnictva, ako je kdekoľvek inde – rasu a etnickú príslušnosť nemožno použiť ako ospravedlnenie pre zatknutie.

Avšak vláda je naopak odhodlaná presadiť rasový princíp pri vyšetrovaní, keď hovorca dodal:

Vláda je odhodlaná osvetliť nespravodlivosť ako nikdy predtým, preto sme minulý mesiac vydali Audit rasovej nerovnosti a budeme čeliť otázkam, ktoré vyvolal.

Zdá sa, že jeden Rotherhamský škandál Anglicku nestačil, tentoraz chce krajina preniesť princíp škandálu na systematickú bázu. Ak sa policajti začnú báť vyšetrovať BAME, potom je len jeden možný a logický dôsledok. Masový nárast kriminality a teror voči bielemu obyvateľstvu. Rotherham sa bude opakovať v každom regióne, po celej krajine. To nie je apokalyptická vízia, ale holý fakt.

Druhým dôsledkom bude naopak snaha kriminalizovať bielych, aby sa naplnili „smerné čísla„. Čo spraví policajný okrsok s príliš veľa zatknutými BAME za závažnú trestnú činnosť ako sú lúpeže, prepadnutia, vydierania, zranenia a vraždy? Jednoducho zbalia pár bielych mladistvých za výtržnosť na ulici, za zlý pohľad, alebo len zato, že sú bieli. Opäť logický dôsledok.

A čísla štatistiky budú naďalej hrať v neprospech bielych. Aby boli dodržané „smerné čísla“ odsúdených, černoch, ktorý sa pokúsil o vraždu môže kľudne dostať podmienku a naopak, biely mladík, ktorý prešiel na červenú, alebo išiel príliš rýchlo na bicykli, bude sedieť rok v base.

Anglicko: Kto nie je s nami, ide proti nám

Ako si predstavujú naši „demokrati“ presadenie týchto drakonických úvah? Dnes už nestačí len sa spoliehať na mlčiacu väčšinu. Ako sa ukázalo v nespoľahlivých voľbách v USA, či v referende o Brexite, aj mlčiaca väčšina, „white trash“ má silu niečo zvrátiť

Anglický Guardian zaútočil na superstar popovej scény Taylor Swift

Podľa denníka je speváčka podozrivá z kladného vzťahu k Trumpovi. Presadzuje sa cez na sociálne siete, rovnako ako množstvo extrémistov vrátane amerického prezidenta, zameriava sa len na svoju kariéru, čo je pre Guardian známka sebeckosti. A hlavne nikdy nekritizovala Trumpa.

Podľa Guardian je Taylor Swift podozrivá, keďže sa nepripojila ku nenávistnému chóru mediálneho priemyslu, ktorý odsudzuje Donalda Trumpa.

Tento diktát je šialený. Dnes už podľa elity nestačí, že nebojujete proti vláde tejto elity. Dnes je povinné sa pripojiť k 2 minútam nenávisti podľa George Orwella

Ľudia, ktorí sa starajú len o svoj biznis, sú úspešní a nie sú ochotní byť manifestačne v čele tejto nenávisti. sú podozriví. Ak sú naviac ešte bieli, kresťania, podozriví už nie sú. Jednoducho svojou neochotou „vykúpiť bielu vinu“ ukazujú, že sú nepriatelia.

A prejaviť sa ako patriot? Viac dôkazov už netreba. Taylor Swift je nepriateľ. Nie je s nami, je proti nám.

Taylor Swift spieva americkú hymnu. Ako 11- ročná

O autorovi

Pin It on Pinterest

Share This