Toto je dnešný Rím, budúci Muslimabád. Vízia budúcnosti bude pre Slovensko možno nasledovná titulka v učebnici reformovaného dejepisu z roku 2045:

Kameňovanie cudzoložnice na Mohamedovom námestí v Islamburgu, Slovenský kalifát, 2042

V roku 2039 bol novozvolený Európsky parlament premenovaný na Radu starších, Európska Únia premenovaná na Zväz európskych kalifátov a z funkcie predsedu Eurokomisie sa stal Hlavný európsky mufti. Práve výnosom muftiho boli premenované hlavné mestá kalifátov v Európe. Z Paríža sa stala Nová Mekka, z Ríma Muslimabád a Bratislava, hlavné mesto Slovenského kalifátu sa premenovala na Islamburg.

Išlo už len o formálne zavŕšenie procesu, ktorý intenzívne prebiehal počas predchádzajúcich dvadsiatich rokov. Vo voľbách do predchádzajúceho Europarlamentu v roku 2019 získali obhajcovia islamského džihádu významnú pozíciu a do čela vtedajšej Eurokomisie nominovali utajenú moslimku Ursulu von der Layen. Nasledujúce roky boli v znamení lámania odporu protimoslimských krajín, strán a politikov.

V niektorých krajinách dawa, t.j. hlásanie islamu prebiehalo mierumilovne a na islam konvertovala väčšina obyvateľstva prakticky bez odporu, len s malými vedľajšími škodami, v priebehu pár rokov. V iných krajinách dostali obyvatelia mierovú výzvu na konverziu. Odmietnutím náboženstva mieru smrteľne urazili dielo proroka a preto musela zakročiť Europolícia a novovytvorená Európska armáda, ktorú dnes poznáme pod menom Revolučné gardy džihádu.

Zvlášť východoeurópske krajiny sa bránili mierovému úsiliu a tak sa niet čo diviť, že do roku 2035 ich počet obyvateľov poklesol o štyridsať miliónov. Ako náhradu nepodajného obyvateľstva boli do týchto krajín presunuté skupiny pravoverných hlavne z oblastí Stredného Východu. Žiaľbohu v regióne Podunajskej nížiny to bude možné až za cca 50 rokov. Budapešť bola neutralizovaná niekoľkými atómovými hlavicami a radiácia je tam pre veriacich dodnes príliš vysoká.

Na Slovensku sa moci ujala Progresívna strana, ktorá vo voľbách v roku 2020 vyhrala a okamžite začala plniť ciele, ktoré si islamský džihád predsavzal. Likvidáciou hriešnej kresťanskej kultúry sa oslabila vôľa ľudí zjednotiť sa pri odpore voči islamskej konverzii. Strana oficiálne prijala islam na sneme v roku 2029 a počas normalizačného obdobia jej uvedomelí členovia a sympatizanti udávali podozrivých zo sympatie ku kresťanstvu.

Progresívna strana presadila v nasledujúcich volebných obdobiach zrušenie diskriminačného „práva“ tzv. tajnej voľby a zaviedla sa povinnosť voliť. Bol to logický proces islamskej demokratizácie, pretože je základným právom každého moslima vedieť, kto a ako volí. Vo voľbách roku 2036 získala strana v demokratických verejných voľbách, ktoré boli prvýkrát povinné neuveriteľných 99,84% a to jej dalo mandát islamskú revolúciu dovŕšiť.

Na prvej schôdzi parlamentu bol odmietnutý hriešny systém práva a zaviedol sa posvätný Islamský zákon šaria. Slovensko sa premenovalo na kalifát a zmeny postihli aj názvy miest, ulíc a námestí. Most SNP bol premenový na Most islamskej revolúcie a Námestie SNP na Mohamedovo námestie. Od roku 2040 je naša krajina konečne plne integrovaná do mierovej sústavy Islamu.

Allah akbar! 😀