Vyberte položku Stránka

Toto je dnešný Rím, budúci Muslimabád. Vízia budúcnosti bude pre Slovensko možno nasledovná titulka…

Toto je dnešný Rím, budúci Muslimabád. Vízia budúcnosti bude pre Slovensko možno nasledovná titulka…

Toto je dnešný Rím, budúci Muslimabád. Vízia budúcnosti bude pre Slovensko možno nasledovná titulka v učebnici reformovaného dejepisu z roku 2045:

Kameňovanie cudzoložnice na Mohamedovom námestí v Islamburgu, Slovenský kalifát, 2042

V roku 2039 bol novozvolený Európsky parlament premenovaný na Radu starších, Európska Únia premenovaná na Zväz európskych kalifátov a z funkcie predsedu Eurokomisie sa stal Hlavný európsky mufti. Práve výnosom muftiho boli premenované hlavné mestá kalifátov v Európe. Z Paríža sa stala Nová Mekka, z Ríma Muslimabád a Bratislava, hlavné mesto Slovenského kalifátu sa premenovala na Islamburg.

Išlo už len o formálne zavŕšenie procesu, ktorý intenzívne prebiehal počas predchádzajúcich dvadsiatich rokov. Vo voľbách do predchádzajúceho Europarlamentu v roku 2019 získali obhajcovia islamského džihádu významnú pozíciu a do čela vtedajšej Eurokomisie nominovali utajenú moslimku Ursulu von der Layen. Nasledujúce roky boli v znamení lámania odporu protimoslimských krajín, strán a politikov.

V niektorých krajinách dawa, t.j. hlásanie islamu prebiehalo mierumilovne a na islam konvertovala väčšina obyvateľstva prakticky bez odporu, len s malými vedľajšími škodami, v priebehu pár rokov. V iných krajinách dostali obyvatelia mierovú výzvu na konverziu. Odmietnutím náboženstva mieru smrteľne urazili dielo proroka a preto musela zakročiť Europolícia a novovytvorená Európska armáda, ktorú dnes poznáme pod menom Revolučné gardy džihádu.

Zvlášť východoeurópske krajiny sa bránili mierovému úsiliu a tak sa niet čo diviť, že do roku 2035 ich počet obyvateľov poklesol o štyridsať miliónov. Ako náhradu nepodajného obyvateľstva boli do týchto krajín presunuté skupiny pravoverných hlavne z oblastí Stredného Východu. Žiaľbohu v regióne Podunajskej nížiny to bude možné až za cca 50 rokov. Budapešť bola neutralizovaná niekoľkými atómovými hlavicami a radiácia je tam pre veriacich dodnes príliš vysoká.

Na Slovensku sa moci ujala Progresívna strana, ktorá vo voľbách v roku 2020 vyhrala a okamžite začala plniť ciele, ktoré si islamský džihád predsavzal. Likvidáciou hriešnej kresťanskej kultúry sa oslabila vôľa ľudí zjednotiť sa pri odpore voči islamskej konverzii. Strana oficiálne prijala islam na sneme v roku 2029 a počas normalizačného obdobia jej uvedomelí členovia a sympatizanti udávali podozrivých zo sympatie ku kresťanstvu.

Progresívna strana presadila v nasledujúcich volebných obdobiach zrušenie diskriminačného „práva“ tzv. tajnej voľby a zaviedla sa povinnosť voliť. Bol to logický proces islamskej demokratizácie, pretože je základným právom každého moslima vedieť, kto a ako volí. Vo voľbách roku 2036 získala strana v demokratických verejných voľbách, ktoré boli prvýkrát povinné neuveriteľných 99,84% a to jej dalo mandát islamskú revolúciu dovŕšiť.

Na prvej schôdzi parlamentu bol odmietnutý hriešny systém práva a zaviedol sa posvätný Islamský zákon šaria. Slovensko sa premenovalo na kalifát a zmeny postihli aj názvy miest, ulíc a námestí. Most SNP bol premenový na Most islamskej revolúcie a Námestie SNP na Mohamedovo námestie. Od roku 2040 je naša krajina konečne plne integrovaná do mierovej sústavy Islamu.

Allah akbar! 😀

O autorovi

Príspevky za Február

Pin It on Pinterest

Share This